Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cptolgierd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 1. żarówka pewnie wyciągnięta/wypalona 3. Spalona dioda/żarówka od ABS i podświetla od żarówki obok. W każdym motoryzacyjnych sklepie dostaniesz taką żaróweczkę.
  2. Strasznie drogo ta regeneracja. U mnie w mieście za pełną regenerację turbo biorą 1000 zł - po prostu przywozisz starą i od razu dają Ci nową, wcześniej zregenerowaną. Z gwarancją 2 letnią. Zaś podstawowa regeneracja (wymiana wirników, czyszczenie coś tam jeszcze) to koszt około 600 zł. Do tego czyszczenie węży, intercoolera, nowy olej i robocizna, okolo 200-300 zł. Przewody podciśnienia ok? Sztanga turbiny chodzi?
  3. Jakby ciekło przez uszczelki to byś miał zacieki na szybach i plastikach od wewnątrz. Niech jedna osoba leje karcherem, druga włazi do środka i patrzy.
  4. Przednia szyba, 'ramki' na dachu. Zdemontować podsufitkę i szukać dziury. Słupki też - może wspawane i przez szpachlę cieknie.
  5. Jakieś takie zdjęcie 'na szybko' - podskoczylem na naszą myjnię szybko auto umyć, trochę marnej jakości, ale jest: Przy okazji zamontowałem dekielki i podczas mycia zaczęła z nich schodzić farba... maila z reklamacją już wysłałem do allegrowicza, tak aktualnie wyglądają - żeby nie było - nie waliłem lancą prosto na dekielki tylko z odległości 1,5m na najniższym możliwym cisnieniu jakie oferuje Karcher: Małe pytanie bo nie wiem gdzie napisać, a znaleźć nie potrafię. Otóż po rozgrzaniu silnika (90st) zaczyna sporadycznie mi migać lampka ciśnienia oleju. Nie miga ona zero jedynkowo tylko po zagrzaniu świeci się 3 sekundy i gaśnie, po chwili znowu ale np. 15 sekund się świeci i gaśnie, później krócej - tak dla przykładu. Wlany olej to Motul 5W40, mam na nim od ostatniej wymiany przejechane 7 tys. km. W samochodzie turbo bierze olej (widać po oleju w przewodach) ale problem zaczął się wtedy kiedy mechanik wymienił czujnik ciśnienia oleju, ponieważ lało się z niego dosłownie. Czy jest to wina tego czujnika ciśnienia oleju, czy może pompa nawala, smok do wyczyszczenia? Ktoś miał taki przypadek? Z takich nowych rzeczy co zrobiłem/wymieniłem: - Zawieszenie tył jest kompletnie nowe, czyli wszystkie tuleje, łączniki stabilizatora + wahacze z Febi. - Opony zimowe na felgach Audi 15' Dayton DW510 nowe - Ręczny w skórze czeka na montaż. - Pomalowanie zderzaka. - Wymieniłem żarówki H1 w reflektorach na bardziej białe - Wymieniłem żarówki w liczniku bo nie świeciły ale zepsułem wyświetlacz temp - sam wyświetlacz działa, zaś wtyczka to jakaś robota partacza była, dokładnie obudowa i wepchnięte kabelki do niej i nie wiem który pin odpowiada danemu kabelkowi :< A! na liczniku pykło 297 tys. km Hej. Sprzedaję. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-1-9-tdi-110km-afn-quattro-CID5-IDaRhJb.html Temat do zamknięcia, auto sprzedane. Zostaje w klubie
  6. A z jej ubezpieczenia na życie? Chyba każde takie posiada. Spróbuj się dogadać, jak nie będzie chciala to sprawa w sądzie.
  7. Takie jest quattro Same amortyzatory do Quattro kosztują około 300-400 zł na tył za sztukę
  8. przód tak, tył pod quattro musisz szukać ;p
  9. Ciężko coś stwierdzić. Wyciagnąć, obejrzeć, spróbować do spawania chłodnic podjechać i pospawać. Druga opcja to wymiana chłodnicy. W przypadku mojego A4 B5 koszt chlodnicy to około 200 zł, ale są też takie za 320 zł. + 50 zł za 5l bańkę g12 + robocizna.
  10. cptolgierd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Weź wyciągnij drugą lampę, weź obydwie i jedź do magika co spawa plastiki. Dorobi Ci brakujący element na podobieństwo z drugiej lampy.
  11. Podnieś auto na podnośniku i zakręć kołem każdym. Tak sprawdzisz czy łożysko wyrąbane i buczy.
  12. W takim razie może jakieś większe markety typu castorama objedź i własnoręcznie otwórz, pobaw sie, sprawdź jakość itd. to zawsze gwarancja na miejscu, a nie zabawa w wysyłkę.
  13. 1sze to chyba chinczyki 2 ładne, eleganckie. 3 dobre na zimę ;p
  14. Hmm. W tej kwocie raczej szukałbym dobrej walizki narzedziowej np. 150+ elementów + dobrej jakości zestaw kluczy płaskich/wkrętaków itd. Wydaje mi się że dobre narzędzia to podstawa, a wózek to taki dodatek do trzymania wszystkiego w jednym miejscu.
  15. cptolgierd odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Zauważyłem teraz że temat dotyczy A4 b6, a nie b5. Możliwe że podejdzie bez rezania bo w a4 b6 podłoga jest tak zrobiona że napęd quattro można dorezać więc z tłumikami nie powinno być problemu. Poczekaj na inne odpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.