Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krismikolow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja poleciłbym nikona Robiłem właśnie taki fotki i są rewelacyjne. Oczywiście obydwie firmy są bardzo dobre i olympusa sam posiadam (ale nie lustra) ale jednak skusiłbym sie na nikona :> Pozdrawiam
  2. krismikolow odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Widziałem czarna i ma tablice zaczynające się na SCI xxx niestety dalej nie pamiętam...
  3. Dzięki wielkie za życzenia wszystkim forumowym kobietom (dużo udanego sexu )
  4. Ja już nie pale tydzień :> I mnie nie ciągnie :> No i się ciesze Pozdrawiam
  5. Ja zacząłem palić chyba w szóstej klasie podstawówki...I tak do 29 stycznia 2006 roku Teraz około miesiąca temu znowu sobie zacząłem "popalać"......Wtedy rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych plastrów, tabletek itd. Poprostu powiedziałem koniec i tyle Teraz też się musze zmobilizować i zakończyć tą przygode i życzę Wam wszystkim którym przeszkadza ten nałóg a nie umieją z nim skończyć powodzenia
  6. 90% chodziło mi o to że blachy które były naciągane są osłabione w tych miejscach w których uległy zniszczeniu...Jak auto ma uszkodzone podłużnice to jest źle...Nie ma co ukrywać..Owszem..Da się uratować ale to już nie to samo Ja jak by mi było szkoda auta to bym wymienil na Twoim miejscu uszkodzone elementy na nowe. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie! Żeby nie było..Wiadomo większy koszt i trzeba naprawde porządnego warsztatu, ale będzie napewno lepiej niż naciąganie..Jak Ci to poleci z ubezpieczenia to koszt nie powinien Cię przestraszyć bo i tak Ci za to zapłacą (jak rzeczoznawca to wyceni do porządku) W ogóle to ciężko będzie Ci sprzedać auto no chyba że zbijesz z ceny albo znajdzie się jakiś łoś Musisz zadecydować sam
  7. Jak Ci ktoś zrobi dobrze to auto to da się nim jeździć Tylko kwestia czy sie przyłoży do swojej pracy..Mam styczność z takimi samochodami, naciągają albo nawet "przeszczepiają" połowy samochodów do kupy i jeżdżą Tylko czy Ty akurat chcesz takim jeździć?? Dla mnie jak jest auto dobrze zrobione i wiem jak wyglądało przed wypadkiem to może być..Oczywiście lepiej żeby było bezwypadkowe tylko teraz więcej jeździ tych pierwszych i ciężko znależć te drugie..Ogólnie jak auto zaliczy kolejnego dzwona 90% że złoży się tak samo :>
  8. Mówiłem że lajtowe To przecież najszybszy samochód świata (seryjny) Dajesz SNOWBOARDER[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 16:10 _________________________________________________ Nie zgadłeś
  9. To teraz takie lajtowe :>
  10. ups.... nie doczytałem :gwizdanie: hehe spoko
  11. BRAWO Moro99 To było moje marzenie jak byłem młodszy heheh No a znaleźć było trudno :> Twoja kolej Jak by nie było podpowiedzi to by było ciężko :>
  12. Dla ułatwienia prawdopodobnie pierwszy przed Veyron-em 16-sto cylindrowiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.