Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bob232

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bob232

  1. Czy ma ktoś sprawdzone polskie menu z polskim lektorem do naviplusa z B5 ? Mam niby polskie menu ale cześć komend jest po niemiecku i lektor tez jest po niemiecku Przydałaby się tez jakaś instrukcja do tego Z góry dzięki za pomoc
  2. dzięki Tom A4, ja właśnie myślałem o tej zmieniarce ale trochę drogi interes PS. Navi póki com zostaje, spodobała mi się, mam już do niej nowy panel z przyciskami w stanie igła
  3. Mam pytanko, pewnie tak się da zrobić ale chciałbym porady Jak można zrobić wyjście do naviplusa na usb żeby można było podłączyć pendrive z muzą i jaki to koszt mniej więcej
  4. każdy silnik dobrze będzie chodził jak będzie się go od początku szanować i regularnie serwisować
  5. wg mnie szkoda kasy i zachodu. Kup a ktoś ci ukradnie i będzie szkoda takiej ori...
  6. Mam na sprzedanie navi z A6 C5 z 2002 roku z polskim menu , mapami i DX, podpiłowaną już pod A4 jakby ktoś chciał pisać na PW
  7. Witam podepnę się pod temat, mam a4 2000 rok AJM, zmieniałem u siebie deskę, kokpit bo stara była poniszczona i po tej operacji wywala mi błąd 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-10 Faulty - Intermittent próbowałem go kalibrować jak wyżej i niby wszystko ok ale jak dochodzę do momentu [Meas. Blocks - 08] Kanał 005 pole 1 zobaczysz tam wartości kąta skrętu w stopniach, należy ustawić na wartość 0,0° tolerancja ±5.0 ° [Done, Go Back] w polu pierwszym wyskakuje wartość 360 st około. Jak ja zmienić ? ja umiem tylko skręcając kierownicą i niby jest wsztko ok ale koła są skręcone po całej operacji i po wyprostowaniu znów wywala bład. Jak temu zaradzić? Czy coś źle podłączone czy może jakoś jednak wpisuje się te 0 st prosze o pomoc i pozdrawiam ---------- Post dopisany 15-05-2012 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 21:01 ---------- No i dziś już chyba wiem o co chodzi ciągle zamiast 0 st wyskakiwało mi 360 st pewnie dlatego że pokręciłem taśmą podczas montażu. Teraz chciałem ją przekręcić i jest na 0 st ale w basic 04 na kanale 1 wyskakuje error i nie da się wejść w kanał 16 , sterownik kierownicy, podejrzewam że wysr.. ła się tasma z tym czujnikiem, mam rację? teraz wyskakuje mi bład 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-00 Faulty i nie da się go wykasować ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- No i dziś już chyba wiem o co chodzi ciągle zamiast 0 st wyskakiwało mi 360 st pewnie dlatego że pokręciłem taśmą podczas montażu. Teraz chciałem ją przekręcić i jest na 0 st ale w basic 04 na kanale 1 wyskakuje error i nie da się wejść w kanał 16 , sterownik kierownicy, podejrzewam że wysr.. ła się tasma z tym czujnikiem, mam rację? teraz wyskakuje mi bład 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-00 Faulty i nie da się go wykasować
  8. wg mnie kup ori termostat w ASO. Ja juz przerabiałem na poprzednich autach vernety, wahlery itp. Takie sprawy jak czaujniki, termostaty itp. to tylko ori
  9. a jaki kupiłeś termostat?
  10. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    i dziś sprawa rozwiązana. Kupiłem ori czujnik i wszystko działa jak należy
  11. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    Właśni chodzi o to że termostat na 100% dobry, wymieniony w listopadzie na nowy ori, przed wymianą czujnika było ok. Na 99% ten czujnik to podróba i dlatego pokazuje jak mu się chce. Jutro jadę do ASO kupi oryginal i sie okaze
  12. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    dziś sprawdzałem temperaturę vagiem i gdy na blacie było coś koło 90 st vag wskazywał 84,6 st. Ponownie odpowietrzyłem uklad, z węża nagrzewnicy leci płyn więc myślę że raczej dobrze to zrobiłem. Ciekawi mnie czemu na postoju auto osiąga 90 st a podczas jazdy nie chce. Czy może rzeczywiście ten czujnik to jakaś lipa?
