Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie ma Zostałem skierowany do Ciebie odnośnie felg które miałeś od mietka, sytuacja taka ze mam okazję kupić za 300 zł na zimowych takie... Chodzi mi o to co potrzebuję dokupić itd rozmiar które tam są obecnie 225/45/17 (wiem gwint:wink:) Jeśli pamiętasz ...może być na pw Pozdrawiam:hi:

Opublikowano
  • Autor
Sie ma Zostałem skierowany do Ciebie odnośnie felg które miałeś od mietka, sytuacja taka ze mam okazję kupić za 300 zł na zimowych takie... Chodzi mi o to co potrzebuję dokupić itd rozmiar które tam są obecnie 225/45/17 (wiem gwint:wink:) Jeśli pamiętasz ...może być na pw Pozdrawiam:hi:

Siema, jedyne co dokupiłem do tych felg to pierścienie centrujące, by felga osadziła sie na piaście :wink: Zabij mnie, ale jakie tam wymiary były to nie pamiętam :naughty:

Ps Cena fajna, ale na 18 dużo lepiej mi się jeździ niż na tych 17 co miałem :wink:

Opublikowano

ok dzięki

No twoja to już lala :kox: ja moją nie mogę za bardzo posadzić...:doh:

Opublikowano
Zabij mnie, ale jakie tam wymiary były to nie pamiętam :naughty:

66,6 na 57,1mm:wink:

Opublikowano
Zabij mnie, ale jakie tam wymiary były to nie pamiętam :naughty:

66,6 na 57,1mm:wink:

Bardzo dziękuję Kolego :hi:

Opublikowano

a ja radze podjechać do wulkanizatora i przymierzyc i dopasować sobie te pierscienie:wink:

Opublikowano

ok :hi:

Opublikowano

rozumiem że środek tz ten pasek wyciełeś ?? czy go nie było ??

Opublikowano

Uuua robi robotę :D Moja a4 od kiedy ją kupiłem powtarza, że jak dorośnie to chce być taka jak Twoja :decayed: Strasznie mnie jara obszycie kiery :jerk: Tak trzymaj :hi:

Opublikowano
  • Autor

rozumiem że środek tz ten pasek wyciełeś ?? czy go nie było ??

Wycinałem, reszta p&p :wink:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Uuua robi robotę :D Moja a4 od kiedy ją kupiłem powtarza, że jak dorośnie to chce być taka jak Twoja :decayed:Strasznie mnie jara obszycie kiery :jerk: Tak trzymaj :hi:

Dzięki :hi: To wysyłaj do Reggi-ego :wink:

Opublikowano
a ja radze podjechać do wulkanizatora i przymierzyc i dopasować sobie te pierscienie:wink:

+1 ja musialem przetoczyć, a kupiłem z alledrgo 66,6 na 57,1

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

DObry :hi:

Zamontowaliśmy dzisiaj tarcze 312 zimmermana + klocki tej samej firmy :banan:

20130902_183454.jpg

Opublikowano

No ładnie ładnie ale ja bym od razu dawał 320 bo za chwilę Ci zabraknie hamowania:wink:

Opublikowano
  • Autor
No ładnie ładnie ale ja bym od razu dawał 320 bo za chwilę Ci zabraknie hamowania:wink:

Zobaczymy, narazie na zime nie chciałem zakładać wiekszych felg niż 16 ze względu na koszty :wink:

Opublikowano
No ładnie ładnie ale ja bym od razu dawał 320 bo za chwilę Ci zabraknie hamowania:wink:

Zobaczymy, narazie na zime nie chciałem zakładać wiekszych felg niż 16 ze względu na koszty :wink:

a co 320 podejdzie pod te jarzma od 312?

Opublikowano
No ładnie ładnie ale ja bym od razu dawał 320 bo za chwilę Ci zabraknie hamowania:wink:

Zobaczymy, narazie na zime nie chciałem zakładać wiekszych felg niż 16 ze względu na koszty :wink:

a co 320 podejdzie pod te jarzma od 312?

Nie no jarzma musisz mieć wieksze dopiero te od 320 podejdą do 345:wink:
Opublikowano

czyli jak mam teraz 312 to wystarczy jarzma dac od 320 czy cos jeszcze?

Opublikowano

Oj sorki kolego źle Ci powiedziałem mając helbe 320 to potem tylko zmieniasz jarzma pod 345 bo zacisk zostaje ten sam a w Twoim wypadku zmieniasz całość...

Opublikowano

Jest na czym oko zawiesić , zobaczyć taki samochód i od razu człowiek się uśmiechnie pozazdrościć kolego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.