Treść opublikowana przez bob232
-
Polskie menu+lektor Naviplus B5
Czy ma ktoś sprawdzone polskie menu z polskim lektorem do naviplusa z B5 ? Mam niby polskie menu ale cześć komend jest po niemiecku i lektor tez jest po niemiecku Przydałaby się tez jakaś instrukcja do tego Z góry dzięki za pomoc
-
USB do naviplusa
dzięki Tom A4, ja właśnie myślałem o tej zmieniarce ale trochę drogi interes PS. Navi póki com zostaje, spodobała mi się, mam już do niej nowy panel z przyciskami w stanie igła
-
USB do naviplusa
Mam pytanko, pewnie tak się da zrobić ale chciałbym porady Jak można zrobić wyjście do naviplusa na usb żeby można było podłączyć pendrive z muzą i jaki to koszt mniej więcej
-
Pytanie odnośnie 180konnego silnika 2.5 TDI
każdy silnik dobrze będzie chodził jak będzie się go od początku szanować i regularnie serwisować
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
wg mnie szkoda kasy i zachodu. Kup a ktoś ci ukradnie i będzie szkoda takiej ori...
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Mam na sprzedanie navi z A6 C5 z 2002 roku z polskim menu , mapami i DX, podpiłowaną już pod A4 jakby ktoś chciał pisać na PW
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
Witam podepnę się pod temat, mam a4 2000 rok AJM, zmieniałem u siebie deskę, kokpit bo stara była poniszczona i po tej operacji wywala mi błąd 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-10 Faulty - Intermittent próbowałem go kalibrować jak wyżej i niby wszystko ok ale jak dochodzę do momentu [Meas. Blocks - 08] Kanał 005 pole 1 zobaczysz tam wartości kąta skrętu w stopniach, należy ustawić na wartość 0,0° tolerancja ±5.0 ° [Done, Go Back] w polu pierwszym wyskakuje wartość 360 st około. Jak ja zmienić ? ja umiem tylko skręcając kierownicą i niby jest wsztko ok ale koła są skręcone po całej operacji i po wyprostowaniu znów wywala bład. Jak temu zaradzić? Czy coś źle podłączone czy może jakoś jednak wpisuje się te 0 st prosze o pomoc i pozdrawiam ---------- Post dopisany 15-05-2012 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 21:01 ---------- No i dziś już chyba wiem o co chodzi ciągle zamiast 0 st wyskakiwało mi 360 st pewnie dlatego że pokręciłem taśmą podczas montażu. Teraz chciałem ją przekręcić i jest na 0 st ale w basic 04 na kanale 1 wyskakuje error i nie da się wejść w kanał 16 , sterownik kierownicy, podejrzewam że wysr.. ła się tasma z tym czujnikiem, mam rację? teraz wyskakuje mi bład 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-00 Faulty i nie da się go wykasować ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- No i dziś już chyba wiem o co chodzi ciągle zamiast 0 st wyskakiwało mi 360 st pewnie dlatego że pokręciłem taśmą podczas montażu. Teraz chciałem ją przekręcić i jest na 0 st ale w basic 04 na kanale 1 wyskakuje error i nie da się wejść w kanał 16 , sterownik kierownicy, podejrzewam że wysr.. ła się tasma z tym czujnikiem, mam rację? teraz wyskakuje mi bład 00778 Steering Angle Sensor (G85) 37-00 Faulty i nie da się go wykasować
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
wg mnie kup ori termostat w ASO. Ja juz przerabiałem na poprzednich autach vernety, wahlery itp. Takie sprawy jak czaujniki, termostaty itp. to tylko ori
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
a jaki kupiłeś termostat?
-
Czujnik temperatury cieczy
i dziś sprawa rozwiązana. Kupiłem ori czujnik i wszystko działa jak należy
-
Czujnik temperatury cieczy
Właśni chodzi o to że termostat na 100% dobry, wymieniony w listopadzie na nowy ori, przed wymianą czujnika było ok. Na 99% ten czujnik to podróba i dlatego pokazuje jak mu się chce. Jutro jadę do ASO kupi oryginal i sie okaze
-
Czujnik temperatury cieczy
dziś sprawdzałem temperaturę vagiem i gdy na blacie było coś koło 90 st vag wskazywał 84,6 st. Ponownie odpowietrzyłem uklad, z węża nagrzewnicy leci płyn więc myślę że raczej dobrze to zrobiłem. Ciekawi mnie czemu na postoju auto osiąga 90 st a podczas jazdy nie chce. Czy może rzeczywiście ten czujnik to jakaś lipa?
