Treść opublikowana przez szabelek
-
RNS-E w A4 B5 nie przyjmuje kodu po podłączeniu CAN
Tak z polifta. Kodowanie nie pomaga, obrotomierz lezy i wywala brak cisnienia oleju
-
RNS-E w A4 B5 nie przyjmuje kodu po podłączeniu CAN
Witam. Zamontowalem rns-e w a4 b5 i licznik z can. Radio dziala i przyjmuje kod. W momencie wlaczenia swiatel lub zaplonu radio blokuje sie i wola o kod. Po wpisaniu kodu na sekunde słychać radio i wraca do kodu pin bez naliczania licznika blednego wpisania pinu. Po wylaczeniu zaplonu po chwili przyjmuje pin i jest ok. Jedyna opcja wlaczenia radia z zaplonem jest odpiecie niebieskiej wtyczki,wpisanie kodu i podlaczenie w/w wtyczki ale dziala to tylko do wylaczenia i wlaczenia zaplonu. Jesli juz uruchomie radio z zaplonem to pokazuje rds na fisie i jest podswietlenie radia,nie wylacza sie jednak po wyjeciu kluczyka.kodowanie i adaptacje prawidlowe. mial ktos podobna sytuacje? Edit Sprawdziłem jeszcze na innym liczniku, to samo kodowanie i jest ok jednak z tym licznikiem nie uruchomie obrotomierza takze kwestia licznika. Da sie to obejsc?
-
Wsad licznika 1/2 fis benzyna
Dziękuję bardzo za pomoc
-
Wsad licznika 1/2 fis benzyna
Dziękuję. Licznik jest z a4 ale obecnie siedzi w a3. Paliwo pokazuje odwrotnie tzn przybywa,pelen bak to rezerwa. Da sie cos z tym zrobić?
-
Wsad licznika 1/2 fis benzyna
Jest ktos w stanie pomoc?
-
Wsad licznika 1/2 fis benzyna
8D0920900 B5-KOMBIINSTR. VDO D09.BIN
-
Wsad licznika 1/2 fis benzyna
Witam Potrzebuję wsadu do licznika 2.5tdi 8d0920900 pod benzyne, tarczka zmieniona,przekodowane jednak blednie wskazuje obroty i poziom paliwa. Pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem, brak mocy, wypadanie zaplonu
Witam A4 1999r 1.8t Auto ma ciezko odpalic, zwłaszcza rano.trzeba dluzej pokrecic i w koncu zaskoczy.Vag pokazuje wypadanie zaplonu, brak zaplonu na roznych cylindrach, raz 1 raz 2 lub 4.Po usunieciu bledow silnik pracuje lepiej, przybywa mocy, ale dalej jest problem z odpalaniem.Gdy znowu pojawia sie bledy auto potrafi nawet zgasnac podczas jazdy jak by nie bylo paliwa.problem występuje na benzynie, ale na lpg jest jeszcze gorzej. Swiece wymienione, iskra jest na wszystkich swiecach nawet bez usuwania bledow.Przepustnica wyczyszczona i zrobiona kalibracja.Na odpalonym silniku brak reakcji na odlaczenie przepływomierza.nie mam juz pomyslow na rozwiązanie problemu. Czy to moze byc wina modulu zaplonowego ktory znajduje się na obudowie filtra powietrza?
-
Niskie ciśnienie oleju
Problem byl spowodowany przerwanym kablem czujnika
-
Niskie ciśnienie oleju
Witam Audi A4 1999r 1.8T Zapala sie kontrolka ciśnienia oleju na obrotach powyzej 1,5tys.na niskich obrotach gasnie ale tez nie zawsze.czujnik wymieniony na nowy, problem pozostal.jaka moze byc przyczyna? Wina pompy czy cos powazniejszego?
-
Symphony II RDS na FIS' ie
Dziękuję za pomoc ale zdecydowalem sie na zmiane licznika na inny, z a4 ponieważ poza radiem jest tez problem z obrotomierzem wiec nie ma sensu sie nad tym wysilać bo obrotomierz i tak nie ruszy . pozdrawiam
-
Symphony II RDS na FIS' ie
Przepraszam za wprowadzenie w blad.rzeczywiscie mam symphony I Kodowanie radia 00014 czyli dodatkowy wyświetlacz teoretycznie wlaczony
-
Symphony II RDS na FIS' ie
Podlaczenie przez ena clock data nie pomaga.licznik i radio kodowalem wg. wskazowek z forum.radio mialem fabrycznie nie jest dokladane z a6.kodowanie licznika na pewno jest prawidłowe poniewaz concert II dziala prawidłowo przez can
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niestety mam oprogramowanie D14 wiec nic z tego W związku z montazem fis mam jeszcze problem z radiem.jakies podpowiedzi? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339638-symphony-ii-rds-na-fis-ie/#entry4667071
-
Symphony II RDS na FIS' ie
Witam Audi A4 z 1999r.Radio Symphony II 2din polaczone mam z licznikiem przez CAN.Kodowanie licznika prawidłowe lecz dane na fis nie sa wyswietlane.Wg.mnie wina dotyczy radia ponieważ po podłączeniu radia ConcertII przez CAN wszystko wyswietlane jest prawidlowo.Istnieje mozliwosc ze CAN w radiu jest wylaczony i wystarczy odpowiednie kodowanie?Moze CAN w radiu jest uszkodzony?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rozumiem.w tej chwili jestem w stanie podac tylko nastepujace dane: Silnik 1.8Turbo APU Licznik od A6 2003r.,1.9 Tdi, skrzynia automat
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Aktualne kodowanie kanalu 60 to 1024
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak, licznik pochodzi z automatu. W blokach pomiarowych silnika obroty sa wskazywane prawidlowo. W moim przypadku kontrolki epc, check zapalaja sie i gasna prawidłowo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1025 bylo od początku. Zero tez nie pomaga
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam.mam problem z obrotomierzem w audi a4 '99r lift po montażu licznika od a6.na starym liczniku obrotomierz dzialal, w nowym jest tez sprawny (sprawdzony vagiem).nowy licznik przekodowany lacznie z kodowaniem 1024 w jednym z kanalow.w czym moze tkwic problem?
-
Analiza działania sondy lambda w A3 8L 1.8
Witam Od razu po zakupie auta zapalil mi sie check. Sprawdzilem vagiem bledy i pokazalo blad katalizatora,nie pamietam jaki byl kod bledu bo usunalem go,check zginal. Sprawdzilem sondy lambda i prawdopodobnie druga jest uszkodzona. Prosze o analize zalaczonych wykresow. Na bloku 36 wartosci sondy zmieniaja sie tylko o 0.01 wiec chyba jest cos nie tak. Audi A3 1.8 125km 2000r Dodam ze check pojawi sie ponownie po przejechaniu od 50 do 70 km
-
zwykłe ogrzewanie a panel climatronica ?
Lepiej bedzie zmienic auto
-
zwykłe ogrzewanie a panel climatronica ?
ok dzieki wielkie.czekam wiec na odpowiedz
-
zwykłe ogrzewanie a panel climatronica ?
witam.tez jestem zainteresowany montazem panelu od klimy do A3 2000r,ma ktos link do tematu z rozwiazaniem tego problemu?znalazlem kilka ale nic konkretnego nie wyczytalem
-
Concordia-czas wyplacenia odszkodowania
No wlasnie o to mi chodzi zebym nie musial dokladac do interesu.Jak cos to sie bede odwolywal.Dzieki wszystkim