Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, autko zakupiłem jakieś 2 tygodnie temu w "komisie" w Gliwicach ogólnie tej jedynej szukałem jakieś 5 miesięcy jedynie przeglądając oferty na necie i przez ten czas oglądnąłem tylko tą która za moment zaprezentuje :evil: a więc po kolei:

Chciałbym zacząć od podziękowań dla MAJKIego za pomoc przy 1 oględzinach autka w sumie to dzięki niemu w koncu ruszyłem d*pę i pojechałem ją obejrzeć :gwizdanie:

Marka oczywiście Audi i tu was zaskocze do tego model A4 :kox:

Rocznik: 2000

Silnik: 1.9 TDI AJM 115 KM

WYPOSAŻENIE:

-- ABS

-- ASR

-- Klimatronic

-- 4x airbag (chyba)

-- przednie szyby w prądzie

-- el. i podgrzewane lusterka

-- el. szyberdach

-- xenony ze spryskami

-- halogeny

-- centralny zamek bez pilota

-- tempomat

-- ori radio Audi Chorus

-- 50% FISa

ZROBIONE:banan:

-- Jakiś pilot do centralnego DONE

-- Oznaczenia z tylej klapy OUT DONE

-- Zmiana radia na nie ori siedzi radyjko Alpine z czerwonym podświetleniem DONE

-- Alu 17'' DONE

-- Obniżenie zawieszenia H&R -30 DONE

-- Kierownica S4 DONE

-- Grill RS4 + ramka w czarny połysk DONE

-- Wymiana dolnych listw DONE

-- Pomalowane dokładki i dolne listwy w kolor DONE

-- gwint SUPERSPORT DONE

-- Alu 18'' WV SCIROCCO DONE

-- Licznik z full FISem DONE

-- Fotele pół skóra DONE

-- Obszycie kierownicy gałki nowy mieszek i ręczny by B.M. Customs DONE

-- Konsola 2-DIN + radio pioneer avic-d3 DONE

-- Czarna folia na grill i żółta na halo

-- tarcze 312 zimmermana + klocki tej samej firmy :banan:DONE

-- Końcówka wydechu Czeka na montaż

............................

Dalsze plany:

-- Boczki w czarnej skórze + 4elek szyby

-- Głośniki 16

-- Dekory :eusathink:

-- Całe auto do malowania kolor biała perła

-- Przyciemnienie szyb

-- Dach na czarno (raczej folia)

-- Zaślepienie EGRa

-- Zwiększenie mocy: Turbo AWX+program

I to chyba tyle jak na teraz zobaczymy co przyniesie czas, pozdro :hi:

Przeprowadzone naprawy:

-- Wszystkie filtry olej i termostat przy przebiegu 220kkm

-- Wymiana dwumasa i sprzęgła na SACHS 225kkm

-- Klocki przód TRW 227kkm

-- Filtr paliwa i olej 233kkm

-- Wymiana rozrządu 237kkm

-- Wymiana końcówki drążka kierowniczego 239kkm

-- Wszystkie filtry i olej 243kkm

-- Przegub i końcówki drążka 255kkm

-- Olej 257kkm

-- Komplet wahaczy 260kkm

-- Olej filtry 270kkm; 280kkm 290kkm 302 kkm

-- Końcówki drążków i łaczniki stabilizatorów 286kkm

-- Wahacze 300kkm

FOTY:

--PART1:

Pierwsza sesja po zakupie :rolleyes:

img1645.th.jpgimg1650sd.th.jpgimg1664dy.th.jpg

--PART2:

Seria na alu 15 :thumbdown:

img2043ha.th.jpgimg2046l.th.jpgimg2052u.th.jpg

--PART3:

Grill RS4 i kiera z S4 :cool1:

img6007z.th.jpgimg5973m.th.jpg

--PART4:

Alu 17'' z Mercedesa + Springi H&R -30mm :no: To wszystko mało w planach gwint i 18 :good:

img5207d.th.jpgaudife.th.jpgimg5576r.th.jpg

--PART5:

Wymienione i pomalowane dolne listwy i dokładki zderzaków :kox:

30855704.th.jpgimg5953x.th.jpgimg5993l.th.jpgimg5957t.th.jpg

--PART6:

Spontan sesja

49789599.th.jpg46016088.th.jpg90011872.th.jpgimg8675copy.th.jpg

--PART7:

Gwint SuperSport:thumbup1:Full FIss:whistling:

20120524144909.th.jpgimg9804l.th.jpg

--PART8:

Felgi 18^ Scirocco

img9913p.th.jpgimg9914j.th.jpg

--PART9:

Fotele z audi s4

img0073ne.th.jpgimg0074jb.th.jpgimg0082yp.th.jpg

--PART10:

