Treść opublikowana przez opti
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Szkoda.... Właśnie na forum golfa jakieś info jest do poczytania.... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251887
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Zmieniał ktoś logo w navi plusie jakiś mini poradnik, wystarczy do tego naviedit ?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dzięki za info w aso u Szewczyka, po rabacie te osłony wychodzą po ~144zł/sztk. Przy okazji poszukiwań tego numeru, znalazłem ciekawe info, według tego wychodzi, że nr tych osłon jest także do 321mm http://www.passatplus.de/umbauten/bremsen/321/
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Czy z a6 c5 będzie pasował tmc np. taki 4B1919894 , 4B1919894A , 4B1919894B ?
-
Navigation Plus DX czy nonDX
Czy to jest "dolny moduł"/płyta do zmiany? Czy to wersja navi dx czy bez.... w końcu
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Miałem 288 i były te małe "blaszki" a chce wrzucić duże, tylko dziwna sprawa według etki nr.blach jest taki sam w a4 b5 dla małych i dużych
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Sorki, źle się wyraziłem chodziło mi tylko o info na fisie o wybranej danej stacji, itp. , czy nie wystarczy podpięcie can pod szarą kostkę w zegarach i odpowiednie przekodowanie bodajże 62 kanału...? Przy okazji, jak jest z mapami do takich zabytków.. jest coś jeszcze w miarę świeżego dostępne "ogólnie" ?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Czy jest jakaś inna opcja, (żeby było info na górnym fisie z navi plusa) oprócz tunera tmc ? jakiś "zamiennik"/moduł ? ciężko dostać tuner tmc.... do tego w pełni sprawny za sensowne pln
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Montujecie przy 312mm większe osłony tarcz ?, od czego pasują oprócz passata b5 fl, czy od a4 b6 są takie same ? Ciężko coś znaleźć.... może ktoś poratuje dokładnym numerem tych osłon ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pisałem do niego, niestety brak części = brak emulatorów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szkoda, nie wiedziałem, że wskaźnik po zmianie nie będzie działał, czytałem tylko o nieszczęsnym błędzie na fisie Czyli "wszyscy" jeździli/jeżdżą z błędem na fisie "lampa alladyna" .... trzeba coś wyrezać , tak nie może być cokolwiek, nawet jakiś mechaniczny "emulator" przekaźnik z kondensatorem żeby tylko klikał co kilka sekund do masy...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kurcze szukam jakiegoś info na ten temat, i nic.... możesz coś łopatologicznie napisać gdzie dokładnie się podpiąć (wskaźnik stary mam z poprzednich zegarów) czyli mam go wylutować z nowych i założyć ze starych ? zależy mi na tej temperaturze,żeby działała na tym wskaźniku, niestety miski nie będę wymieniał jedynie emulator... Czyżby wszyscy, którzy zmieniali zegary montowali miskę z czujnikiem oleju ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te wskaźniki przecież są takie same, (wskazanie temperatury oleju po lewej stronie), w starym liczniku miałem podpięty czujnik z podstawy filtra oleju pod pin 15 na zielonej kostce i wszystko pokazywało ok (temperatura oleju)po zmianie zegarów, według podanych rozpisek musiałem przepiąć z 15 na 21 w zielonej kości, może wrócić z powrotem na 15pin ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Super to już coś czy znajdę gdzieś z przodu w słupku, czy muszę ciągnąć przewody do każdych drzwi osobno ? Czy przy zmianie zegarów (analog z cyframi) na zegary z cyfrowym zegarkiem, jest opcja odpalenia wskaźnika temperatury oleju (lewy wskaźnik na zegarach) bez posiadania miski z czujnikiem temp.oleju, mając np. tylko emulator czujnika ? (w poprzedniej wersji liczników czujnik w podstawie filtra oleju - pokazywało ok)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest jakieś rozwiązanie, pokazywania otwartych drzwi (licznik z cyfrowym zegarkiem) drzwi kierowcy normalnie pokazuje, pozostają drzwi prawy przód, tył lewy/prawy według poradnika kolegi soulmaster3m niestety nie mam w prawym słupku w czarnej kostce 15pinowej przewodów brak tj. 11,12,13 pin Ktoś przerabiał może ten temat inaczej... ?
-
Listwy progowe dolne - tani komplet z allegro
Kupowałem taki zestaw, nie pamiętam już teraz czy nie z gdańska właśnie, jakość ok, wszystko pasuje, ładnie się zapięło na spinkach i najważniejsze nie ma już metalu Montowane ładnych parę miesięcy temu i dają radę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy jest ktoś z W-wy lub południowych okolic W-wy z vag commanderem ? Potrzebuje zgrać wsad z zegarów / potrzebny pin kod do kluczyków , sprawa dosyć pilna
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Niestety, w okolicy każdy "gazownik", robi autokalibrację i mówi, panie.... pojeździć i mapy się ułożą :) szkoda czasu...... niestety żaden nie posiada sondy szerokopasmowej, jak o to zapytam, to niektórzy prawie dostają wylewu (niby klient mądrzejszy, a to już według nich bee....) Nie wiem, czy jest sens ustawiać to bez sondy szerokopasmowej???
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
To może jeszcze, zerknijcie na mapkę czy według was jest dobrze... ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e1373f36c49ea240 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ae30d12261be69da Niestety po zmianie sterownika z aeb na ajl zaczeło przy butowaniu na np. 2 lub 3 biegu wywalać błąd, zapętlania wtrysków benzyny http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c79b23979c1e9390
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Zmienialiście miedź na 8mm czy na 6mm wyda te 180KM z AJL ? Reduktor kme silver...
-
Prowadnice zacisków A4 B5 - smarować czy nie?
Przy nowym zestawie naprawczym tj. nowe prowadnice, gumki/osłony na sucho bardzo ciasno i ciężko w nowej gumce porusza się prowadnica, tak ma być ??? Czy jednak smarujemy... ?
-
Rozpórki co daja ?
Polecam obydwie również jestem po takim zabiegu i jest mega różnica oczywiście na plus Potwierdzam, dokładnie tak jak napisał Michał Przydałoby się coś na tył jeszcze...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Cewki "zmienione"
-
Polecane opony zimowe
Czy ktoś kupował może "tańsze" opony typu np. sava eskimo s3 , goodride sw608 w rozmiarze 16" i "pochodne" , jak z ich jakością/użytkowaniem na drodze ?
-
Polecane opony zimowe
Jak coś znajdziesz, to podziel się tutaj opinią również szukam 16 na zimę Na razie mam good year'y , ale najlepszy czas mają już za sobą...