-
Czujnik temperatury cieczy
Witam, czy wie ktoś może jak rozwiązac mój problem miałem do wymiany czujnik temperatury cieczy ponieważ auto miało wysokie obroty przy odpalaniu. Kupiłem taki ten http://allegro.pl/czujnik-temperatury-skoda-vw-audi-seat-nowy-oryg-i2158298316.html czujnik niby oryginalny a auto ma na blacie temperature tuż przed 90 st, tak 87,88 Teraz moje pytanie czy mam źle odpowietrzony układ czy ten czujnik to jakaś kicha ( kupował ktoś taki od tego sprzedawcy?) A może źle odpowietrzam układ? Ma ktoś instrukcje jak to prawidłowo zrobić?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Kurcze, piękna twoja audi, jakbym nie miał mojej napewno byłbym zaintersowany tak z ciekawości zapytam ile obniżają te sprężyny eibach i jak się na nich jeżdzi w porównaniu do 1Ba ? chodzi mi o twardość
-
czujnik temperatury cieczy
Zrobiłem dziś zdjęcie czujnika i to jest jakis inny jak z tej aukcji czy ktoś może podac nr albo link a zukcją tylko ori czujnika jak z fotki? jest ich dużo ale na żadnum nie ma widoku na piny z góry dzięki za pomoc
-
czujnik temperatury cieczy
I wszystko jasne, czyli szukałem nie tam gdzie trzeba, dzis zajrzę jaki konkretnie mam i zamówię
-
czujnik temperatury cieczy
ale czy to jest czujnik który będzie pasował do mojego auta i czy to ten ze zdjęcia? Auto mam z 2000 roku a ponoć w 2001 były juz inne ja pytałem w aso tpo powiedzieli mi 116 zł
-
czujnik temperatury cieczy
Witam Padł mi ostatno czujnik temperatury cieczy, auto ma podwyższone obroty przy odpalaniu i teraz moje pytanie gdzie on się znajduje i jaki ma nr? Chciałbym kupić ori. Czy on znajduje sie w dolym wężu przy chłodnicy? Czy to ten ze zdjęcia? Znalazłem taki na allegro ale czy za tą cenę to ori? Ze zdjęcia jest niebieski a tu widać że czarny http://moto.allegro.pl/czujnik-temperatury-audi-a3-a4-a6-a8-tt-059919501-i2195481358.html Z góry dziekuję za pomoc
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Mam cały licznik jaeger. A te zegary VDO oglądałem i na 99% nie ma tam wtyczki, W górnej części obudowy jest taka dziura jakby na tą wtyczkę ale wpięć do czego tam nie ma tej antenki
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tak przeglądam twój temat i widzę, że dałeś antenkę radiową z jaegera do VDO. Ja właśnie usiebie zmieniłem licznik na VDO i nie ma teraz antenki. DAłbyś jaki opis lub zdjęcia co do czego dokładnie przylutowałeś i jak to zrobiłeś? Może być na PW Z góry dzięki PS. Kawał świetnej roboty z tym liftem jestm naprawdę ciekaw efektu końcowego
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
nie ma właśnie tego modułu w liczniku VDO, nie ma też miejsca żeby go przełożyć
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
nie ma problemu 8D0 920 900 i mój ma 1/2 fisa
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
VDO dałem 200 zł była taki sam numer jak na jaegerze. a jakiś głowny procesor był uszkodzony, wariowała wstazówka paliwa i zacinał sie obrotek i licznik teraz jest juz ok, ponoć VDO nie miało tej wady
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mam taki mały problem. Mam a4 2000 rok. Okazało sie że w liczniku (jaeger) był uszkodzony procesor. Wymieniłem cały licznik na taki sam tylko VDO. Teraz nie wyświetla się ikona zegarka radiowego a przedtem tak, jeżdzę już tak drugi miesiąc i nic. Stary licznik miał coś takiego jak na foto (pewnie to ten zegarek) a nowy nie ma. Czy może ten VDO nie ma tej funkcji? Czy da się jakoś przełozyc ten zegarek? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Dysza spryskiwacza reflektora
chyba tak będę musiał zrobić bo nie umiem nigdzie znaleźć samych kulek, choć wyciągnąć się je da więc myślałem, że da się gdziś kupić