-
Ecu 8D0907557 chip tuning
Ecu 8D0907557 1.8t aeb 95r robię chip zna ktoś numer kości jaka tam siedzi?
- Szarpie przy puszczaniu gazu
-
Szarpie przy puszczaniu gazu
Świece nowe
-
Szarpie przy puszczaniu gazu
Witam jak w temacie auto szarpie , teraz byłem na chipie i auta nie do ogarnięcia , bo te szarpniecia się nasiliły
-
Szarpie do 4tys
Temat do zamknięcia , po wymianie świec ustąpiło .
-
Zimny plyn chlodniczy
Bledow brak wszystko ładnie się trzyma
-
Zimny plyn chlodniczy
Tylko dlaczego mruga kontrolka?
-
Zimny plyn chlodniczy
Witam jak w temacie po odebraniu auta od mechanika mam zimny płyn w zbiorniku wyrównawczym , i czasem na postoju mruga kontrolka , ale temperaturę trzyma 90
-
Zmiana oleju?
Ja robiłem płukane i zmianę oleju z 10w na 5w nie polecam takiego zabiegu , auto zaczęło kopcic, całe szczęście jak znów wrocilem na 10w objawy ustaly
-
Szarpie do 4tys
Miałem na 190km ale kurde leciałem z odpięta ,u mnie jak odepne sade to też nie szarpie ale brak mocy , tam wsumie też słabo jechał
-
Szarpie do 4tys
Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac
-
Szarpie do 4tys
Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow Dodam jeszcze że Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie
-
Szarpie do 4tys
Po wymianie sądy auto szarpie do 4 tys potem ładnie idzie ale od 5.5 tys ciężko się wkręca , dodam że wydech jest od 1.6 ale na początku wkręcal się problem również z. Mocą poniewz auto na hamowni pokazało 123 km logi http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvaglog.pl%2Flog_268849.html&h=ATO7h4nXcovpOCaKnXcBxaYYjDlkzL2zTJlfOkUGNusVywxGcc83B-vBV8Zf73zZLxfpO-nYBnEuODOIOupff9thfCkLzTM0n-mjS9SD8TrY21FoX1_pmwXUdw0MLlubmUceQQ&enc=AZO1U8zoPIXT0hp5fTRH4Y3823MAECDKO77QWmddlKfzSEe4ASw9luGSluokA8ksVDGub6A3b80gUbx3Z-Gg8T3TAQFBGqUPWYiyrvRykZ7j4rFxMFIyAb_Ybe4Q2y_8KYkdbGkRp7AvigeBC1_MDL1_k_X2ED6GOvge4ZzcMHl-lg&s=1
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Ja jak kupilem , to wydawalo mi sie ze jest dobrze , ale po wyjeciu turbo klapka wg otwarta bo pekla mi ta sztanga co otwiera przy5tys wciskal w fotel
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
ja chyba sobie daruje , turbo inne pompuje tez 0.6 bara ,ale kur** gdzie te 150km :/ pisk na dwojce zapomnij ;/