Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?


Vendeur

Rekomendowane odpowiedzi

Ta fotka maski jest na poczatku wątku opisywana i co cieakwe niektórzy w przedliftach nie maja tych mocowań dolnych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poliftowego paska nie podejdą -sprawdziłem. :thumbdown: Czekam na info od kumpla z ASO ,czy mi czegoś nie dobierze. Z ASO skody jutro coś będę wiedział ,czy da radę zrobić jakiś przyczep ze skodiczki :gwizdanie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fotka maski jest na poczatku wątku opisywana i co cieakwe niektórzy w przedliftach nie maja tych mocowań dolnych :gwizdanie:

No właśnie ja nie mam ;/ Być może po pierwszym lifcie zrobili te mocowania...

Niestety zdjęć ze skody nie mam, jeśli będzie możliwość to dzisiaj zrobię. Jak na razie mijam się z siostrą, więc po prostu nie mam możliwości zrobienia fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również jestem zainteresowany tematem tych sprysków mgiełkowych... czy ktoś już coś wie więcej na ten temat? W swoich poprzednich autach zawsze wymieniałem sprysk na mgiełkę - nie było problemu znaleźć wersji mgiełkowej plug&play na ebay'u. A w Audi jest z tym problem... na internecie pustki...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poliftowego paska nie podejdą -sprawdziłem. :thumbdown: Czekam na info od kumpla z ASO ,czy mi czegoś nie dobierze. Z ASO skody jutro coś będę wiedział ,czy da radę zrobić jakiś przyczep ze skodiczki :gwizdanie:.

Ciekawy mod z tymi spryskami,sam jestem ciekaw co z tego wyniknie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mijam się z siostrą, więc po prostu nie mam możliwości zrobienia fotek.

To niech siosterka je zrobi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mijam się z siostrą, więc po prostu nie mam możliwości zrobienia fotek.

To niech siosterka je zrobi :gwizdanie:

Nie znasz mojej siostry :P Muszę sam to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem jak po przejażdżce golfem okazało się,że przy więkrzej prędkości (tylko 140 km/h)spryski pylą mgiełkę pod wycieraczkę ,a nie na szybę :thumbdown:.

Jeśli u siebie też tak miałbym mieć to dziękuję. Chyba ,że zmiana pompki na wydajniejszą mogła by zaradzić i zmienić wysokość rozpylania ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy podejda mi te spryski mgiełkowe ( dysza jest regulowane, na 3 otworki)...

aaamn.jpg

bbbab.jpg

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy podejda mi te spryski mgiełkowe ( dysza jest regulowane, na 3 otworki)...

aaamn.jpg

bbbab.jpg

pozdrawiam...

Z dużą rzeżbą moze i podejdzie ale P&P toto nie jest, zasilanie płynu masz inaczej wyprowadzone niz u nas, dyszy do góry nogami nie zamontujesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy podejda mi te spryski mgiełkowe ( dysza jest regulowane, na 3 otworki)...

aaamn.jpg

bbbab.jpg

pozdrawiam...

Z dużą rzeżbą moze i podejdzie ale P&P toto nie jest, zasilanie płynu masz inaczej wyprowadzone niz u nas, dyszy do góry nogami nie zamontujesz :gwizdanie:

pobawie sie w garazu w weekend, ta dysze mozna obracac w lewo i w prawo, jak przymierzylem to o 0.5cm ten krociec jest dluzszy od ori, trzeba cos wyrezac w podszybiu, tylko nie bedzie podgrzewanych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam obrót nie wystarczy, przydał by sie kat góra dół, wtedy odwrotnie byś to zamontował, kwestia doprowadzenia do nich płynu, tak by nie odstawał wezyk do dołu bo z czasem mógłby sie ułamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzeję kotleta, ogarnął już ktoś temat z tymi spryskami? Wg mnie od każdego vw powinny pasować do b5 polifta a problem to podgrzewanie bo kostki są raczej inne. Jak ktoś juz ma u siebie zamontowane to dajcie znać , chętnie bym u siebie zamoncił mgielki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasują spryski od vw bez rzeźby :wink4: pisałem o tym już kiedyś -sprawdzałem to ,wtyczki do grzałek są inne i inne doprowadzenie płynu jest

więc albo rzeźba zostaje :kox: albo 4 strumyki wody będą dalej "sikać" na nasze szybki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/260862397427?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2762wt_1270

ja znalazlem cos takiego , podejdzie to do b6 ?

Niestety pozegnalbym sie z podgrzewaniem spryskow :mysli:

Masz watek o spryskach w B6, pisz tam, albo skorzystaj z opisanego przeszczepu w B6 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z przedliftów - a gdyby takie dysze wrzucić do naszych aut?

http://allegro.pl/spryskiwacze-mglowe-dysze-uniwersalnym-mocowaniem-i2012328538.html

niby na aukcji napisane jest że pasują do wszystkich modeli samochodów ze spryskami na masce...

ale jak na nie patrzę to odnosze nieodparte wrażenie, że troche mniejsze są od tych seryjnych na masce... :gwizdanie:

no i nie wiadomo jak z jakością... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...