-
Jaką Lustrzanke doradzicie kupić?
Ja poleciłbym nikona Robiłem właśnie taki fotki i są rewelacyjne. Oczywiście obydwie firmy są bardzo dobre i olympusa sam posiadam (ale nie lustra) ale jednak skusiłbym sie na nikona :> Pozdrawiam
-
Samochody z videoradarami
Widziałem czarna i ma tablice zaczynające się na SCI xxx niestety dalej nie pamiętam...
-
[ALL] Dzień chłopaka
Dzięki wielkie za życzenia wszystkim forumowym kobietom (dużo udanego sexu )
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja już nie pale tydzień :> I mnie nie ciągnie :> No i się ciesze Pozdrawiam
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja zacząłem palić chyba w szóstej klasie podstawówki...I tak do 29 stycznia 2006 roku Teraz około miesiąca temu znowu sobie zacząłem "popalać"......Wtedy rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych plastrów, tabletek itd. Poprostu powiedziałem koniec i tyle Teraz też się musze zmobilizować i zakończyć tą przygode i życzę Wam wszystkim którym przeszkadza ten nałóg a nie umieją z nim skończyć powodzenia
-
[B5 AFN] Zawieszenie po wypadku
90% chodziło mi o to że blachy które były naciągane są osłabione w tych miejscach w których uległy zniszczeniu...Jak auto ma uszkodzone podłużnice to jest źle...Nie ma co ukrywać..Owszem..Da się uratować ale to już nie to samo Ja jak by mi było szkoda auta to bym wymienil na Twoim miejscu uszkodzone elementy na nowe. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie! Żeby nie było..Wiadomo większy koszt i trzeba naprawde porządnego warsztatu, ale będzie napewno lepiej niż naciąganie..Jak Ci to poleci z ubezpieczenia to koszt nie powinien Cię przestraszyć bo i tak Ci za to zapłacą (jak rzeczoznawca to wyceni do porządku) W ogóle to ciężko będzie Ci sprzedać auto no chyba że zbijesz z ceny albo znajdzie się jakiś łoś Musisz zadecydować sam
-
[B5 AFN] Zawieszenie po wypadku
Jak Ci ktoś zrobi dobrze to auto to da się nim jeździć Tylko kwestia czy sie przyłoży do swojej pracy..Mam styczność z takimi samochodami, naciągają albo nawet "przeszczepiają" połowy samochodów do kupy i jeżdżą Tylko czy Ty akurat chcesz takim jeździć?? Dla mnie jak jest auto dobrze zrobione i wiem jak wyglądało przed wypadkiem to może być..Oczywiście lepiej żeby było bezwypadkowe tylko teraz więcej jeździ tych pierwszych i ciężko znależć te drugie..Ogólnie jak auto zaliczy kolejnego dzwona 90% że złoży się tak samo :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mówiłem że lajtowe To przecież najszybszy samochód świata (seryjny) Dajesz SNOWBOARDER[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 16:10 _________________________________________________ Nie zgadłeś
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To teraz takie lajtowe :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Sory Koenigsegg CCR
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy
ups.... nie doczytałem :gwizdanie: hehe spoko
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy
W planach Ładny avancik
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
BRAWO Moro99 To było moje marzenie jak byłem młodszy heheh No a znaleźć było trudno :> Twoja kolej Jak by nie było podpowiedzi to by było ciężko :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niee
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dla ułatwienia prawdopodobnie pierwszy przed Veyron-em 16-sto cylindrowiec
krismikolow
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta