Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax


Raymax

Rekomendowane odpowiedzi

Sie macie :hi: Długo się zbierałem do wrzucenia tego tematu i w zasadzie na razie będzie to tylko wstęp, bo więcej mi się nie chce chwilowo :whistling:

To tak:

OOOO A4 98' po 1 lifcie z afn'em pod maską (110 kuca, muszę sprawdzić kpowerem jak trzyma serie, a w przyszłości planuje dorzucić trochę koksu jakimś chipem). Przelotu ma 280 pare tysi ale nikt nie powiedział, że ktoś tam nie grzebał :glupek2: Tak czy siak chodzi ładnie więc przebieg mi lata ;) Najniższe spalanie mi wyszło 3,8 na setke według komputera, ale jak śmigam z kompletem ludzi i bagażem to w piątce spokojnie się mieszczę. Kolor? Biały i mi się podoba ale zdania są podzielone :D Kolor nie był dla mnie priorytetem, a do porobienia biały się nadaje jak trzeba ;) Wypas: moim zdaniem przyjemnie, a mianowicie:

-elektryka z przodu i korbotronik z tyłu

-klimatronik

-kubełki

-trójramienna kiera "eslajn" :decayed:

-fis

-mała navi fis (najprawdopodobniej auto nie miało jej po wyjeździe z fabryki i została dorzucona w salonie, przynajmniej nie ma bata na dachu :kox: ogólnie przez to że nie mam ori radia to nie śmiga :facepalm:)

-zdejmowany fabryczny hak

-lampy przód z halo (będzie trzeba halogeny wrzucić w zderzak, bo już szykuję poliftowe lampy)

-jak już przy lampach jesteśmy to zagościły też poliftowe lampki na tyle...

-... i dymione kierunki boczne

-od niedawna mam cb President Valery z anteną Sirio

-może o czymś zapomniałem, dopisze jak mi się przypomni :wink:

Jeśli chodzi o plany to tak jak wspomniałem, będzie czips ;) Co do reszty to chce dać dokładki w kolor, fajnie by było grill rs4 wstawić ale jak razie chyba ten co jest pójdzie na czarno z białym znaczkiem, na klapie jest gładko ale emblemat "dope" czeka na naklejenie, tak samo felgi 17 już są szykowane i poluje nadal na gwint żeby to jakoś zgrać ładnie :whistling: Dopełnieniem całości będzie 2din z radiem symphony w środku, może podświetlane kratki nawiewów z lifta, o recaro nawet nie marze, może jakieś dla ubogich jak mi się ten mój "wzór" znudzi :naughty: Mam nadzieję, że wszystko ładnie pójdzie i mi nie braknie kasy na grzebanie i rope :drunk:

Foteczki:

946a664de8ce5652m.jpg Przymiarka 17 ale będzie całkiem inne ;) Kozaaa :polew:

1dcc0d4b0886440bm.jpg na zimówkach jeszcze z kołpakami które ktoś pożyczył z parkingu... :doh:

e5a20c125b1cf195m.jpg zielono miiii :whistling: myślę nad troche innymi dekorami ale to się zobaczy, tak samo chce się zająć gałką biegów, jakaś nowa skórka czy coś :wink:

6540d4b61576d75bm.jpg

766a934cb0ed19e3m.jpg

5b4d08ad1307f520m.jpg

c6aafea3ea2800f1m.jpg

9d64d9aa88680e48m.jpg taka moja mała fantazja na temat dokładki :gicior: Zrobione na szybko przez amatora więc nie dziwcie się że spód dokładki wygląda jak przejechany omyłkowo czernidłem :grin:

Ps. chce być fajny to powiem: gaz jest do zapalniczek - klekleklekle :banan2: To by było na tyle, przyjmę konstruktywną krytykę i gratulacje zakupu :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet czytać, padło jak chuuu... :facepalm:

A tak poważnie to rezaj, rezaj :decayed: Furka jest koks, czekam na założenie nowej felgi i gwintu. Jak przyjdzie ciepełko to rezamy te polifty wreszcie... :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu :decayed:

Biały sedan z zielonym wnętrzem, ciekawe połączenie :wink:

Plany są, pogoda jest, nic tylko rezać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pizgam, w środku jak nad morzem, tylko muszelek dosyp :decayed:

a tak na poważnie, jak do maja nie wsadzisz felgi i gwintu to już nie pogramy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już jest dobrze naprowadzony :decayed: Tylko mnie nie posłuchał i kupił 17" zamiast 18" :facepalm: Będzie żałował :grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

