Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj nie dam rady. Spróbuje ustawic mini spota za dwa tyg :rolleyes:

może 21 albo 22 bo będę w tym czasie w PL?:naughty:

jakbyście się tak zgadali to dajcie info na PW bo mam mało czasu na forum:kwasny:

Dokładnie tak Arek, myśle że wstępna data to 22 sobota :thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Kupiłem radio :whistling:

Nawigacja,dvd,radio,cd 2din pioneer (3264724753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Ja to się boję używek :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ja też nie lubie teraz mam stresa, ale za pobraniem wiec sprawdzę czy wszystko jest :whistling:

Opublikowano

Ale na poczcie nie odpalisz radia :naughty:

Opublikowano
Dzisiaj nie dam rady. Spróbuje ustawic mini spota za dwa tyg :rolleyes:

może 21 albo 22 bo będę w tym czasie w PL?:naughty:

jakbyście się tak zgadali to dajcie info na PW bo mam mało czasu na forum:kwasny:

moze mi się uda tez zawitać.. ale nie obiecuje.. jak by co to dajcie info na pw:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu ogarnołem środek :banan:

IMG_1432_zps44be425b.jpg

IMG_1418_zpsc9e171ea.jpg

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Bonus fota jak zwykle, albo dwie :wink:

IMG_1275_zps00658ae2.jpg

IMG_1278_zps20bdec87.jpg

Opublikowano

fajnie konsola wyglada, szukam tez konsoli 2din a radio juz gra i czeka:wink:

Opublikowano

powiedz mi jak z tą ramką gdzie kupiłes ???

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Dawid klasa :thumbup1:

Opublikowano

no 2din w B5 robi robote od zawsze jak ekran siedzi:kox: cena ramki nie adekwatna do tego co przychodzi w paczce:facepalm: musiałes ja podcinać?

Opublikowano

Bardzo mi się podoba Twój sedanik, koła i wnętrze lux malina :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Dawid klasa :thumbup1:

Thx man alot :decayed:

no 2din w B5 robi robote od zawsze jak ekran siedzi:kox: cena ramki nie adekwatna do tego co przychodzi w paczce:facepalm: musiałes ja podcinać?

Nic nie podcinałem jedynie ten kawałek co przez środek przechodził :wink:

Bardzo mi się podoba Twój sedanik, koła i wnętrze lux malina :thumbup1:

Dzięki, za dobre słowa i za koła jeszcze raz:notworthy:

Opublikowano

oo widzisz to u mnie była rzeź:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
oo widzisz to u mnie była rzeź:facepalm:

Wow :shock3: to widzę dobrze trafiłem z tą aukcją :)

Opublikowano

Ja musiałem wyciać z tyłu te poziome plastiki(stelaz) :facepalm:

Opublikowano

przydałyby się jeszcze czarne dekory i było by lux.

a co to za kółeczka na kratkach wentylacyjnych? szpecom wnętrze

Opublikowano
  • Autor
przydałyby się jeszcze czarne dekory i było by lux.

a co to za kółeczka na kratkach wentylacyjnych? szpecom wnętrze

Na dekory jest pewien plan, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kółeczka to zapachy, do wyjebania są, bo nawet zapachu nic nie dają:doh:

Opublikowano

No i jest :thumbup:

Opublikowano

Kółeczka to zapachy, do wyjebania są, bo nawet zapachu nic nie dają:doh:

Wiem bo mam takie same :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.