Treść opublikowana przez opti
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Napisz co i jak przerobić
-
[ALL B5] Montaż parktronica
głośniczka możesz podać nr.sterownika, bo zastanawiam się czy nie wrzucić od passata
-
Parktronic a a4b5
Możesz podać nr tego sterownika, co masz u siebie ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzięki dlaczego jesteś tak daleko.... , a o kreatorze mocy ktoś może powiedzieć dobre słowo (czy nie bardzo) ?
-
Dobrzy chiptunerzy
W W-wie lub bliskich okolicach, kogo byście polecili do ogarnięcia "benzyny" ?
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala...a4b5 AEB
Programu nie stracisz, jest wlutowany w "małej" pamiątce albo na podstawce (jeżeli będzie taki sam sterownik) to można się pokusić o przekładkę
-
Ubytki płynu wspomagania
Dzisiaj zauważyłem niestety u siebie to samo w tym samym miejscu, cały wąż od tego króćca "zapocony", po co są aż 3 opaski na tym krótkim odcinku węża ? Czy wystarczy wymienić na zwykłe skręcane ? Płynu mam już poniżej minimum, przez ok.tydzień zeszło/uciekło z max. ? Jakieś cenne rady/wskazówki ?
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Mod zrobiony i również śmiga
- pompa PB
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Czyli do zrobienia po wyjęciu przycisku od tylnych halogenów: Musimy się pozbyć napięcia na kabelku biało-żółtym , pin nr.4 i powinno wszystko śmigać ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
OK, dzięki za info zapytanie poszło czekam na odp.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli ori MS to tylko u Wandeja ? Reszta ma podróbę... ? Nikt więcej nie ściąga/sprzedaje MS ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na allegro nie kupuj.Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Jaka w takim razie będzie różnica ?, np. zestaw poniżej : http://allegro.pl/master-sport-zestaw-wahaczy-p-audi-a4-a6-passat-b5-i4769737718.html Czy kupię poprzez aukcję u nich, czy podjadę do sklepu i przy odbiorze oczywiście dopłacę ~ +30/40zł więcej (biorąc pod uwagę sprzedaż od dystrybutora ~480/490zł, zarobek jak to było wcześniej wspomniane przez wysyłkę/odbiór osobisty) Czym ten konkretny zestaw różni się od innych MS ?
-
Podgrzewane lusterka . Jak się włączają
Czy pokrętło od regulacji lusterek ma w tym momencie znaczenie (przedlift)? Czy musi być na środek ustawione ? Czy może być na lewe/prawe lusterko ?
-
Grzanie lusterek
Podłącze się z pytaniem, również mam w lusterkach ori maty i kable, możesz coś więcej napisać gdzie dokładnie "kopać" ? Czy te kable od luster znajdę też w "pobliżu" niebieskiej kostki ? Czy muszę "budować" od nowa instalację poprzez przelotkę w drzwiach ?
-
Wyciek z króćca wody
Dzięki koledzy na pomoc/naprowadzenie, króciec wymieniony, uszczelki również, polecam zdemontować rurkę metalową i ją dokładnie oczyścić z rdzy (zwłaszcza ta część, która wchodzi z uszczelką do króćca)
-
pasek rozrzadu
Podłączę się z pytaniem a jak jest w AEB ?
-
Wyciek z króćca wody
Powiedźcie jak dobrze widzę nr.32, chodzi o ten dolny wąż do króćca na "szybko złączkę" u mnie miałem plastikową zapinkę/zawleczkę,ale ona nie bardzo trzyma (tak jakby się rozeszła) Czy u was też taka była/jest ?
-
Wyciek z króćca wody
Również będę walczył z tym problemem, mam nowy króciec i tu pytanie, czy jest sens dawać jeszcze "uszczelnienie" np.pastą dirko ? czy wystarczy sam oring z kompletu ?
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
Możesz wrzucić foto jak to u ciebie wyszło, też borykam się z tym problemem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów