-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktos jakies felgi albo opony na 15 ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no nie wiem czy nie swiezo kupione bylo ze zdjec fajna furka byla
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
komu ukradli audi b6? 2001r? w rzeszowie? dzis akurat doszly sluchy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
było ciekawie:) z Panem ktory uciekal.. powinni mu morde oprac ile by sie tylko dało.
-
[B5 ADR] Wyrzucanie płynu chłodniczego
u mnie to samo sie zrobilo w tym samym silniku:P Podczas jazdy czerwona kontrolka si ezapalila i przymusowy postój. Otworzylem maske i wrzatek w zbiorniczku:P albo pompa albo uszczelka w naj. wypadku.. nie wiecie ile kosztuje naprawa uszczelki itd? z planowaniem w tych silnikach?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze by sie dalo cos zalatwic:P
-
[ALL B6] Przyciemniany szyby??
:tongue4:podjedz na stacje zmierza Ci przepuszczalność jak bedzie mniejsza niz wymagana to nic miśkowi nie zrobisz.. on może tez na oko ocenić iz szyba jest niezgodna z wymogami. ja sie stosuje do tego przepisu: Art. 66 ust. 1 pkt 5 prawa o ruchu drogowym "(...) pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (...) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy (...)"; Polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 określająca wymagania dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy. Norma ta określa, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta widzenia 180 stopni.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no dzisiaj troszke powiewa chłodem Takie pytanie do tych którzy latali do Warszawy: ile czasu trzeba liczyć godziny nocne, wlot o 7:30 leciec samolotem czy "leciec " samochodem? autem z sanoka do wawy wyjazd o 20 00 to w 4.50 spokojnej jazdy okolo 100km/h
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
miałem malego dzwona facet mi w tyl wjechał i mam jedna stłuczona takze jak ktos ma lewa to odkupie:D chetnie bym zamienił ale mam tylko prawa:P
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
tak jak myslalem.. ciekawe czy dalo by sie to czyms przyciemnic..
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
Panowie proszę o rade czy jest jakaś różnica w lampach z 98 a po lifcie? 99? szczególnie chodzi mi o światło wstecznego..wydaje mi się że w 98 jest przyciemniane a w 99 czyste białe.. nie mam jak na żywo porównać ale może ktoś z was o tym wie? a tu moje lampy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmm mnie czesto widac na trasie sanok zaczernie:P a ostatnio pod domem bo mi facet audika sponiewieral z tylu i szukam czesci w kolorze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hej chlopaki pytanie:) potrzebuje do swojej audi tylni zderzak w kolorze jak w moim awatarze Ly6k.. do kombi.. nie widział ktos gdzies?
-
[B5 ADR] Co to za rura, od czego, i za co odpowiada?
podpytam w aso i sklepach,, :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Co to za rura, od czego, i za co odpowiada?
a za co ona odpowiada?? gdzie kupic jakis numer?
notorious
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta