Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie nic dokładnie tam nie widać, ale wyglądają normalnie :D

Opublikowano

Biały kolor rewelacja :slina: Do tego 17" w czerni i będzie elegancko :good:

Opublikowano

A ja bym tu widzial szeroka felge z rantem, srodki na czarno a ranty białe była by kosa !!

Opublikowano

ładna adusia :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy gadżet KIERA S4 :jerk: :jerk:

IMG_4984.jpg

jak ją zamontuje to zrobie zdjęcia środka, bo trochę się tam pozmieniało :)

Opublikowano

Nowy gadżet KIERA S4 :jerk: :jerk:

IMG_4984.jpg

jak ją zamontuje to zrobie zdjęcia środka, bo trochę się tam pozmieniało :)

Czekamy zatem :wink4:

Opublikowano

bardzo ładny furacz :good:, powodzenia w modach :evil:

Opublikowano

jak tam dzieje sie tu cos? :decayed: bo tak jakos tu cicho :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak tam dzieje sie tu cos? :decayed: bo tak jakos tu cicho :decayed:

Dzieje sie ale narazie mało bo wiadomo wszystko uzależnione jest od funduszy :disgust: na wiosne wpadnie fela http://allegro.pl/mercedes-211-alufelgi-17-avantgarde-i1332200005.html taka tylko wiadomo na innym kapciu niż tu jest :wink4: i oczywiście zawias pójdzie w dół :decayed:

Opublikowano

mowisz fela od mesia? :mysli::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, trafiła się taka więc nie bede wybrzydzał, bo kumpel kupił sobie mercedesa własnie na takich kolach i bedzie sprzedawał wiec zamierzam je wziąć od niego :)

Opublikowano

zobaczymy jak to bedzie wygladac :good:

Opublikowano

Tak, trafiła się taka więc nie bede wybrzydzał, bo kumpel kupił sobie mercedesa własnie na takich kolach i bedzie sprzedawał wiec zamierzam je wziąć od niego :)

Ale wiesz, że jak felgi od mercedesa z dużym et, to musisz sobie doliczyć dystanse i śruby?

Cena felg i opon musi być naprawdę dobra żeby się opłacało :wink4:

Sprawdź jakie są parametry felgi :good:

Opublikowano
  • Autor

Ale wiesz, że jak felgi od mercedesa z dużym et, to musisz sobie doliczyć dystanse i śruby?

Cena felg i opon musi być naprawdę dobra żeby się opłacało :wink4:

Tak wiem wiem, własnie wszystko jest zależne od tego jakie ET maja te felgi, ale musze podjechac do kumpla żeby to sprawdzić i tez nie jestem pewien czy ET felgi jest gdzieś wygrawerowane z tyłu, a jak nie to jak to ewentualnie sprawdzić ? :mysli:

Opublikowano

ET, szerokość i średnica muszą być wytłoczone gdzieś na feldze :)

i nie kupuj 17" bo będziesz żałował... szukaj 18" :wink4:

Opublikowano

Ale wiesz, że jak felgi od mercedesa z dużym et, to musisz sobie doliczyć dystanse i śruby?

Cena felg i opon musi być naprawdę dobra żeby się opłacało :wink4:

Tak wiem wiem, własnie wszystko jest zależne od tego jakie ET maja te felgi, ale musze podjechac do kumpla żeby to sprawdzić i tez nie jestem pewien czy ET felgi jest gdzieś wygrawerowane z tyłu, a jak nie to jak to ewentualnie sprawdzić ? :mysli:

Odkręcasz koło i oglądasz felgę od mniej reprezentacyjnej strony :wink4:

Wszystko jest napisane: szerokość, et, producent itd.

Opublikowano

ale to kółko z merca nie zaciekawie się prezentuje :gwizdanie:, tylko w bardzo dobrych pieniądzach by się opłacało je brać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ET, szerokość i średnica muszą być wytłoczone gdzieś na feldze :)

i nie kupuj 17" bo będziesz żałował... szukaj 18" :wink4:

Jak się trafią 18" to wezmę troche hamuje mnie fakt że dużo jeżdze i nie chciał bym stracić na komforcie (pewnie to nie duża różnica) ale jakoś mam lekkie opory :gwizdanie:

ale to kółko z merca nie zaciekawie się prezentuje :gwizdanie:, tylko w bardzo dobrych pieniądzach by się opłacało je brać :wink4:

Dlatego jeszcze nie jestem pewien przymierzymy, zobaczymy, przemyślimy sprawe do wiosny jeszcze daleko pewnie pare opcji będzie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

white power !!! :polew: świetna jest powodzenia z modami :naughty:

Opublikowano

ramki klubowe +10 PS :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.