Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dario_spider

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ciezko napisac ?? nie moge znalezc zanim napisałem to przeszukalem i nie znalazłem wiec dlatego pytam
  2. a jeszcze jedno pytanie czy silniczki ze starych lamp beda pasowały do tych nowych zespolonych czy musze kupic inne jak tak to jakie i od czego
  3. dzieki wielkie zamawiam .
  4. mam takie pytanie jakie xenony do tego H1 czy H7 ?
  5. cos sie dzieje tutaj wogole gdzie i czemu o ktorej to sie pojawie
  6. kłótni ale gafa ja nigdy nie robilem błedów ...
  7. ja mam nalatane niby 180 tys i kiery tez nie mam zbytnio zurzytej wiem ze przy przebiegach około 200-240 tys piepszy sie ta siatka na tłumiku tutaj przy silniku sprawdz jej stan i bedziesz miał tez jakis tam poglad na to
  8. nie są ori szykują sie kolejne zmiany lampy poliftowe zespolone zamówione teraz jeszcze zamówic xenonka i montujemy dam fotki jak zaloze . Pozdrawiam . NOWE MODY LAMPY OD LIFTA ... jeszcze brakuje xenonów ale to mi sie nie pali wiem ze na 100 % bedą
  9. witam ma audi a4 b5 i chce felgi 18" s-line moje pytanie jakie opony na to mozna zarzucic . chodzi mi o wysokosc opony a nie o szerokosc
  10. felgi z audi są na sprzedaz jakby ktos chciał są to 16" z oponami 205/55R16 dwie opony z przodu nowki nawet jeszcze nie załozyłem bede na dniach zakładał a z tyłu na sezon , brakujący kapsel w feldze tez jest . Cena okolo 1100 zl do negocjacji
  11. O samym aucie powiem tyle , ładne , ładne skóry , nowe nie jest wiec wiadomo ze jakies tam ryski posiada , zawieszenie nie wybite . Auto z 1997 roku , wersja 110 konna 1.9 TDI na wyposarzeniu posiada : ABS , el regulowane reflektory , podgrzewane siedzenia , el szyby przód , el lusterka , klimatronic , skory , rolete , relingi , 4 x airbag i alufelgi 16" . w planach FELGI 18" S-LINE ! reflektory przod od 99 rok z soczewką + xenon mozliwe iz zaciemnic szybki Plany zrealizowane : kierunki małe na błotnik wymienione na białe nowe radio Pioneer DEH-4000 , wzmacniacz MAGNAT , tuba BLAUPUNKT GT seriess czas na fotki i zapraszam do komentowania : AUTO JEST JUZ NA POLSKICH TABLICACH , wiecej pod adresem http://tkaudi.org/forum/viewtopic.php?t=5442 . Pozdrawiam i zapraszam do komentowania .
  12. Witam jestem Darek , mieszkam w Malborku jezdze A4 Avant 1.9 TDI 110 ps w skórach z klimatronickiem itd itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.