Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid332

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dawid332 opublikował(a) temat w 1.8T
    Ecu 8D0907557 1.8t aeb 95r robię chip zna ktoś numer kości jaka tam siedzi?
  2. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Nie :/
  3. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Świece nowe
  4. dawid332 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam jak w temacie auto szarpie , teraz byłem na chipie i auta nie do ogarnięcia , bo te szarpniecia się nasiliły
  5. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Temat do zamknięcia , po wymianie świec ustąpiło .
  6. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Bledow brak wszystko ładnie się trzyma
  7. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Tylko dlaczego mruga kontrolka?
  8. dawid332 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam jak w temacie po odebraniu auta od mechanika mam zimny płyn w zbiorniku wyrównawczym , i czasem na postoju mruga kontrolka , ale temperaturę trzyma 90
  9. dawid332 odpowiedział(a) na F33 temat w 1.8T
    Ja robiłem płukane i zmianę oleju z 10w na 5w nie polecam takiego zabiegu , auto zaczęło kopcic, całe szczęście jak znów wrocilem na 10w objawy ustaly
  10. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Miałem na 190km ale kurde leciałem z odpięta ,u mnie jak odepne sade to też nie szarpie ale brak mocy , tam wsumie też słabo jechał
  11. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac
  12. dawid332 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow Dodam jeszcze że Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie
  13. dawid332 opublikował(a) temat w 1.8T
    Po wymianie sądy auto szarpie do 4 tys potem ładnie idzie ale od 5.5 tys ciężko się wkręca , dodam że wydech jest od 1.6 ale na początku wkręcal się problem również z. Mocą poniewz auto na hamowni pokazało 123 km logi http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvaglog.pl%2Flog_268849.html&h=ATO7h4nXcovpOCaKnXcBxaYYjDlkzL2zTJlfOkUGNusVywxGcc83B-vBV8Zf73zZLxfpO-nYBnEuODOIOupff9thfCkLzTM0n-mjS9SD8TrY21FoX1_pmwXUdw0MLlubmUceQQ&enc=AZO1U8zoPIXT0hp5fTRH4Y3823MAECDKO77QWmddlKfzSEe4ASw9luGSluokA8ksVDGub6A3b80gUbx3Z-Gg8T3TAQFBGqUPWYiyrvRykZ7j4rFxMFIyAb_Ybe4Q2y_8KYkdbGkRp7AvigeBC1_MDL1_k_X2ED6GOvge4ZzcMHl-lg&s=1
  14. Ja jak kupilem , to wydawalo mi sie ze jest dobrze , ale po wyjeciu turbo klapka wg otwarta bo pekla mi ta sztanga co otwiera przy5tys wciskal w fotel
  15. ja chyba sobie daruje , turbo inne pompuje tez 0.6 bara ,ale kur** gdzie te 150km :/ pisk na dwojce zapomnij ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.