Konsola 2DIN+Radio Pioneer avic-d3

IMG_1427.jpgIMG_1432.jpg

--PART11:

Kierownica mieszek ręczny by B.M. Customs

IMG_1416.jpg

:hi:

IMG_1275_zps00658ae2.jpg

Opublikowano

baza do modów ładna :good:

Opublikowano

Białe kolory bardzo mi sie podobaja... dbaj o nia :>

Opublikowano

noo Kolego, masz pole do popisu, wpadnij na spota do Gliwic to plany Ci się zmienią :naughty:

myślę że malowanie maski sobie odpuść, dach :good: felgi czarne jak najbardziej, ale jeżeli czarne to 18'' bo zginą na aucie, 1BE bym sobie darował, jak już to -30mm ale to i tak za mało :wink4:

powodzenia w modach :>

Opublikowano

nom tak jak wyżej masz ładną bazę do modów:

alu 18" jak nic

zawias 1BE :good: wystarczy ja bym go zostawił :decayed:

jak najbardziej czarne szyby :good:

maski niemaluj :thumbdown:

i zapraszamy na spoty do Katowic :good: daleko niemasz :naughty:

Opublikowano

prawie taka jak moja :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Co do maski to chciałem coś w tym stylu:

whiteblacka4.th.jpg

źle to wygląda ??

A no spota pewnie wpadane jak zrobi się juz cieplej i znajdę trochę czasu :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 16:24_________________________________________________w sumie fakt ze ta maska może troche nie pasowac do wmiare seryjnego wyglądu więc może i macie rację :wink4:

Opublikowano

Masz cos na zachete ;)

7122.th.jpg

Opublikowano

Fajna furka i silniczek :cool1: ale kolego odpusc to malowanie maski :sick3: zniszczysz wizerunek audi :confused4:

Opublikowano

Masz cos na zachete ;)

7122.th.jpg

auto :good: zawsze mi sie bialasy podobaly :slina: ale ten co kolega swir88 dal to :shocked::slina: :slina:

Opublikowano

MercDG gratki że sie zdecydowałeś :good: białe auta teraz są w modzie takze działaj, rezaj i zobaczymy jak Ci wyjdzie modzenie :naughty:

Opublikowano

Szał miał jak dla mnie bomba, dach maluj ale nie na takie coś jak dał świr bo to jest chyba matowe (beznadziejnie :wallbash: choć reszta :good:) i ja bym jeszcze pomalował wszystkie dokładki chyba że masz zamiar wymieniać zderzaki i listwy.

Opublikowano

czarny daach czarna fela ale maska odpada :D auto w pytke ladne zadbane :P

Opublikowano

co wy go tak nakrecacie, jak chce to niech maluje maske, mnie tam sie podoba, jesli jemu tez to niech robi co chce, a to co swir wstawil to wogole czad, mat z taka biala perla jest zajefajny ale jeszcze lepszy sam czarrny mat na calym aucie...

Opublikowano

Ja tam proponuje zostawić jak jest tylko felgi czarne i jakieś el. na czarno, wtedy auto wygląda kox. Ogólnie mi też się podobają białe samochody, jak dobrze pomyślisz to będzie miodzio :hi: . Powodzenia :rolleyes:

Opublikowano

Autko jest ładne trzeba to przyznać :good:

Dobrych modów życzę i zapraszam do nas :

ZLOTY ŚLĄSKIE -PIĄTKI-18.00-FORUM-GLIWICE

Opublikowano

Szał miał jak dla mnie bomba, dach maluj ale nie na takie coś jak dał świr bo to jest chyba matowe (beznadziejnie :wallbash: choć reszta :good:) i ja bym jeszcze pomalował wszystkie dokładki chyba że masz zamiar wymieniać zderzaki i listwy.

No tez bym zamiast matowego dał czarny z polyskiem ;)

Tak jak ktos pisal bialy jest ostatnio w modzie ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładna. Czarna fela, dach i szyby + gleba i będzie cacy. :good: Z Austrii? :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ładna. Czarna fela, dach i szyby + gleba i będzie cacy. :good: Z Austrii? :)

Nad czarną felą jeszcze myśle pewnie kiedyś zawita bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i takie były moje 1 plany narazie myśle nad normalnymi 17 a jak zrobie dach to może wtedy przyjdzie czas na czarną fele :> a sprowadzona była z Niemiec z Bonu dokładnie, poprzedni właściciel Pani 52 rocznik przynajmniej tak jest w papierach :cool1:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 20:16_________________________________________________Dolne listwy w mojej a4 są w opłakanym stanie, nie wymieniałem ich bo ori w ASO kosztują ok. 100zł za szt. więc próbuje znaleść coś na allegro dziś znalazłem taką oferte:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1999-2001-listwy-boczne-na-drzwi-i1261556738.html

co o tym sądzicie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.