-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Podesłałem listę do wyceny na pw
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Miałem o to samo zapytać, bo szukam koła na sezon a to leży jak zue
-
Spoty wrocławskie
Hahaha xD Ps sorry za to odpalanie xP
-
Spoty wrocławskie
Co ja, co mistrz parkowania...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Piotr, ta felga z żuka nie zrobi roboty.... Mówiłem Ci ale Ty jesteś uparty
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Co ja poradzę Z newsów to wpadło radio soniaka, akuś i była wizyta na warsztacie w celu czyszczenia nastawnika i turbo (turbo przy okazji, bo był mały problem z doładowaniem na wysokich i wyszło, że geometria nie do końca się otwiera) Teraz wszystko jest jak trzeba Będę w domu na weekend to wrzuce jakieś info i fotki
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kupimy Ci krawat na urodziny Zobaczysz
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Strzelmy sobie tygodniowy zlot, a i tak większość zapamięta dojazd i powrót
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Fotek jest dużo. Ale tych dopuszczonych do ruchu jest mało Jakby było "lubie to" to by Mefju za ten post zgarnął lajka
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Szymeniu by powiedział to samo o Tobie czy mnie z czym do ludzi, troche pokory młody:naughty: Spoko następnym razem zabiere żonę i zostanę na całość to ustawimy kreski oczywiście bez napinki. A tak btw to mnie dzisiaj popedzał jakiś Stig na autobahnie Panamerą GTS ale było całkiem podobnie jak u Was. Dzięki za wspolną przejażdżkę przecie ja nawet zredukowac nie zdązyłem, to Ciebie już nie było czorny, Tyś to się w nocy kilka razy redukował, wystarczy ;-) co racja to racja
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czorny chce się zamienić
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
"Czarny chu...! Ej Kubaaaa!" Bardzo miło też wspominam rozmowę na temat navi z Cwiarą Coś czuje, że bez ori radia i vaga by szło tą małą navi u mnie ogarnąć wczorajszego wieczora
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja z tego miejsca chcę podziękować wszystkim, było za***iście Szkoda, że źle ogarnąłem godzinę i na ostatnią chwile pakowałem rzeczy zamiast siedzieć pod namiotem na podsumowaniu ale Duds zdał mi częściowo relacje Gdyby nie sinica i pogoda dzisiaj to byłoby już w ogóle bombowo nawet wliczając w to misiaków To kiedy następny taki zlocik? Dużo czasu na rezanie?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Panowie policjanci zrobili robote
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Się panowie bawią To info o 18 sprawdzone czy ściema? Garnitur zabiore