BTW Dzisiaj wieczorem go poznasz na TSie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze Ci łokcia w tym kolorze wnetrza :slina: .. Ja szukam i szukam i nic.. :kwasny:

Dzięki ;) Powiem Ci, że nigdy tak na to nie patrzyłem :D Łokieć super sprawa ale sam kolor wnętrza, mimo że mi się podoba taki miętowy, jest kłopotliwy bo mam do zrobienia przetarcie na fotelu kierowcy i szukaj człowieku materiału :whistling: To samo z 2din, bo konsole widziałem raz na allegro, zadzwoniłem i już jej dawno nie było, a pstrokacizna w stylu czarny/siwy tunel z zieloną resztą mnie nie kręci :thumbdown:

Duds przestań płakać w końcu, że nie kupiłem "oziemnazdek" :D Pożyjemy zobaczymy, trafiłyby się 18 przyjemne to ok ale trafiły się 17 i też będzie fajnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po planach widać, że naprowadzony a nie z łapanki:grin:

Biały lakier jest spoko, zawsze to coś innego niż oklepany czarny i srebrny:naughty:

A tak poza tym to ropa do traktoruffff:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dokladki zostawił czarne:wink:

kolo czarny mat + dach plastidipem. ale to tylko moje zdanie i zrobisz jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki na 99% w kolor polecą, mam też pewne plany co do tyłu ale na razie tajemnica :decayed: Felunek już leci na biało z połyskiem (czarny jest ok ale pomniejsza optycznie i tak jakoś zawsze mi się białe felgi podobały :jerk:), była opcja matu ale podobno straszliwie się brudzi :kox: O dachu myślałem aaale to powiedzmy, że plany na przyszłość ewentualnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze Ci łokcia w tym kolorze wnetrza :slina: .. Ja szukam i szukam i nic.. :kwasny:

Dzięki ;) Powiem Ci, że nigdy tak na to nie patrzyłem :D Łokieć super sprawa ale sam kolor wnętrza, mimo że mi się podoba taki miętowy, jest kłopotliwy bo mam do zrobienia przetarcie na fotelu kierowcy i szukaj człowieku materiału :whistling: To samo z 2din, bo konsole widziałem raz na allegro, zadzwoniłem i już jej dawno nie było, a pstrokacizna w stylu czarny/siwy tunel z zieloną resztą mnie nie kręci :thumbdown:

no mi sie ten kolor wnetrza nawet podoba, zaakceptowalem goo ale wlasnie jest uciazliwy pod wzgledem zeby cos do niego znalezc typu polamany plastik czy wlasnie łokieć, fotele itd ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: KW Gewinde in da haus :whistling: Sorry za jakość ale tak to jest robić zdjęcia telefonem przy sztucznym oświetleniu... :doh:

9a6171cd9b6f1b52m.jpg

Na takiej ziemi pewne jest, że na zimę będę musiał dźwigać albo zostane pługiem :polew: Jak "widać" na zdjęciu co nieco z przodu się zmieniło, konkretniej o zmianach napiszę jak wrzuce już 17 i porobie lepsze zdjęcia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że widziałem to auto kilka razy. Dobrze siedzi:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi zacnie, teraz ogarnij jazde na gwincie :decayed: jak jak po zimie wrzucam gwint(zimą latam na 1ba, zrozumiesz wkrótce:decayed:) to tre dobry tydzień zanim się przerzuce z 16 na pontonie na 18 i gwint :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on was w c**ja robi :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on was w c**ja robi :polew::polew::polew:

Ciiii :decayed: No ok, prawda jest taka że to jest vt (tylko gleba, reszta jest tak jak jest) bo auta nie mam pod łapą i gwint jeszcze nie wpadł :facepalm: KW var. 1 basic, rozebrane odczyszczone, okazało się że z tyłu siedzą Koni oznaczone jako Adjustable i prawie jak w var. 2 moge zmieniać twardość :whistling: pewnie i tak się nie bd tym bawił ale co tam :polew: To zdjęcie co wrzuciłem jest jednak pewnym kierunkiem w którym zmierzam, bo może i nie będzie aż tak nisko ale mam nadzieje, że bez kozy :jerk: 17'ki są odświeżone kompletnie, piźnięte proszkowo na biało także jestem pełen nadziei :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...