  13. bob232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy wie ktoś może jak rozwiązac mój problem miałem do wymiany czujnik temperatury cieczy ponieważ auto miało wysokie obroty przy odpalaniu. Kupiłem taki ten http://allegro.pl/czujnik-temperatury-skoda-vw-audi-seat-nowy-oryg-i2158298316.html czujnik niby oryginalny a auto ma na blacie temperature tuż przed 90 st, tak 87,88 Teraz moje pytanie czy mam źle odpowietrzony układ czy ten czujnik to jakaś kicha ( kupował ktoś taki od tego sprzedawcy?) A może źle odpowietrzam układ? Ma ktoś instrukcje jak to prawidłowo zrobić?
  14. Kurcze, piękna twoja audi, jakbym nie miał mojej napewno byłbym zaintersowany tak z ciekawości zapytam ile obniżają te sprężyny eibach i jak się na nich jeżdzi w porównaniu do 1Ba ? chodzi mi o twardość
  15. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    Zrobiłem dziś zdjęcie czujnika i to jest jakis inny jak z tej aukcji czy ktoś może podac nr albo link a zukcją tylko ori czujnika jak z fotki? jest ich dużo ale na żadnum nie ma widoku na piny z góry dzięki za pomoc
  16. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    I wszystko jasne, czyli szukałem nie tam gdzie trzeba, dzis zajrzę jaki konkretnie mam i zamówię
  17. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Audi A4 B5
    ale czy to jest czujnik który będzie pasował do mojego auta i czy to ten ze zdjęcia? Auto mam z 2000 roku a ponoć w 2001 były juz inne ja pytałem w aso tpo powiedzieli mi 116 zł
  18. bob232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Padł mi ostatno czujnik temperatury cieczy, auto ma podwyższone obroty przy odpalaniu i teraz moje pytanie gdzie on się znajduje i jaki ma nr? Chciałbym kupić ori. Czy on znajduje sie w dolym wężu przy chłodnicy? Czy to ten ze zdjęcia? Znalazłem taki na allegro ale czy za tą cenę to ori? Ze zdjęcia jest niebieski a tu widać że czarny http://moto.allegro.pl/czujnik-temperatury-audi-a3-a4-a6-a8-tt-059919501-i2195481358.html Z góry dziekuję za pomoc
  19. Mam cały licznik jaeger. A te zegary VDO oglądałem i na 99% nie ma tam wtyczki, W górnej części obudowy jest taka dziura jakby na tą wtyczkę ale wpięć do czego tam nie ma tej antenki
  20. tak przeglądam twój temat i widzę, że dałeś antenkę radiową z jaegera do VDO. Ja właśnie usiebie zmieniłem licznik na VDO i nie ma teraz antenki. DAłbyś jaki opis lub zdjęcia co do czego dokładnie przylutowałeś i jak to zrobiłeś? Może być na PW Z góry dzięki PS. Kawał świetnej roboty z tym liftem jestm naprawdę ciekaw efektu końcowego
  21. bob232 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    nie ma właśnie tego modułu w liczniku VDO, nie ma też miejsca żeby go przełożyć
  22. bob232 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    nie ma problemu 8D0 920 900 i mój ma 1/2 fisa
  23. bob232 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    VDO dałem 200 zł była taki sam numer jak na jaegerze. a jakiś głowny procesor był uszkodzony, wariowała wstazówka paliwa i zacinał sie obrotek i licznik teraz jest juz ok, ponoć VDO nie miało tej wady
  24. bob232 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Mam taki mały problem. Mam a4 2000 rok. Okazało sie że w liczniku (jaeger) był uszkodzony procesor. Wymieniłem cały licznik na taki sam tylko VDO. Teraz nie wyświetla się ikona zegarka radiowego a przedtem tak, jeżdzę już tak drugi miesiąc i nic. Stary licznik miał coś takiego jak na foto (pewnie to ten zegarek) a nowy nie ma. Czy może ten VDO nie ma tej funkcji? Czy da się jakoś przełozyc ten zegarek? Pozdrawiam
  25. chyba tak będę musiał zrobić bo nie umiem nigdzie znaleźć samych kulek, choć wyciągnąć się je da więc myślałem, że da się gdziś kupić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.