Treść opublikowana przez bob232
-
Lekkie obniżenie
Mam teraz 1BA i seryjne alu 15 195/65 i przy nich chce zostać. 1 BE odpada. Chciałbym minimalnie obniżyć auto ale żeby nie straciło na swojej charakterystyce
-
Lekkie obniżenie
Panowie takie pytanie, proszę o radę Jakie kupić spręzyny na seryjne amory do B5 avanta żeby minimalnie obniżyć auto ( między 30 a 40 mm ) a żeby auto było miekkie, nie skakało jak żaba i było jak beton. Miałem kilka obniżonych VW audi i niektóre zawiasy są mega twarde a do tego dochodzi efekt żabki Proszę o porady
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
świetnie wygląda na tych alu, ale zostawiłbym chyba czarne progi i dokładki zderzaków. Powiedz czy dużo było roboty ze zmiana licznika ? Też mam 1/2 fisa i zastanawiam się czy warto zmienic na pełnego fisa
-
Problem z pompą centralnego zamka
Pompka z końcówka E obsługuje pilota i alarm. Pompka z końcówką B samego pilota a z końcówką C nie obsługuje nic oprócz centralnego zamka
-
Inna barwa żarówek
dziś na 100% sprawdziłem, że żarówki są wadliwe , załozyłem do innego auta i ta sama historia. Do mojego załozyłem inne ledowe i świeciły tak samo. Kontaktowałem się ze sprzedawcą i wymieni mi te żarówki
-
Inna barwa żarówek
Ja na zdjęciu nie zmieniałem żarówek, jak zamienię je stronami to będzie odwrotnie koloramim, tak samo jest z przodem, a tak dla testu załozyłem inne żarówki LED i świecą identycznie, więc podejrzewam, że z tymi żarówkami jest coś nie tak
-
Inna barwa żarówek
nic, ani słowa. Pisze tylko jak na wiekszości pedełek z żarówkamim ledowymi, że do uzytku wewątrz auta, chyba zadzwonie jutro do tego sprzedającego i podpytam o co chodzi bo to naprawde lipnie wygląda ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Narva LED C5W XENON Look 6000K 2 sztuki SV8,5-36 (2572452127) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Narva LED W5W (T10) XENON Look 6000K -2 sztuki- (2584891567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie to żarówki
-
Inna barwa żarówek
właśnie były fabrycznie zamknęte bez uszkodzeń opakowania. Dziwi mnie to, że te W5W mają też taką samą różnice ( jedna ciepła jedna zimna ) jak C5W a to przecież całkiem inny rodzaj i w osobnym opakowaniu
-
Inna barwa żarówek
właśnie nie bo dokładnie czyściłem i zamieniałem żarówki i różnica jest spora dalej, poza tym z przodu też jest taka różnica ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- zrobiłem foto niestety tylko z kalkulatora, jak widac różnica jest spora nawet w takiej marnej jakości
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
kupiłem dziś takie żarówki jak twoje ale powiem szczerze że moje chyba są jakieś dziwne, jedna świeci na ciepły biały a druga zimny, barwa jest wyraźnie inna, czy twoje też tak mają?
-
Inna barwa żarówek
Sprawa wygląda tak, zakupiłem żarówki postojowe led i tylne do podświetlenia rejestracji C5W Led firmy Narva. Były one zapakowane po 2 szt w oryginalnym opakowaniu. Po założeniu okazało się że żarówki sporo różnią się barwą jedna ciepła biel a druga mocno zimna wpadająca w niebieski, zamieniałem stronami je - to samo. Pomyślałem że są wadliwe wię je wyciągnąłem. Założyłem tył i ta sama sytuacja jedna ciepła druga zimna, barwa znacznie się różni nawet w dzień. Moje pytanie jest następujące, żarówki są wadliwe i je reklamować, czy one tak jak ksenon muszą trochę poświecić i dostaną swojej barwy, jak tak to jak długo ile godzin? Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź co z tym fantem zrobić
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
jak na żywca tak wygląda ta barwa światła to jest ekstra, taką barwę właśnie bym chciał mieć, ciepła biała. szkoda że takich żarówek nie ma H6W bo bym się skusił
-
Żarówki LED do postoju
spoko nie pali się Ja zrobiłem fotkę jak to wygląda u mnie na fotce nie wygląda źle, dużo bardziej tragicznie widać to w dzień. Spóbuję jeszcze zrobić fotkę za dnia Uploaded with ImageShack.us
-
Centralny pomocy
wg mnie central jest źle zakodowany. Jest kilka procedur różnych kodowania, jak u mnie kodowałem to jedna z opcji okazała się skuteczna, to było z jakiejś strony anglojęzycznej, poszukaj trochę w necie
-
Żarówki LED do postoju
a masz może jakieś fotki jak to wygląda na aucie?, bo powiem Ci że tak zraziłem się tymi fioletowymi że masakra. W niektórych autach widziałem takie ciepłe białe diody i to dla mnie jest efekt docelowy, tylko niewiem gdzie takie żarówki kupić
-
Jak wyregulować spryskiwacz bixenon?
