Treść opublikowana przez Fryta
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
spoko, pomaluje się w lato
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
postojei mam takie jak na tej aukcji http://allegro.pl/postojowki-led-w5w-4-led-oryginalne-rabaty-i1356146108.html#gallery a masz na sprzedaż?? jak tak to napisz cenę to się zastanowię, bo teraz święta i trochę wydatków jest
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
dokładnie, ciesz się, że tylko tyle nabroiłeś resztę zrobisz później, co się odwlecze to nie uciecze :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
no a trza było tak szybko jechać w taką pogodę współczucie, ale tragedii nie ma, wpadnie coś leprzego pewnie
-
[ALL B7] 1BE z zielonymi sprężynami?
miałem kiedy sprężyny weiteca w innym aucie i polecam dobrze trzyma i auto nie skacze:)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no się kroi coś fajnego:) powodzonka w modach, oby wszystko wyszło
-
[B5 AHH] Stuki zawieszenia tył
powiedzcie mi koledzy czy napis na sprężynie ma jakieś odniesienie do jej zamontowania?? np. czy napis musi być jak patrzy się na sprężynę zamontowaną do odczytania czy może być do góry nogami bo np. producent popełnił gafę przy oznaczeniu??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:52_________________________________________________no i sprawa się wyjaśniła, zmieniłem tylne amory na sasch supertouring i tłuczenie zamilkło na wieki:) ale czemu tamte amory tak się zachowywały, nie wiem, może źle dobrane dziś wysyłam z reklamacją, jestem ciekawy co mi powiedzą
-
[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI Quattro z Brodnicy
fajne cacko:) i na 4 napęd mój następny też będzie miał na 4 kółka
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
fajne wozidełko:)
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
byłem dziś u mechanika sprawdzić czy naprawdę tylne amortyzatory zawiodły po pół roku użytkowania, były kupione nowe w zestawie ap, okazało się, że tak , wymieniłem na sasch super touring i teraz gra gitara:) nic nie stuka ani nie puka,a ap reklamuje, ciekawe czy mi przyjmą ,a tu zamiennik kata zakupiony, czeka na założenie http://images37.fotosik.pl/436/a8651c25dd433fa0m.jpg I zmieniłem sobie żarnik na 5000k i postojówki, zdjęcia u góry
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
eeee, co Wy gadacie, jest cooollllll
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
kozzak furacz, pozazdrościć
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ile taka operacja ? Gruchot taki nick na allegro ? ceny masz na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?listing=&listing_sel=2&listing_interval=7&buy=&uid=7370262
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
może to być rolka napinacza, u mnie też zaczęło cykać a po 3 dniach się urwała:(
-
[B5 AHH] Stuki zawieszenia tył
Witam. Po zakupieniu zawieszenia sportowego ap 40/30 i założeniu go było wszystko ok, dopóki nie przestawiłem z tyłu na amortyzatorze dolnego mocowania o jedno oczko w dół, wtedy było 40/40 i zaczął się problem, między sprężyną a tym talerzykiem jak podnisłem auto jest z 1cm lub nawet 2cm luzu, tzn. mi się wydaję, że powinno być tak, że sprężyna nie lata luźno tylko jest ściśnięta amortyzatorem, mocowaniem górnym i dolnym amora, a tu jest luźna i ciągle mi się tłucze z tyłu jak jeżdżę, co mogę z tym zrobić, jak to rozwiązać, może u góry śruby się poluzował,albo co, no nie mam głowy. Będę wdzięczny za jakieś propozycje. [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________widzę, że chyba nie miał nikt takiego problemu i mi nie pomorze
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
może zaczęły się wtryski sypać, poszukaj na forum jest sporo tego na ten tema
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00550
-
[B5 AKN] Kilka pytań przed wymianą wahaczy i łączników stabilizatorów
Dzięki za podsunięcie wyczerpującego tematu, który odpowiedział na wszystkie moje pytania. Teraz już wiem wszystko! myślę, że jak poszukasz znajdziesz więcej
-
[B5 AKN] Kilka pytań przed wymianą wahaczy i łączników stabilizatorów
trzeba troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152366.0;highlight=geometria A jeżeli Ci tnie opony to ja na twoim miejscu zrobił bym geometrie i zbieżność.
-
[ALL B5] Mam TA-TECHNIX 40\40mm i tył siedzi dziwnie nisko:/
ja bym sprawdził i dał w górę Dokładnie oto mi chodziło, talerzyk jeden lub dwa zwoje do góry i masz wyżej tył
-
[ALL B5] Mam TA-TECHNIX 40\40mm i tył siedzi dziwnie nisko:/
A przypadkiem niema tam regulacji wysokości na amortyzatorze
-
s4 b5 sedan
wypasik furka, tylko pozazdrościć
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
Ktoś nie dawno polerował te same fele co ty masz, jak znajdę to Ci pokaże ok, ja jeszcze nie znalazłem
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
no właśnie mi chodzi o letnie i sie zastanawiam jak do tego by dekielki pomalować
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
dziks, będziemy napewno coś modzić,tylko jak fundusze pozwolą :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________a z drewnem coś zrobie, ale niewiem jeszcze kiedy :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________mam zamiar zrobić polerkę felg, co o tym myślicie, dobrze będą wyglądać;>??