Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez opti

  1. Szkoda.... Właśnie na forum golfa jakieś info jest do poczytania.... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251887
  2. Zmieniał ktoś logo w navi plusie jakiś mini poradnik, wystarczy do tego naviedit ?
  3. Dzięki za info w aso u Szewczyka, po rabacie te osłony wychodzą po ~144zł/sztk. Przy okazji poszukiwań tego numeru, znalazłem ciekawe info, według tego wychodzi, że nr tych osłon jest także do 321mm http://www.passatplus.de/umbauten/bremsen/321/
  4. Czy z a6 c5 będzie pasował tmc np. taki 4B1919894 , 4B1919894A , 4B1919894B ?
  5. Czy to jest "dolny moduł"/płyta do zmiany? Czy to wersja navi dx czy bez.... w końcu
  6. Miałem 288 i były te małe "blaszki" a chce wrzucić duże, tylko dziwna sprawa według etki nr.blach jest taki sam w a4 b5 dla małych i dużych
  7. Sorki, źle się wyraziłem chodziło mi tylko o info na fisie o wybranej danej stacji, itp. , czy nie wystarczy podpięcie can pod szarą kostkę w zegarach i odpowiednie przekodowanie bodajże 62 kanału...? Przy okazji, jak jest z mapami do takich zabytków.. jest coś jeszcze w miarę świeżego dostępne "ogólnie" ?
  8. Czy jest jakaś inna opcja, (żeby było info na górnym fisie z navi plusa) oprócz tunera tmc ? jakiś "zamiennik"/moduł ? ciężko dostać tuner tmc.... do tego w pełni sprawny za sensowne pln
  9. Montujecie przy 312mm większe osłony tarcz ?, od czego pasują oprócz passata b5 fl, czy od a4 b6 są takie same ? Ciężko coś znaleźć.... może ktoś poratuje dokładnym numerem tych osłon ?
  10. Pisałem do niego, niestety brak części = brak emulatorów
  11. Szkoda, nie wiedziałem, że wskaźnik po zmianie nie będzie działał, czytałem tylko o nieszczęsnym błędzie na fisie Czyli "wszyscy" jeździli/jeżdżą z błędem na fisie "lampa alladyna" .... trzeba coś wyrezać , tak nie może być cokolwiek, nawet jakiś mechaniczny "emulator" przekaźnik z kondensatorem żeby tylko klikał co kilka sekund do masy...
  12. Kurcze szukam jakiegoś info na ten temat, i nic.... możesz coś łopatologicznie napisać gdzie dokładnie się podpiąć (wskaźnik stary mam z poprzednich zegarów) czyli mam go wylutować z nowych i założyć ze starych ? zależy mi na tej temperaturze,żeby działała na tym wskaźniku, niestety miski nie będę wymieniał jedynie emulator... Czyżby wszyscy, którzy zmieniali zegary montowali miskę z czujnikiem oleju ?
  13. Te wskaźniki przecież są takie same, (wskazanie temperatury oleju po lewej stronie), w starym liczniku miałem podpięty czujnik z podstawy filtra oleju pod pin 15 na zielonej kostce i wszystko pokazywało ok (temperatura oleju)po zmianie zegarów, według podanych rozpisek musiałem przepiąć z 15 na 21 w zielonej kości, może wrócić z powrotem na 15pin ?
  14. Super to już coś czy znajdę gdzieś z przodu w słupku, czy muszę ciągnąć przewody do każdych drzwi osobno ? Czy przy zmianie zegarów (analog z cyframi) na zegary z cyfrowym zegarkiem, jest opcja odpalenia wskaźnika temperatury oleju (lewy wskaźnik na zegarach) bez posiadania miski z czujnikiem temp.oleju, mając np. tylko emulator czujnika ? (w poprzedniej wersji liczników czujnik w podstawie filtra oleju - pokazywało ok)
  15. Jest jakieś rozwiązanie, pokazywania otwartych drzwi (licznik z cyfrowym zegarkiem) drzwi kierowcy normalnie pokazuje, pozostają drzwi prawy przód, tył lewy/prawy według poradnika kolegi soulmaster3m niestety nie mam w prawym słupku w czarnej kostce 15pinowej przewodów brak tj. 11,12,13 pin Ktoś przerabiał może ten temat inaczej... ?
  16. Kupowałem taki zestaw, nie pamiętam już teraz czy nie z gdańska właśnie, jakość ok, wszystko pasuje, ładnie się zapięło na spinkach i najważniejsze nie ma już metalu Montowane ładnych parę miesięcy temu i dają radę...
  17. Czy jest ktoś z W-wy lub południowych okolic W-wy z vag commanderem ? Potrzebuje zgrać wsad z zegarów / potrzebny pin kod do kluczyków , sprawa dosyć pilna
  18. Niestety, w okolicy każdy "gazownik", robi autokalibrację i mówi, panie.... pojeździć i mapy się ułożą :) szkoda czasu...... niestety żaden nie posiada sondy szerokopasmowej, jak o to zapytam, to niektórzy prawie dostają wylewu (niby klient mądrzejszy, a to już według nich bee....) Nie wiem, czy jest sens ustawiać to bez sondy szerokopasmowej???
  19. To może jeszcze, zerknijcie na mapkę czy według was jest dobrze... ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e1373f36c49ea240 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ae30d12261be69da Niestety po zmianie sterownika z aeb na ajl zaczeło przy butowaniu na np. 2 lub 3 biegu wywalać błąd, zapętlania wtrysków benzyny http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c79b23979c1e9390
  20. Zmienialiście miedź na 8mm czy na 6mm wyda te 180KM z AJL ? Reduktor kme silver...
  21. Przy nowym zestawie naprawczym tj. nowe prowadnice, gumki/osłony na sucho bardzo ciasno i ciężko w nowej gumce porusza się prowadnica, tak ma być ??? Czy jednak smarujemy... ?
  22. opti odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    Polecam obydwie również jestem po takim zabiegu i jest mega różnica oczywiście na plus Potwierdzam, dokładnie tak jak napisał Michał Przydałoby się coś na tył jeszcze...
  23. Czy ktoś kupował może "tańsze" opony typu np. sava eskimo s3 , goodride sw608 w rozmiarze 16" i "pochodne" , jak z ich jakością/użytkowaniem na drodze ?
  24. Jak coś znajdziesz, to podziel się tutaj opinią również szukam 16 na zimę Na razie mam good year'y , ale najlepszy czas mają już za sobą...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.