szabelek

PB+LPG

Osiągnięcia szabelek

Reputacja

1. Tak z polifta. Kodowanie nie pomaga, obrotomierz lezy i wywala brak cisnienia oleju
  2. Witam. Zamontowalem rns-e w a4 b5 i licznik z can. Radio dziala i przyjmuje kod. W momencie wlaczenia swiatel lub zaplonu radio blokuje sie i wola o kod. Po wpisaniu kodu na sekunde słychać radio i wraca do kodu pin bez naliczania licznika blednego wpisania pinu. Po wylaczeniu zaplonu po chwili przyjmuje pin i jest ok. Jedyna opcja wlaczenia radia z zaplonem jest odpiecie niebieskiej wtyczki,wpisanie kodu i podlaczenie w/w wtyczki ale dziala to tylko do wylaczenia i wlaczenia zaplonu. Jesli juz uruchomie radio z zaplonem to pokazuje rds na fisie i jest podswietlenie radia,nie wylacza sie jednak po wyjeciu kluczyka.kodowanie i adaptacje prawidlowe. mial ktos podobna sytuacje? Edit Sprawdziłem jeszcze na innym liczniku, to samo kodowanie i jest ok jednak z tym licznikiem nie uruchomie obrotomierza takze kwestia licznika. Da sie to obejsc?
  3. Dziękuję. Licznik jest z a4 ale obecnie siedzi w a3. Paliwo pokazuje odwrotnie tzn przybywa,pelen bak to rezerwa. Da sie cos z tym zrobić?
  4. 8D0920900 B5-KOMBIINSTR. VDO D09.BIN
  5. Witam Potrzebuję wsadu do licznika 2.5tdi 8d0920900 pod benzyne, tarczka zmieniona,przekodowane jednak blednie wskazuje obroty i poziom paliwa. Pozdrawiam
  6. Witam A4 1999r 1.8t Auto ma ciezko odpalic, zwłaszcza rano.trzeba dluzej pokrecic i w koncu zaskoczy.Vag pokazuje wypadanie zaplonu, brak zaplonu na roznych cylindrach, raz 1 raz 2 lub 4.Po usunieciu bledow silnik pracuje lepiej, przybywa mocy, ale dalej jest problem z odpalaniem.Gdy znowu pojawia sie bledy auto potrafi nawet zgasnac podczas jazdy jak by nie bylo paliwa.problem występuje na benzynie, ale na lpg jest jeszcze gorzej. Swiece wymienione, iskra jest na wszystkich swiecach nawet bez usuwania bledow.Przepustnica wyczyszczona i zrobiona kalibracja.Na odpalonym silniku brak reakcji na odlaczenie przepływomierza.nie mam juz pomyslow na rozwiązanie problemu. Czy to moze byc wina modulu zaplonowego ktory znajduje się na obudowie filtra powietrza?
  7. szabelek

Niskie ciśnienie oleju

Problem byl spowodowany przerwanym kablem czujnika
  8. szabelek

Niskie ciśnienie oleju

Witam Audi A4 1999r 1.8T Zapala sie kontrolka ciśnienia oleju na obrotach powyzej 1,5tys.na niskich obrotach gasnie ale tez nie zawsze.czujnik wymieniony na nowy, problem pozostal.jaka moze byc przyczyna? Wina pompy czy cos powazniejszego?
  9. Dziękuję za pomoc ale zdecydowalem sie na zmiane licznika na inny, z a4 ponieważ poza radiem jest tez problem z obrotomierzem wiec nie ma sensu sie nad tym wysilać bo obrotomierz i tak nie ruszy . pozdrawiam
  10. Przepraszam za wprowadzenie w blad.rzeczywiscie mam symphony I Kodowanie radia 00014 czyli dodatkowy wyświetlacz teoretycznie wlaczony
  11. Podlaczenie przez ena clock data nie pomaga.licznik i radio kodowalem wg. wskazowek z forum.radio mialem fabrycznie nie jest dokladane z a6.kodowanie licznika na pewno jest prawidłowe poniewaz concert II dziala prawidłowo przez can
  12. Niestety mam oprogramowanie D14 wiec nic z tego W związku z montazem fis mam jeszcze problem z radiem.jakies podpowiedzi? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339638-symphony-ii-rds-na-fis-ie/#entry4667071
  13. Witam Audi A4 z 1999r.Radio Symphony II 2din polaczone mam z licznikiem przez CAN.Kodowanie licznika prawidłowe lecz dane na fis nie sa wyswietlane.Wg.mnie wina dotyczy radia ponieważ po podłączeniu radia ConcertII przez CAN wszystko wyswietlane jest prawidlowo.Istnieje mozliwosc ze CAN w radiu jest wylaczony i wystarczy odpowiednie kodowanie?Moze CAN w radiu jest uszkodzony?