Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI Quattro z Brodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Oto mój nowy nabytek :) I odrazu mam pytanko... ;) Czym sie różni AFB od AKN? :) POzdrawiam. :quattro:

07e53d0c947d6bde.jpg

68674274a38ba975.jpg

cf1c9c2ddeef588b.jpg

5af0b55a3c51fff4.jpg

8baa42e38a2f2a93.jpg

150KM, 4x4, 10 poduch powietrznych, webasto, klimatronik felgi 16' RONAL, niestety bez komputera...

Oczywiście z racji wieku auta i nieodpowiedniego traktowania przez bezdusznych właścicieli :), wiele typowych ustereczek kosmetycznych nad którymi trzeba popracować... :)

Opublikowano

zdj. daj :wallbash:

Opublikowano

No zdjęcie by pasowało przynajmniej z komórki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Udało się ;)

Opublikowano

ładna Audi :th:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Opublikowano

Mi sie podoba.. :good: Szkoda ze tylko zenona nie ma.. :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładna. Nie ma co 2-gi lift wymiata :notworthy:

Opublikowano

Niezła troszkę pracy i będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bardzo ładna A4 :good: no i z :quattro: dbaj o silnik a powienien długo posłużyć :cool1:

Opublikowano

webasto wypas

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro, 8.00 - wymiana rozrządu :) + mam nadzieję, że popracują nad tym odpalaniem silnika..., poustawiają wszystko na cacy. Kupiłem lampkę wewnętrzną tylną bo w starej nie działał jeden włącznik. Tylnej siatki na fotel pasażera nadal szukam. Wymieniam osłonę silnika bo jest pęknięta no i osłona pod silnikiem też do wymiany bo już bardzo z nią kiepsko. Jedna felga była skrzywiona, wyprostowałem. Jeszcze chyba trzeba poprawić zbieżność bo prawe koło przy ostrym skręcie bardzo cierpi..., szukam też kilku plastików progowych bo pęknięte, tylko problem koloru, ciężko znaleźć.., silnik też poczyściłem odpowiednim preparatem, już teraz lepiej to wygląda. Panel pod popielniczką z przodu i rączkę hamulca ręcznego okleiłem czarnym skajem bo były porysowane. Jeszcze jakaś dobra pasta polerska, usuwająca te wkurzające drobne zarysowania i będzie OK. Tylko cieszyć się jazdą :)

Pozdrawiam :) [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 22:15 _________________________________________________Aaaaa i jeszcze sobie zajrzę do turbinki, sprawdzę czy nie ma w niej sadzy czy wszystko ładnie drożne jest, tylko nie wiem czy tam potrzebne są jakieś uszczelki...

Opublikowano
Aaaaa i jeszcze sobie zajrzę do turbinki, sprawdzę czy nie ma w niej sadzy czy wszystko ładnie drożne jest, tylko nie wiem czy tam potrzebne są jakieś uszczelki...

Jak bedziesz jezdzil tylko do 1500 obr. (tak jak napisales w spalaniu), to napewno bedzie co ogladac...

  • 2 lata później...
Opublikowano

ładna furka :cool1: tylko pilnuj wymian oleju filtrów i nie powinieneś mieć z nią problemu..... pakuj xenon :good:

Opublikowano
  • Autor

ładna furka :cool1: tylko pilnuj wymian oleju filtrów i nie powinieneś mieć z nią problemu..... pakuj xenon :good:

Dzięki ;) pilnuję, pilnuję ;) A tak przy okazji, jaki olej lejesz?
Opublikowano

na forum polecają motula a ja osobiście leje valvoline durablend i nie mogę powiedzieć że to zły olej :good:.... ale co osoba to inne zdanie :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.