Treść opublikowana przez bob232
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
powiem ci, że wystraszyłem się właśnie tych klapek, dziś rozebrałem auto, klapki były juz metalowe i zero luzu ale założe zaślepki, odmę też wymieniłem choć moja była z 2010 roku. Czy czujesz jakąś różnicę bez tych klapek, nie trzesie przy gaszeniu, nie kopci?
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Piekna becia. Kupiłem niedawno podobną z tym, że 330d. Powiedz czy robiłeś coś ze słynnymi klapkami kolektora? Zastanawiam sie czy usuwać czy nie
-
taki srebrny avant
jeszcze sprzedaję, zaczęło się robić zainteresowanie od wczoraj chyba. Myślę, że jak przyjedzie zdecydowany kupic to weźmie auto
-
taki srebrny avant
to auto ma zamki w drzwiach z obu stron z podgrzewanymi bębenkami Seryjnie nie miało kluczyka scyzoryka, ale zmieniłem pomkę z obsługą scyzoryka i zakodowałem ori pilota więc jest ori
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
daj więcej fotek auta, fajnie wygląda
-
[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
i jak z tą klapa ogarnąłeś coś?
-
taki srebrny avant
Auto wystawione na sprzedaż tylko na forum i ważne tylko 2 tygodnie. Ja nim praktycznie nie jeżdzę ponieważ mam słuzbowe. Jak się sprzeda to jest plan na coś całkiem innego a jak nie to zostawie sobie i będę jeżdzić i może coś modzić Nie mam presji na sprzedaż
-
taki srebrny avant
do tej co na focie 17x8 j ET 48. Ale chce tylko na tył żeby się z przedem wyrównało
-
taki srebrny avant
80 tka z tego co wiem to juz nie żyje. Jakieś 3 miesiące po sprzedaży miała dachowanie i wisiała na allegro. Może ją wziął ktoś na części... ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 10:21 ---------- Panowie jaki dystansik wrzucić na tył żeby szerokość osi była jak z przodu? 17 , 20 mm czy inny?
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
jakie dystense założyłeś? Tylko na tył?
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
daj fotki jak wygląda auto na tych felgach. Sam się zastanawiam i tez mam 1BA
-
opony 215/45/17 na feldze 8j
Witam Czy ktoś ma zdjęcia takiego rozmiaru opon na feldze 8j? Najlepiej nankangi albo infinity Jaka jest wogóle opinie tych marek opon?
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
wg mnie jest konkret, nawet bez gleby byłoby fajnie, czy te felgi maja jakąś nazwe? Więcej fotek bym sobie poszukał
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
kurde a ja własnie jakoś mam wizje na nie , kiedyś widziałem sedana na żywo na takich i w a4 lux wygladają wg mnie, a szukam jakichs fotek potwierdzajacych moja wizję
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
felga to 18x8 ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 19:47 ---------- up, nikt nie zakładał takiej felgi do a4? A może ma ona jakąś nazwę, mozna by poszukać w necie
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
Jak w temacie, nalepiej B5 Avant, felgi 18 z oponami audi a4 a6 a8 (3111954962) - motoAllegro Czy da się założyć na to oponę 205/40, wiem że nie jest zbyt wąska ale czy nie za niska i będzie dało sie naciągnąć
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Ładnie wygląda. Nie masz przypadkiem przedniej opony odwrotnie założonej?
-
taki srebrny avant
dzięki wszystkim za komentarze, będą lepsze warunki zrobie lepsze foty. A4 równie zadbana i wychuchana jak 80 tka ale takiej gleby raczej nie będzie zastanawiam się na takimi felgami jak w aukcji felgi 18 z oponami audi a4 a6 a8 (3111954962) - motoAllegro czy może ma ktoś więcej fotek b5 na takiej feli? PS w razie czego te `7 co mam na aucie będą na sell, jak ktoś chętny pisać, opony 205/50 conti z dobrym mięsem
-
taki srebrny avant
Witam Na forum jestem juz od jakiegoś czasu, auto mam półtora roku, ale dopiero teraz znalazłem chwilę czasu na przedstawienie auta najpierw pokaże poprzednie auto, można skojarzyć z forum audi 80 A4 to AJM z 2000 roku, z przebiegiem nieco ponad 170 000 km Wyposażenie - ABS,ESP,ASR - ori xenony - lusterka fotochromy zewnętrzne i wewnętrzne - 4 poduchy - 2 din - grzane fotele - tel w podłokietniku - 2x el szyby, lusterka, grzane bębenki zamków - bose - lampki ambiente W auto włożone spoko kasy, a jeżdze nim bardzo sporadycznie, mam od ok roku auto służbowe. Chciałem sprzedać ale podarowałem sobie, ceny proponowane przez nabywców nawet nie widzących auta powalały Do tej pory zrobione - kpl rozrząd+cały przód paski napinacze, czujnik temperatury, oleje płyny itp, robione w ASO - sprzęgło - listwy dolne nówki z ASO - inne rzeczy mechaniczne, wszystko na tip top - naviplus DX polskie mapy menu+zmieniarka - ori scyzoryk, zmienione pompka centralnego ( zrobine jak ori ) - nowe lampy przód valeo+nowe żarniki ori - ramka grila oklejona folią 3M czarny mat - dekory oklejone folią 3M carbon - ledy w postoju, podświetlanie tablicy, wnętrze - gałka S3 z tarczą a4 b6 sline 5 bieg - wsteczny do tyłu+nowy mieszek - kiera esowa nowo obszyta skóra gładka+perforowana - polera kominów - alu a8 d2 z oponami 205/50 conti ( będą może zamienione na 18 )+ nakładki chrom na śruby plany to może tylko alu 18, auto podoba mi się takie jak teraz, zmieniarka mp3
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
a te esiaki sprzedajesz? Daj na Pw ile w jakiej cenie jak tak
-
[ B5 AFN ] - Moja skromna ADA! by alek507
Widzę, że kolega z okolicy. Daj więcej fotek jakie plany?
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
mam taką nadzieję bo powiem szczerze że jak zauważyłem to zaczęło mnie to drażnić. Musi być na koniec użyta jakaś specjalna pasta do plastiku? Czy np. automax, tempo? ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 18:50 ---------- polerowałem dziś lampę papierem wodnym 1200, 2000 i 2500, rys nie narobiłem, potem pastą automax. Różnica dalej spora, starsza lampa jest ciemniejsza. Teraz tak się zastanawiam czy przepolerować jeszcze inną pastą czy ta starsza lampa ma syf w środku i dlatego wydaje się bardziej matowa, ciemniejsza?
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
i rozumiem że odcień lamp później będzie ten sam mimo tej różnicy produkcji kilku lat?
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
odgrzeję troszkę kotleta mam a4 po lifcie 2000 rok i ostatnio intensywnie przyglądając się z dalszej odległości widać że lampy różnią się odcieniem. Oglądając dokładnie zauważyłem że jedna jest 2006 rok a druga 2000 rok, obie valeo. Czy polerowanie reflektorów pomoże w redukcji odcienia? Ta 2000 rok widać że jest bardziej matowa i ma więcej odprysków
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
auto super, daj więcej fotek jak to wygląda. Jak sie jeździ na 1BV?