Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?


Vendeur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że denerwują mnie już te zwykłe spryskiwacze, z których połowa wody się rozpryskuje i chlapie po aucie, a widziałem jak rewelacyjnie działają mgiełkowe, chociażby w VW, chciałem zapytać czy są jakiekolwiek zamienniki tego typu.

Ewentualnie czy ktoś próbował wymieniać same dysze, nie całą obudowę, ale tę metalową końcówkę ze środka - może jest taka możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie namierzone... ostatnio do B6/B7 wprowadzili 4-ro strumieniowe :naughty:... ale czekamy z utęsknieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak taka marka może sobie pozwolić na takie badziewie... Bez urazy oczywiście. Ale jak widzę Golfy śmigające z mgiełkami, to mnie szlag trafia, że w aucie min. 2 x droższym coś takiego się montuje.

I trochę nie chce mi się wierzyć, że przez tyle lat nie znalazł nikt na to sposobu :mysli: .[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 20:57_________________________________________________Widzę, że nikt się nie odzywa, a na forum też żadnego info nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nikt nie próbował do tej pory przerabiać dysz (rezać). Może się pokuszę gdy zakupię na próbę jakieś od VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marei (fiat miałem lepsze niż w audi) każdy psila w 4 miejsca no i dwie sztuki cyzli 8 punktów :hi:

Mi to nie przeszkadza ale mgiełka by sieprzydała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj w passacie tak elegancko ta mgiełka psikała... no w a4 niestety... sika jak chce :thumbdown: ale kiedyś widziałem boidajże do b5 mgiełkowe ale głowy nie dam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego na allegro, ale niestety nie ma do A4, no chyba żeby coś wyrzeźbić :evil:

http://allegro.pl/item854235040_spryskiwacze_mglowe_dysze_komplet_najtaniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jeszcze takie okrągłe są i tak średnio mi się widzą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podpinam i będę starał się poszukać czegoś do naszych paździochów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w vw caddy spriskiwacze sa ngielkowe i maja bardzo zblizony wyglad i sa troszeczke mniejsze ale nie wpadaja w otwor w masce w a4 tylko sa luzne a to juz bardzo duzo, koncowka szlaufika jest inna ale to nie duzy problem mysle, dyszy bym nie przekladal bo jest tam regulacja wysokosci strumienia, mysle, ze audi trzyma sie spr. strumieniowych bo mozna je grzac ale jezdze duzo caddy i mgielkowe sa lepsze, niedlugo postaram sie spisac nr czesci i jakies fotki pstryknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tego szukałem i ni ma, w Toyocie Yaris mam taki bajer :gwizdanie: elegancko pryska, sprawdzałem czy by to podeszło do A4 ale niestety za duże :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez poluje na mgiełke z moje B5 polifta bo to kozacka sprawa jest :) trzeba bedzie sprowbowac podziałac cos z tymi z golfa czy passata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego ta sama firma w samochodach VW stosuje "rozpylacze", a w Audi została przy tradycyjnych spryskiwaczach? Widocznie tradycyjne są lepsze. Może dlatego że po użyciu rozpylaczy cała szyba pokrywa się "mgłą" i przez chwilę nic nie widać (dopóki wycieraczki nie przetrą szyby), co przy dużych szybkościach może być niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że po użyciu rozpylaczy cała szyba pokrywa się "mgłą" i przez chwilę nic nie widać (dopóki wycieraczki nie przetrą szyby), co przy dużych szybkościach może być niebezpieczne.

:mysli: bez przesady z tą mgłą, przecież to tylko sekundę trwa i już ci wycieraczka wszystko zbiera, z reszta jak pryśniesz możesz wystawić w tym czasie głowę za okna i masz stały kontakt z drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...