Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bajant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie...męczą się tak bo się boją o ponowny montaż lamp led, czy kalibracji radarów...ja u siebie zmieniłem przy 185 T ys.km łącznie z napędem pompy olejowej...
  2. bajant odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    ja na folii jezdze ponad rok i wygląda elegancko...pozatym z halo zrobiłem sobie dzienne i policmajstry się nie czepiają...miłego rezania
  3. bajant opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Mam problem z odpalaniem b8 CAGA...muszę bardzo mocno wcisnąć sprzęgło ży rozrusznik ruszył...kupiłem nową pompkę z czujnikiem założyłem i dalej jest to samo!!! podpiąłem VCDSa i nie ma zadnych błędów, czy ten czujnik jakos się kalibruje lub adaptuje?? Sprzegło chodzi bez problemów lekko, tylko musze bardzo mocno wdusić do odpalenia, i co dziwne ze jak wcisnę normalnie to nie wyswietla się komunikat o wcisnieciu sprzęgła do odpalenia tylko pokazuje komunikat właczony zapłon i tez nie odpala...pomocy bo już nie mam pomysłu...
  4. ja zamontowałem z awx wypasione koncówy ze 130 konnej a6 c5 lift i bardzo ładnie sie prezentują...stare odcięte i nówki wspawane elegancko migomatem...;]
  5. Witam, potrzebuję schematu jak podłączyc cewki z tfsi do 1,8t AEB...z góry dziękuję za pomoc
  6. Koledzy a całe sprzęgło od awx na 228 razem z dwumasem tez podejdzie??
  7. Oki , kolego , dzięks
  8. Witam Koledzy proszę o info co włożyć do 1,8T wirus ma być na ok 200-220Km i max 350-370Nm...właśnie wyciągam skrzynię i chce od razu jutro cos lepszego załozyc a w srode musze mieć auto sprawne...proszę o pomoć i wyrozumiałość
  9. Witam Kolego też robiłem mody w a4...wszystko spoko tylko pamiętaj o sprzęgle...zakup pełnych gratów, montaż to raz,tylko jeszcze trzeba to skutecznie przenieść na kółka...albo wzmocnij docisk, wzuc kevlar, albo wciskaj kpl z dwumasem z awxa i będzie fruwac i odpowiednio przenosić:)później skrzynka 6... powodzenia w rezaniu...studnia bez dna, ale warto!!!
  10. nie chce cie martwić, ale taką samą sytuację miałem z Megan II dci...raz zapitalała jak trzeba,raz pływała z mocą...rwała jak głupia, nagle ZONK i jedzie jak kapeć i tak w kółko w zależności od humoru...tez podmieniałem egr, przepływki...po paru próbach diagnozy demontaż turbo był strzałem w 10...turbo było regenrowane 8 tys km. przed tymi dziwnym zachowaniem, tzn poszło na wynmianę i w tym niby regenerowanym d*py dawała geometria, po wymianie na drugą suszarkę megana zapitala już ponad 2 lata oki...
  11. Dziex, o tej stronce już wiem, musze się skontaktować z nimi...ciekawa czy wiedzą co trzeba i w jakich ilościach żeby zrobić, bo będę robił sam...jak nie to zrobie dokumentację i fotydla potomnych <lol>
  12. Witam Dłubię zeciorka AVG i poleciałem ze zmianami: ssacy awx, przepływka AVF, turbo awx, wtryski 216, sprzęgło awx/avf...i co robic z coolerem?? Samo nadkole od S4 wyda czy leciec z fmicem?? Jeśli tak to czy ktoś już opanował jakie kolanka i ile czego potzreba do zrobienia fmica na gotowo?? Czekam na wskazówki. Pozdrawiam klubowiczów
  13. Witam Koledzy prosze o poradę, mam zamiar kupić 2 din do b5 lift i teraz pytanie czy wstawiac navigation plus czy jakies inne radyjo 2 din oferowane na alledrogo, niech wypowiedza sie osoby ktore maja ori navigation i inne radyjca 2 din, jak to gra i jak chodzi navi...czy lepiej kupic nawi czepiana do szyby:)pozdrawiam
  14. Nie chce mówić, ale kumpel założył jednomas, dokupił gotowca i zaczął jężdzic...zrobił ok 35tys.km i srrruuu..upie...lił wał...nie wiem czego ale ja wolę założyc większy dwumas i smigać na dwumasie...ale życzę udanej eksploatacji;)
  15. Ja zakupiłem SEVEN DIESEL i jak na razie są oki:) za 400zł kupiłem z aaledrogo i przełożyłem u znajomka w zakładzie...na razie hula i jest oki:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.