Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witam jakie żarówki wsadziłeś w to halo

http://s15.postimage.org/iewec5tvb/audiramkaa4klub.jpg

<br /><br />

To są seryjne, taki efekty wyszedł po fotoshopie :wink:

Opublikowano

Zacna B5'tka :decayed: pomalowanie dokładek w kolor - normalnie strzał w 10tkę :wink: przy białym lakierze, kole i glebie roooobi robotę :decayed:

Opublikowano
Super, al jedno można by zmienić, te elementy pod progami które służą do lewarka można by na czarno maźnąć, chociaż sprayem bo sie strasznie rzucają w oczy a niezbyt pasują:wink:

zgadzam sie z przedmowca ;)

ale to juz takie czepianie sie szczegowo bo jest w pyte auto. Fela jak fela mi tam cyckow nie rwie ale calosc gleba fela rzuca na kolana.

Graty projektu;)

Opublikowano

Diabel tkwi w szczegolach :) I kiedy calosc wyglada tak jak tutaj naprawde ladnie, detale maja duze znaczenie ;)

Opublikowano

ale gablota:decayed: na prawdę na fajnej opcji, felgi z VW robią konkretną robotę, teraz pozostaje tylko kręcić gwintem:slina::slina: jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to, że zazdrość przeze mnie przemawia :grin::grin:

Opublikowano

Konkret furka z moich okolic :) może Cie kiedyś spotkam na DG :)

Opublikowano
  • Autor
Konkret furka z moich okolic :) może Cie kiedyś spotkam na DG :)

Też będę wypatrywał ładnej b7 :decayed:

Mały update planów :

-- Czarna folia na grill i żółta na halo

-- Mieszek i gałka zmiany biegów od a3

-- Dekory na biało :eusathink:ewentualnie na czarno pod kolor skóry.

-- Obszycie Kierownicy

-- Polerka lakieru

-- Fotele pół skóra, ręczny w skórze i podłokieć

-- Przyciemnienie szyb

-- Dach na czarno (raczej folia)

-- Końcówka wydechu, jak wszyscy tania dwu rurka:decayed:

-- Zwiększenie mocy: Turbo AWX+program

Opublikowano

Kolore i dokladki w kolorze robia robote:kox::kox::kox:

Opublikowano

Biały kolorek wraca do łask,grube fury teraz tylko w bieli.

Gratulacje fajna fura.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zamontowałem fotele od kolegi Art_A4 :banan: tylnia kanapa była od avanta, ale wymieniłem sie z Kowim i wszystko podeszło P&P do tego tylnie oparcie mam teraz z RECARO :kox: to chyba taki mały przed smak, może kiedyś pojawią sie i u mnie recarosy :slina:

b1002910.jpg

31ca532f.jpg

8ef7e36e.jpg

68f368a0.jpg

I jeszcze jedna bonusowa fota :wink:

8552360e.jpg

Opublikowano

Idealnie sie zgrało:jerk:, ja w poniedziałek montuje u siebie:hi:

Opublikowano

fajna ta biała suczka :jerk::jerk:

Opublikowano

Dobre te kubły, ale pranie przed montażem było wskazane:wink:

To Kowi pewnie zadowolony bardziej od Ciebie?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobre te kubły, ale pranie przed montażem było wskazane:wink:

To Kowi pewnie zadowolony bardziej od Ciebie?:decayed:

Hahah no cieszy się jak głupi :decayed:

Niby byly prane, ale wyskoczły takie dwie plamki na fotelu kierowcy na razie mi to nie przeszkadza, foty były robione na szybko z lampa błyskową, dlatego je tak widać :wink:

Opublikowano

zboczenie detailera amatora, nic nie poradzę że się tak czepiam:decayed:

a ogólnie biała robi robotę, foty też cykasz niezłe, to trzaby się kiedyś ugadać na jakiego mini spota i coś pstryknąć:naughty:

Opublikowano

:kox:

Pare razy wrzucałem link do tych foteli na battalion, a tu taki farcik Merc zabrał to do sedana:naughty:

Głupio tak jezdzic z innym kolorem tapicerki z tyłu niz z przodu:grin:

Fota białasa poszła do amigos, niech sie jarają:naughty:

Opublikowano
  • Autor
zboczenie detailera amatora, nic nie poradzę że się tak czepiam:decayed:

a ogólnie biała robi robotę, foty też cykasz niezłe, to trzaby się kiedyś ugadać na jakiego mini spota i coś pstryknąć:naughty:

U nie niestety dużo byś takich nie dociągnieć znalazł, ale pomału sie wszystko ogarnie :decayed:

Jak najbardziej trzeba będzie coś popstrykać :wink:

:kox:

Pare razy wrzucałem link do tych foteli na battalion, a tu taki farcik Merc zabrał to do sedana:naughty:

Głupio tak jezdzic z innym kolorem tapicerki z tyłu niz z przodu:grin:

Fota białasa poszła do amigos, niech sie jarają:naughty:

U mnie się ładnie to zgrało to u Ciebie też musi, daj znać jak dojdzie oparcie czy wszystko tam ok jest:wink:

Opublikowano

Jak będzie to odkopie swój wątek:grin:

Opublikowano

Skora robi robote, odrazu innaczej wyglada. Dokladke przedniego zderzaka masz tak samo jak ja zagieta pewnie po zglebieniu fury:wink:? Takie same dekory jak masz leca juz do mnie:naughty:. Ringi dajesz na zegary?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.