Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez opti

  1. Możesz wrzucić fotkę jak to u ciebie wygląda ?
  2. Potwierdzam, działa w 100% , mam u siebie taki mod oczywiście trzeba dołożyć układzik do regulacji jak na schemacie
  3. opti odpowiedział(a) na MichałK. temat w Audi A4 B5
    Jaki zestaw kupiłeś, możesz podać linka ? Barwa 4300k czy 5000k ? Jakieś ewentualne zakłócenia ? Jak je zamontowałeś, pod lampą, czy bez zbędnego "chowania"... ?
  4. 2014 pl ostatni wypust
  5. opti odpowiedział(a) na LBSru102 temat w Audi A4 B5
    Jaką chemię kupujesz do tego odkurzacza, do prania tapicerki ? Jak z dyszami i osprzętem w tym modelu, podobno strasznie się "sypie".... (słaba jakość)... Masz może fotkę po praniu fotela, kanapy w aucie tym zestawem.... ?
  6. Jeżeli ze skody pasują, jak piszesz... to byłaby lepsza alternatywa od tych z forda, bo są grzane, mają regulację, i cena tak ? Tylko pisałeś coś, że chyba bardziej wystają na masce...
  7. Jak zmieniasz kąt strumienia ? Wężyki zostały stare ? Ciekawe czy od skody byłyby dużo większe na masce.... ? przykładowe aukcje.... http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-szyby-przod-1z0955985-octavia-i5725896160.html i grzane... http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-przod-skoda-octavia-ii-podgrzew-i5203939643.html http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-podgrzewana-skoda-octavia-ii-i5155580294.html
  8. ' Możesz wrzucić foto, jak wyglądają na jasnej masce... Czy te z forda mają jakąś regulację ? Przy okazji podgrzewane, tylko cena odpowiednio wyższa.... http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890597444&reco_id=98ee8006-c21f-11e5-a2f6-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201
  9. Cewki do sprawdzenia
  10. Kupione Tmc od a6 c5 poszło od strzała na fisie jest wszystko, łącznie z navi
  11. Jakie koszty +/- ? Gdzie robiłeś.... ?
  12. Barracuda, co o tym sądzicie... ?
  13. opti odpowiedział(a) na szabelek temat w 1.8T
    Pomiar ciśnienia dużo wyjaśni.... podłącz i sprawdź.... może być sitko przytkane syfem w misce, albo pompa już nie daje rady (jedno z drugim może być przez to powiązane...)
  14. Autowojownicy.pl Klinikalpg.pl Nie wiem jak to jest, byłem w tym 1 Nikodem na afr ustawiał, a mam teraz w vcds korekty długoterminowe +15% , +16% ........ 100zł za usługę, która trwała no nie wiem, runda w tą i z powrotem po nadwiślańskiej (miejscowi wiedzą ) nie wiem czy max.30minut........ mapy zresztą z ustawieniami są do wglądu (w innym temacie) na tym forum....
  15. Macie kumatego gazownika, który po afr ustawi 1.8T w mazowieckim (W-wa lub bliskie okolice)
  16. To już jedno wiemy
  17. czy z a6 ewentualnie z a4 b6 też są po bokach "szpary" czy pasuję ok ?
  18. Jak jest z szerokością radia, czy każde rns-d po bokach zostaje z ~ 1cm szpary , bo z dołem to wiem, że trzeba minimalnie podciąć względem klimy....
  19. Dokładnie ale, nawet przy takim zamocowaniu muszę przyznać, że różnica kolosalna na plus Muszę poszukać tych mocowań, (masz może nr ) czy jak nie miałem ich na wyposażeniu, to mam coś jeszcze skompletować do nich... ?
  20. Sorki, nie mam na razie jak zrobić foto pod autem, żeby to przedstawić Według twoich wcześniejszych fotek, chciałem pokazać jak jest u mnie przykręcona dolna rozpórka, czy tak może być przykręcona ? czy nie do końca zdaje egzamin, taki montaż ? Przykręcona jest do otworów (na twoich fotkach, które przedstawiają mocowania/blachy, 5 i 6 foto od góry),a nie mam w ogóle tych mocowań http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/654c98f4d71aeb24
  21. Czy tak może być założona dolna rozpórka, czy nie zdaje egzaminu/ewentualnie inne minusy ??? Brak mocowań, tylko przykręcona jest do tych otworów jak na foto http://postimg.org/image/7z49wdbyl/ otwór ten lewy od ławy/sanek, a nie w mocowaniu (brak)....
  22. Świetny pomysł Działa podczas jazdy....
  23. przykład: (zamienniki ) http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3118193035310-DBA004TT-O11350-zbiornik-wyrownawczy.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1713131517170-HP107_519-O11350-zbiornik-wyrownawczy.html ewentualnie portal aukcyjny.... albo ASO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.