kris-krzysztof

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kris-krzysztof

Reputacja

1. kris-krzysztof

B6 DIVISION

szukam klucza pneumatycznego do zastosowań domowych . żadna wulkanizacja itp. ktoś poleci coś żeby bez luzowania dal rade odkręcić śruby w kołach ?
  2. Co do Tenzi to nie ma co atakować tego producenta. Robi kilka produktów bardzo dobrych. Nie jest to marka osławiona na forach ale wcale nie odbiega jakością (mowie o kiku produktach) od innych cenionych markach. Kolego doskonale wiem co to prewash. Codziennie używam piany aktywnej wiec też moge wyrazic swoje zdanie na jej temat. Mając myjke ciśnieniową (mocną) a nie smieszne zabawki z marketu o kiepskim ciśnieniu zrobie prawie taki sam efekt czystą woda i natryskując szampon z pianownicy PA co uzywając piany AB Magi. Przy takim stosunku ceny do pojemości nie jest to produkt przezemnie polecany. Ale sprzedaje sie dobrze Zawartość dodana 0 minutes later Co potrzebujesz?
  3. MagiFoam to delikatna piana i bardzo kiepsko domywa. Piana ktora dobrze domywa nie będzie bezpieczna dla wosku.
  4. Dębica Presto UHP2 ktoś już testował?
  5. kris-krzysztof

B6 DIVISION

Wykonuje ktoś na klubie wiązki do grzanych siedzien do b7?
  6. Intemo to sławna soczewka przez wiele osob polecana w na forach z wschodniej granicy. Po drugie cieżko dostępna a uważam nie jest to jakiś "przełomowe" rozwiązanie. Każdy założy to co mu pasuje.
  7. Masz porownanie do inych ?np. TS850 (ponad zakładany budżet ale warto dopłącic ?)
  8. Nokian WR A3 ZIMACo będzie lepsze w budżecie -+ 1600zł -Nokian WR A3 -Yokohama W.Drive V905 Rozmiar R17 225/45
  9. Jestem na etapie konfiguracji stacjonarnego kompa. Budżet za samą jednostkę do 3tys. Od czasu do czasu jakąś gierka , obróbka graficzna , i normalne prace biurowe. czekam na propozycje jaka najlepiej wybrać konfigurację. pozdrawiam
  10. Może i lampy ze zdjęcia, tylko że na zdjęciu nawet w powiększeniu tych rys nie widać a w szczególności tej jednej i zasilikowanego łączenia kloszy w dwóch lampach też,wcześniej pisałes że lamp nie polerujesz i że nie wiesz o jakich rysach mówię a teraz odsyłasz mi spolerowane, i to jest załatwione priorytetowo?to życzę wszystkim takich transakcji. zawsze można zrobić zdjęcie na którym pewnych rzeczy nie widać a póżniej napisać ze towar używany,tylko w takich przypadkach polecam bujać się na allegro , bo nie to jest ideą transakcji na forum na tym zdjęciu to wyrażnie widać,a sprawa potoczyła się tak że sprzedający olał mój zwrot lamp z powodu zatajonych wad bo wziąłem fakturę na firmę ,brałem już nie raz od kogoś towar z forum i zawsze było ok. a tym razem powinienem skorzystać z allegro bo za tą jakość można zapłacić o wiele mniej,ponad 1700 za lampy w takim stanie bo lepsze mam teraz na aucie. Dziwi mnie to że dopiero po kilku dniach zobaczyłeś rysy od otrzymania przesyłki. I to nie Ty podobno a lakiernik a może to przy montażu porysował? "jeśli uważasz że to jest do spolerowania to może Ci je wyślę i to zrobisz" To zostało wykonane wiec. Zgodnie z tym co pisałeś. Lampy zostały wysłane 04.07.2016 Firma podjeła 4 próby doręczenia. Znałeś nr list przewozowego wystarczyło zadzwonić na infolinie lub sortownie ale TY masz pretensje że nie podałem nr telefonu do CIebie. Skąd miałem go wziąść jak nigdzie go nie wysłaleś. Teraz będą odesłane do mnie lampy. Dodam jeszcze że otrzymałem przesyłkę- były 4 próby doręczenia przesyłki żadna niedudana. Wysłałem ponownie na swój koszt . Osobie której zależy na czasie. Zarzuca przeciąganie sprawy. W finale nie odbiera przesyłki od kuriera.
  11. Lampy były sprzedane dokładnie ze zdjęcia. Proszę nie zapominać że towar jest używany. Odesłałeś lampy bez informacji o tym. Jaka gra na zwlokę ? Otrzymałem lampy w piątek. Spakowanie ich pozostawało wiele do życzenia-było bardzo duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ich w transporcie. Odesłałem przesyłkę w poniedziałek kurierem UPS (mam potwierdzenie). Wada w postaci rysy została osunięta mam też zdjęcia potwierdzające. Temat z mojej strony został załatwiony priorytetowo. Żadnych opóźnień nie było.
  12. Najlepiej będzie jak zdemontujesz światło . Nie dodałeś zdjęć wiec ciężko ocenić stan klosza. Tak papier + polerka + zabezpieczenie to jest jedna z opcji uratowania klosza.
  13. Już niebawem ciekawa relacja z pracy nad : Tymczasem A4B7
  14. Scangrip 50w cena z kosmosu. W tej cenie można zastosować kupić dużo lepsze rozwiązania. Poszukaj kanlux naświetlacza.