ja proponuję delikatnie podważyć i pociągnąć do góry tylko nie za mocno bo wyleje ci się płyn i wtedy ręcznie regulujesz, a może ci jedna dysza gdzieś wogóle uciekła, tak było u mnie i lało jak chciało
-
Żarówki LED do postoju
Mam u siebie postój H6W niewiem czemu Kupiłem takie żarówki Żarówka LED BaX9S 5 SMD H6W 5SMD 5050 postojówki!! (2547395322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I jak dla mnie to jest beznadzieja one nawet nie świecą na niebiesko tylko jakoś tak na fioletowo Ma ktoś kontakt na fajne żarówki H6W w kolorze ciepłym białym najlepiej 4300K żeby fajnie się komponowały z ori xenonem Będę wdzięczny za pomoc
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
napisz jak z tymi ledami w postoju, jak to wygląda
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Ładna sztuka. Wrzuć jakieś foty jak świecą Ci te diodowe postojówki bo ja kupiłem ale moje świecą jakos tak na fioletowo, mega brzydko :/
-
Światła dzienne Ledowe w halogenach
no a jeśli żarówki będą mieć homologację? Na halogenach też jest wybita homologacja ale raczej dotyczy halogenów a nie świateł dziennych a pozatym światła dzienne to tylko światła przednie a jak wsadze żarówki ledowe to będą świecić jeszcze postojówki z przedu i ztyłu stąd moje pytanie
-
Światła dzienne Ledowe w halogenach
mam takie pytanie może ktoś odpowie. Tak sobie planuję, żeby w moim B5 po lifcie wymienić postojówki na ledowe oraz zarówki w halogenach na H3 ledowe, można kupić takie na allegro i używać takiego zestawienia jako światła dzienne. Moje pytanie takie czy to będzie zgodne z przepisami? Takie żarówki można też kupić H7 ale jak podłącze moduł DRL to jednocześnie stracę światła długie gdyż te żarówki do tego się nie nadają, nie świecą tak daleko jak tradycyjne żarówki Pytanko czy to będzie zgodnie z przepisami i "Panowie" nie będą mieli objekcji przy kontroli
-
Żarówki LED do postoju
mam pyatnie czy może ktos kupował żarówki ledowe do B5 po lifcie do postoju. żależy mi żeby równomiernir świeciły na biały kolor i żeby fajnie się zgrywało z xenonem. Na allegro pełno tego ale może ktoś ma sprawdzone
-
żarówki LED do postoju
pytanko, jakie najlepiej załozyć zarówki ledowe do postoju do B5 po lifcie tak aby równomiernie świeciły na biało i fajnie się zgrały z xenonem. Na allegro jest wiele rodzai ale pewnie już ktos próbował i może polecić
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ma takie pytanko, masz gdzieś temat jak zrobiłeś światła DRL? Masz do tego jakiś dodatkowy włącznik? czy to jest zamiast postojówek?
-
[ALL B5] CZy radio trzeba programowac do BOSE?
Witam niewiem czy to problem czy nie ale opisze moja sytuację Miałem aucie radio symphony oraz bose. Zmieniłem radio na naviplusa z A6 C5. Sprawdzałem vagiem i było kodowanie 00205 więc zmieniłem na 00215 i teraz nie za każdym razem przy włączeniu radia pojawia się logo navi+ a logo bose nie pojawia się wcale? Czy coś zakodowałem nie tak? Czy logo nie pojawia się za każdym razem, np. przy częstym włączaniu i wyłaczaniu radia? Proszę o jakąś podpowiedź