Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bob232

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bob232

  1. kolego roae22 bo pewnie masz polifta, ja też tylko zmieniłem pompkę zakodowałem i po temacie. W przedliftach widziałem jeszcze w czarnych słupkach między drzwiami taki czujnik podczerwieni do otwierania z pitota więc myślę że to będzie niezła dłubanina
  2. niewiem jak w przedlifcie ale w polifcie się da i ja tak zrobiłem u siebie Musisz mieć do tego pompkę centralnego która obsługuje pilota i ori kluczy który będzie współgrał z tą pompką. Kodujesz immo, potem otwieranie pilotem i po temacie. Opisy jak to zrobić są gdzieś na fourm. Jest klika takich instrukcji a nie każda działa w każdym aucie
  3. i takie mam wewnętrzne a ja pytam o zewnętrzne
  4. mam takie banalne pytanie. Po czym poznać że się ma lusterka zewnętrzne fotochrom? Nie sprawdzę czy działają bo nie działa lusterko wewnętrzne. Czy wizualnie się czymś różnią? auto to b5 z 2000 roku
  5. klikasz cyframi po kolei czyli np jak pierwszą cyfrę masz 5 to nacikasz jedynką tyle razy aż wyskoczy 5, druga 7 to przyciskasz dwójką tyle razy aż wyskoczy ci 7 itd
  6. musisz nacisnąć kombinację dwóch przcisków przez ok 3 sekund i wyskoczą cztery zera. Niewiem u ciebie jaka sjest kombinacja , wydaje mi się że AM i TP, spróbuj zobaczyć w książeczce od radia jak taką masz
  7. dzięki za podpowiedź. Ja to wykombinowałem troszkę inaczej, pod te gumki w pokrywie założyłem takie podkładki ale one są z gumy. Wygląda jak na foto, wcale nie rzuca się w oczy i nic nie trzeszczy
  8. a to szkoda, myśłałem że jest na to jakiś sprytny sposób
  9. u mnie w firmnie mamy obowiązek do końca października mieć zimówki. Ja już zmieniłem i rano czuć różnicę, zwłaszcza przy dalszych trasach. Jakbym jeżdził mało to wymieniłbym w połowie listopada
  10. B5 2000 rok , miałem uzupełnione, cos się usunęło, zaraz poprawię. Cegła nie pomoże chyba żeby leżała na podłokietniku bo to trezszczy zamykanie
  11. bob232 odpowiedział(a) na mac12311 temat w Audi A4 B5
    a ile pokazuje na licznuku? Jak 90 to jest ok. Mi na vagu pokazuje od 83-92 a na liczniku 90 st
  12. Mam pytanie czy jest jakiś patent na zniwelowanie trzszczenia oryginalnego podłokietnika? On się tak jakby trzęsie, trzeszczy za zamykaniu. Jak się go przyciśnie jest cicho. Jest to bardzo irytujące i może jest jakieś lekarstwo
  13. jest jeszcze przycisk do podświetlania tylnych lampek w suficie i rączkach, niewiem czy to nie jest ten taxi właśnie
  14. Witam Czy może jest jakiś sposó, przeróbka , kodowanie tak żeby naviplus czytał również zwykłe płyty audio cd z muzyką? tak jak np mała navi z vw czyta płyty z muzą zwykłe i z mapami
  15. wg mnie jak sprężyny obniżają do 30 mm to można założyć na zwykłe amory
  16. a ja proponuję ci bardzo prosty i nie drogi sposób a wielu przypadkach bardzo skuteczny. Spróbuj pastą do żebów+troszkę wody, sam niewierzyłem ale to naprawdę działa
  17. a w jakim języku masz menu? naciskasz navigation dolny przycisk prawy potem mode, przesuwasz gałka na ustawienia ( ostatnia opcja ) i potem na samym końcu jest wysuń CD-Rom. Tak w sumie można za pomocą tego kabla w napędzie navi słuchać zwykłych płyt cd z muzą? Czy to nie o to chdzi bo nie czaję
  18. A tak z ciekawości spytam co to za adapter, chcesz powiedzieć, że można przełaczyć napęd w radiu jako czytnik navi albo zwykła płytę cd z muzyką? Gdzie można kupić takie cuś i jaki koszt
  19. Chcesz powiedzieć że miałem autko na sprężynach 1BA i sportowych amorach i było o 2 cm niżej? Masz foto jak to wygladało? Czy jeździło się dobrze czy trzesło jak taczką?
  20. Proponuję ci folię 3M + opalarkę sam robiłem i efekt jest super, przetrwało zimę oraz lato
  21. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    Dokładnie jak pisze kolega Bendzji nie chodzi mi o góre ale o dół, a tego się raczej nie odkręca podczas wyciągania springów
  22. wg opisów weiteca do -30 można założyć na zwykłe amory. Też takie kupiłem ale do B5 i będę zakładać na 1BA
  23. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    udało mi się dostać weiteci -30/30 mm in zabieram się za montaż. Ma takie pytanie czy po wymianie sprężyn luzujecie wahacze, w końcu zmienia się wysokość pracy zawiesznia. W poprzednim aucie tak robiłem (audi 80 B4)
  24. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    Czemu mówisz że będzi bujać? Przy -30? Ja rozumiem -60 i więcej ale przy -30 też? Miałem kiedyś w golfie na seryjnych amorach springi -60 i dałem rady tak jeździć przez tydzień, od razu skrócone amory dałem Ps na allegro są springi - 30 eibach co myślicie czy takie są ok?
  25. bob232 odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    może coś niejasno napisałem. Co chcę uzyskać obniżenie ok 30-40 mm - kwestia wizualna - dlatego 1BE odpada chcę żeby auto zostało miekkie i komfortowe przynajmniej podobnie jak jest teraz nie chcę zmieniać amortyzatorów nie chcę auta tak zglebić żeby szurało nie dało się nigdzie wjechać i skakało jak żaba czy taczka tak jak miałem w poprzednich autach prosiłem o podpowiedź jakie springo polecacie żeby spełniło te warunki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.