Treść opublikowana przez notorious
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktos jakies felgi albo opony na 15 ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no nie wiem czy nie swiezo kupione bylo ze zdjec fajna furka byla
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
komu ukradli audi b6? 2001r? w rzeszowie? dzis akurat doszly sluchy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
było ciekawie:) z Panem ktory uciekal.. powinni mu morde oprac ile by sie tylko dało.
-
[B5 ADR] Wyrzucanie płynu chłodniczego
u mnie to samo sie zrobilo w tym samym silniku:P Podczas jazdy czerwona kontrolka si ezapalila i przymusowy postój. Otworzylem maske i wrzatek w zbiorniczku:P albo pompa albo uszczelka w naj. wypadku.. nie wiecie ile kosztuje naprawa uszczelki itd? z planowaniem w tych silnikach?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze by sie dalo cos zalatwic:P
-
[ALL B6] Przyciemniany szyby??
:tongue4:podjedz na stacje zmierza Ci przepuszczalność jak bedzie mniejsza niz wymagana to nic miśkowi nie zrobisz.. on może tez na oko ocenić iz szyba jest niezgodna z wymogami. ja sie stosuje do tego przepisu: Art. 66 ust. 1 pkt 5 prawa o ruchu drogowym "(...) pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (...) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy (...)"; Polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 określająca wymagania dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy. Norma ta określa, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta widzenia 180 stopni.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no dzisiaj troszke powiewa chłodem Takie pytanie do tych którzy latali do Warszawy: ile czasu trzeba liczyć godziny nocne, wlot o 7:30 leciec samolotem czy "leciec " samochodem? autem z sanoka do wawy wyjazd o 20 00 to w 4.50 spokojnej jazdy okolo 100km/h
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
miałem malego dzwona facet mi w tyl wjechał i mam jedna stłuczona takze jak ktos ma lewa to odkupie:D chetnie bym zamienił ale mam tylko prawa:P
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
tak jak myslalem.. ciekawe czy dalo by sie to czyms przyciemnic..
-
[ALL B5] [KOMBI]Różnica w lampach 98 - 99
Panowie proszę o rade czy jest jakaś różnica w lampach z 98 a po lifcie? 99? szczególnie chodzi mi o światło wstecznego..wydaje mi się że w 98 jest przyciemniane a w 99 czyste białe.. nie mam jak na żywo porównać ale może ktoś z was o tym wie? a tu moje lampy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmm mnie czesto widac na trasie sanok zaczernie:P a ostatnio pod domem bo mi facet audika sponiewieral z tylu i szukam czesci w kolorze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hej chlopaki pytanie:) potrzebuje do swojej audi tylni zderzak w kolorze jak w moim awatarze Ly6k.. do kombi.. nie widział ktos gdzies?
-
[B5 ADR] Co to za rura, od czego, i za co odpowiada?
podpytam w aso i sklepach,, :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Co to za rura, od czego, i za co odpowiada?
a za co ona odpowiada?? gdzie kupic jakis numer?
-
[B5 ADR] Co to za rura, od czego, i za co odpowiada?
co to za rurka zał. czerwono
-
[INNE] wysylka felg 17 cali jakim kurierem??
zadzwonie popytam
-
[INNE] wysylka felg 17 cali jakim kurierem??
czym najlepiej wyslac felgi 17 cali..? wysylal ktos ? wie gdzie najtaniej? wysylka okolice jaworzna tych - do sanok podkarpackie
-
[B5 ADP] BRC Sequent 24 - nie chodzi na gazie po rozgrzaniu silnika
filtry...
-
[ALL B5] Błąd poduszki - czerwona lampka nie pomaga wykasowanie błędu vag
cos pisze ale wytarta skorka
-
[ALL B5] Błąd poduszki - czerwona lampka nie pomaga wykasowanie błędu vag
mam 98 rok.. to chyba nie mam bocznej poduchy.. rozebrane i suszy sie..
-
[ALL B5] Błąd poduszki - czerwona lampka nie pomaga wykasowanie błędu vag
co zrobić i gdzie szukać dokładnie przyczyny.. 1 Fault Found: 01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199) 32-10 - Resistance too High - Intermittent Czy woda pod dywanikiem kierowcy może mieć na to wpływ? susze akurat te miejsca..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam do oddania po 10zł kociaki jak nizej.. matka ma bardziej puchata siersc (krzyzowka persa i dachowca) przez co jest jej wiecej. siersc długoscia standardowych rozmiarów.. Kotki beda zapewne identyczne 661500360 1. czarnuch 2. trój kolorowy śliczny 3. czarno biały na zdjeciach maja kilka tygodni wiec za okolo 2 tygodnie do odbioru. najlepiej odbiór w Sanoku.. z racji tego ze jestem z pod sanoka..lub u mnie pod domem... jak ktoś sam przyjedzie to oddam za darmo.. koty zdrowe!! u mnie w domu koty dozywaja spokojnej starosci.. a nie tak jak u nie ktorych ze sa zamykane w piwnicach stodolach garazach etc.. zdjecia kotów
-
[ALL] Dolewka innego płynu do chłodnicy.
ja dolewam dynagel http://www.olejesamochodowe.com.pl/p/1788,87/dynagel-plyn-do-chlodnic--37c-5l/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bede mial za 2 miesiące do oddania 3 kociaki 1. bialy z czarnymi latami i jakims rudym? brazowym? z przewaga białego - dalmatenczyk 1 cały czarny murzyn 1 bialo czarny pol n apol symetryczny w miare co do ceny za kociaka to za mniej niz flaszke dowioze do rzeszowa SIXu potrzebujesz czy juz znalazles malego przyjaciela?