Treść opublikowana przez opti
-
Montaż czujników parkowania z allegro
Możesz wrzucić fotkę jak to u ciebie wygląda ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Potwierdzam, działa w 100% , mam u siebie taki mod oczywiście trzeba dołożyć układzik do regulacji jak na schemacie
-
Regeneracja odbłyśników
Jaki zestaw kupiłeś, możesz podać linka ? Barwa 4300k czy 5000k ? Jakieś ewentualne zakłócenia ? Jak je zamontowałeś, pod lampą, czy bez zbędnego "chowania"... ?
-
Navigation Plus RNS D
2014 pl ostatni wypust
-
Pranie tapicerki, fotele
Jaką chemię kupujesz do tego odkurzacza, do prania tapicerki ? Jak z dyszami i osprzętem w tym modelu, podobno strasznie się "sypie".... (słaba jakość)... Masz może fotkę po praniu fotela, kanapy w aucie tym zestawem.... ?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Jeżeli ze skody pasują, jak piszesz... to byłaby lepsza alternatywa od tych z forda, bo są grzane, mają regulację, i cena tak ? Tylko pisałeś coś, że chyba bardziej wystają na masce...
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Jak zmieniasz kąt strumienia ? Wężyki zostały stare ? Ciekawe czy od skody byłyby dużo większe na masce.... ? przykładowe aukcje.... http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-szyby-przod-1z0955985-octavia-i5725896160.html i grzane... http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-przod-skoda-octavia-ii-podgrzew-i5203939643.html http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-podgrzewana-skoda-octavia-ii-i5155580294.html
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
' Możesz wrzucić foto, jak wyglądają na jasnej masce... Czy te z forda mają jakąś regulację ? Przy okazji podgrzewane, tylko cena odpowiednio wyższa.... http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890597444&reco_id=98ee8006-c21f-11e5-a2f6-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201
-
aeb szarpanie pomiędzy 1500 a 2300
Cewki do sprawdzenia
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Kupione Tmc od a6 c5 poszło od strzała na fisie jest wszystko, łącznie z navi
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
- Hydrofobizacja szyb
Jakie koszty +/- ? Gdzie robiłeś.... ?- wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Barracuda, co o tym sądzicie... ?- Niskie ciśnienie oleju
Pomiar ciśnienia dużo wyjaśni.... podłącz i sprawdź.... może być sitko przytkane syfem w misce, albo pompa już nie daje rady (jedno z drugim może być przez to powiązane...)- LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Autowojownicy.pl Klinikalpg.pl Nie wiem jak to jest, byłem w tym 1 Nikodem na afr ustawiał, a mam teraz w vcds korekty długoterminowe +15% , +16% ........ 100zł za usługę, która trwała no nie wiem, runda w tą i z powrotem po nadwiślańskiej (miejscowi wiedzą ) nie wiem czy max.30minut........ mapy zresztą z ustawieniami są do wglądu (w innym temacie) na tym forum....- LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Macie kumatego gazownika, który po afr ustawi 1.8T w mazowieckim (W-wa lub bliskie okolice)- Montaż Navigation Plus od A do Z
To już jedno wiemy- Montaż Navigation Plus od A do Z
czy z a6 ewentualnie z a4 b6 też są po bokach "szpary" czy pasuję ok ?- Montaż Navigation Plus od A do Z
Jak jest z szerokością radia, czy każde rns-d po bokach zostaje z ~ 1cm szpary , bo z dołem to wiem, że trzeba minimalnie podciąć względem klimy....- Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
2,3 ohma- Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Dokładnie ale, nawet przy takim zamocowaniu muszę przyznać, że różnica kolosalna na plus Muszę poszukać tych mocowań, (masz może nr ) czy jak nie miałem ich na wyposażeniu, to mam coś jeszcze skompletować do nich... ?- Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Sorki, nie mam na razie jak zrobić foto pod autem, żeby to przedstawić Według twoich wcześniejszych fotek, chciałem pokazać jak jest u mnie przykręcona dolna rozpórka, czy tak może być przykręcona ? czy nie do końca zdaje egzamin, taki montaż ? Przykręcona jest do otworów (na twoich fotkach, które przedstawiają mocowania/blachy, 5 i 6 foto od góry),a nie mam w ogóle tych mocowań http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/654c98f4d71aeb24- Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Czy tak może być założona dolna rozpórka, czy nie zdaje egzaminu/ewentualnie inne minusy ??? Brak mocowań, tylko przykręcona jest do tych otworów jak na foto http://postimg.org/image/7z49wdbyl/ otwór ten lewy od ławy/sanek, a nie w mocowaniu (brak)....- DVB-T w RNS-D
Świetny pomysł Działa podczas jazdy....- parujące szyby ? jakie przyczyny
przykład: (zamienniki ) http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3118193035310-DBA004TT-O11350-zbiornik-wyrownawczy.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1713131517170-HP107_519-O11350-zbiornik-wyrownawczy.html ewentualnie portal aukcyjny.... albo ASO - Hydrofobizacja szyb