Treść opublikowana przez Fryta
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
Co sądzicie o tej masce?? można to kupić czy odradzacie - http://moto.allegro.pl/audi-a4-rocznik-99-01-maska-nowa-fv-i1573280068.html
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
czy ktoś mi powie czy fotele przednie z audi tt podejdą do a4 b5 polifta??
-
[ALL B5] Pytanko o zderzak z przodu
Witam co myślicie o tym zderzaku?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1588525666
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
nowa końcówka wydechu
-
bura sukA / wiejski mod str3
jak dla mnie lampki fajnie wyglądają
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
eibach bardzo dobra firma i robi super sprężynki, miałem w poprzednim aucie i jeździło się bardzo dobrze, nie było twardo w sam raz na nasze kulawe drogi Tylko te co na zdjęciu trochę kiepsko wyglądają, ale nie mam pojęcia czy ta rdza wpłynie na właściwości jezdne, choć mogą szybko pęknąć, chyba że da się je jakoś pomalować na nowo . no i te 6 lat
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
_________________________________________________jak wam sie wydaje zamienic 2 lifta na takie lampy? http://allegro.pl/lampy-led-diodowe-tyl-do-a4-b5-i1374134198.html jak dla mnie wiocha na maksa
-
[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"
konkretna fura
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
bardzo ładny furacz , powodzenia w modach
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ładnie ładnie
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
bardzo fajna furmanka, a plany też idą szybko i na wielki +
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Wesołych Świąt, zdrówka, szczęścia, żeby kaska dopisała na wiele nowych modów w waszych autach, oby ten nowy rok był lepszy niż ten co był, choć niema co narzekać
-
s4 b5 sedan
a co tam, raz się żyje :gwizdanie:
-
s4 b5 sedan
dawaj dawaj, coś tam nakombinował
-
s4 b5 sedan
super kozak, fele nie wyglądają wcale tak źle
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
jeszcze za bardzo niema czym się chwalić, ale plany są więc myślę, że będzie coraz lepiej Tylko żeby fundusze były [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________trochę mnie przymroziło
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
mam 5000k teraz i jest dosyć fajnie, możesz sobie luknąć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167882.0
-
[B5 AJM] Jakie amortyzatory zawieszenie sportowe
he, niema za co, po prostu jak szukałem na forum to znalazłem, że ktoś szukał właśnie zamiennika do 1be i padł wybór właśnie na sasch super touring 280-560, więc ja też go kupiłem i wydaje mi się że powinien być dobry do -30, bo już więcej w dół to wiadomo że się nie nada,
-
[B5 AJM] Jakie amortyzatory zawieszenie sportowe
Nikt tu nie stawia na równi. Ale 2,5 roku u mnie i się nie skończyły jeszcze. I chyba jeszcze trochę pojeżdżą... Lepsze mtsy niż seryjne Sachs Super Touring Kto to wymyślił, żeby do obniżonego auta dawać seryjne amortyzatory i jeszcze namawiać do tego innych. Druciarstwo mi chodzi o sasch super touring 280-560 to nie jest zwykły amor tylko zamiennik do 1be, gazowy, wiec do - 30 starczy, a zwykły amory jest olejowy, bądź olejowo gazowy który właśnie nie zbyt pasuje do obniżenia, pozdrawiam i Wesołych
-
Zabrali prawko... bo tak.
ja raz tak miałem, ale nie pamiętam ile mi wyszło wtedy, też nie piłem nic, zjadłem rano tylko jabłko i od razu jechałem, za pierwszym razem mi coś wyszło a za drugim było już 0,00 i mnie puścili, ale twojego wuja też powinni pościć, coś musicie zrobić z ta sytuacją, ale trzeba było od razu, bo teraz może być już gorzej
-
[B5 AKN] black Q!
chodzi o na postoju z tlumika slychac u mnie też zaczął gwizdać jak wywaliłem tylko końcowy tłumik :gwizdanie: teraz czekam tylko żeby cały przelot zrobić
-
[B5 AJM] Jakie amortyzatory zawieszenie sportowe
ja mam u siebie sasch super touring i 30 mm w dole i też chodzi fajnie ale powiem, że jak na razie mam tylko na tyle, ale na pewno z przodu następne też zapakuje sasch super touring
-
[B5 AKN] black Q!
no wlasnie chyba jutro nawiedze wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________ nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic no to moze Dual FMIC [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________albo taki jak Igor ten to rządzi
-
[B5 AKN] black Q!
no przelot konkret, powodzonka i dawaj więcej zdjęć
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
hmmm, a ktoś przerabiał taki temat?? bo może i by się z tym zapoznał i pomyślał