Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Listwy są już na swoim miejscu :)

img5296l.jpg

:kox: gril RS robi za***iście robote :good: felgi tez się fajnie prezętuja tyllko jakieś kapselki audi by się przydały :good:

Opublikowano

Listwy są już na swoim miejscu :)

img5296l.jpg

Wysyłaj fotę do kalendarza na kwiecień :naughty:

Opublikowano

Zastanawiałem sie nad tą felgą w 18tce i sam niewiem :mysli:

Listwy są już na swoim miejscu :)

img5296l.jpg

Wysyłaj fotę do kalendarza na kwiecień :naughty:

popieram :good:

Opublikowano

Zastanawiałem sie nad tą felgą w 18tce i sam niewiem :mysli:

Listwy są już na swoim miejscu :)

img5296l.jpg

Wysyłaj fotę do kalendarza na kwiecień :naughty:

popieram :good:

ja też :good: fota mega :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem sie nad tą felgą w 18tce i sam niewiem :mysli:

Listwy są już na swoim miejscu :)

img5296l.jpg

Wysyłaj fotę do kalendarza na kwiecień :naughty:

popieram :good:

ja też :good: fota mega :cool1:

Dzięki nie myślałem że aż tak się będzie podobać :embarrassed::decayed:

a teraz jest głosowanie na marzec dopiero ? :blink:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:36_________________________________________________Nowe fotki :)

img5587n.th.jpg img5584c.th.jpg img5576r.th.jpg

Opublikowano

kolor, dach , zewnątrz bardzo ładnie, ja do tego bym dal czarne lampy i czarne lustra w lakierze i miodzio

maske nie polecam malowac

wrzuc wiecej fot srodeczka ;)

Opublikowano

za***iście wygląda :good:

Opublikowano

jest kozak:):) mam taka sama tylko avant biore sie za nia w tym sezonie zobaczymy co z tego bedzie :evil:

grill rs4 piekna sprawa..tylko chyba ciezko dostac?? :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

grill rs4 piekna sprawa..tylko chyba ciezko dostac?? :hi:

łatwo nie było, trafił się w dziale sprzedam za 340zł trzeba mieć trochę farta i szybko działać, bo zaraz ktos sprzątnie sprzed nosa :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:54_________________________________________________Szybkie foto kalkulatorem, dokładki poszły w kolor :thumbup:

20110611170.jpg

Opublikowano

Dokładki w kolorze :good: bardzo dobry mod :evil:

Opublikowano

biała fura a jest kox dziwki i strzelanina wypas furka i nic wiecej jej nie trzba

Opublikowano
  • Autor

biała fura a jest kox dziwki i strzelanina wypas furka i nic wiecej jej nie trzba

Z zewnątrz to ja bym jeszcze widział czarne bixy i dach na czarno, do tego gwint i 18 :kox::naughty: ale fundusze mocno hamują plany ;([br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Foty z dzisiejszej spontan sesji :gwizdanie:

img5973m.th.jpgimg5953x.th.jpgimg5969j.th.jpgimg5988x.th.jpgimg5957t.th.jpg

img5993l.jpg

Opublikowano

No panie teraz to wysyłasz fotki do kalendarza nr 2 i 4 :good:

Opublikowano

ciekawe gdzie masz wlepy battalionu?? :confused4: , chyba zrobię małą selekcję , zamawiacie te naklejki i gdzie one lądują , ...na lodówce?? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe gdzie masz wlepy battalionu?? :confused4: , chyba zrobię małą selekcję , zamawiacie te naklejki i gdzie one lądują , ...na lodówce?? :gwizdanie: :cool1:

Przecież ja nie zamawiałem wlep b5B :no: ale nie powiem chętnie bym przytulił taką :decayed:

Opublikowano

miodzio Kolorek

alu w kolor nadwozia i będzie :slina: malina

dach na czarno + lustra w czarnym połysku i z twoim kolorem to będzie MASAKRA :evil:

Opublikowano

to zamawiaj :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale nie będę się woził z wlepą jak nie jestem członkiem :no: chyba że Prezes rozpatrzy pozytywnie moją kandydaturę to wtedy dokonam odpowiedniego przelewu na konto :naughty:

Opublikowano

fajna :good: ...ino trochę wysoka :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

fajna :good: ...ino trochę wysoka :wink4:

Jak tylko będą fundusze to pierwsze co kupuje to gwint :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:23_________________________________________________Parę nowych fotek z dzisiejszego wypadu :gwizdanie:

89513554.th.jpg46016088.th.jpg83429430.th.jpg90011872.th.jpg30855704.th.jpg

89513554.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.