-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ciezko napisac ?? nie moge znalezc zanim napisałem to przeszukalem i nie znalazłem wiec dlatego pytam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a jeszcze jedno pytanie czy silniczki ze starych lamp beda pasowały do tych nowych zespolonych czy musze kupic inne jak tak to jakie i od czego
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzieki wielkie zamawiam .
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam takie pytanie jakie xenony do tego H1 czy H7 ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no kiedy spocik ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cos sie dzieje tutaj wogole gdzie i czemu o ktorej to sie pojawie
-
felgi 18" S-LINE JAKIE OPONY NA TO DO A4
kłótni ale gafa ja nigdy nie robilem błedów ...
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
ja mam nalatane niby 180 tys i kiery tez nie mam zbytnio zurzytej wiem ze przy przebiegach około 200-240 tys piepszy sie ta siatka na tłumiku tutaj przy silniku sprawdz jej stan i bedziesz miał tez jakis tam poglad na to
-
felgi 18" S-LINE JAKIE OPONY NA TO DO A4
chłopcy bez kłótni
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy
nie są ori szykują sie kolejne zmiany lampy poliftowe zespolone zamówione teraz jeszcze zamówic xenonka i montujemy dam fotki jak zaloze . Pozdrawiam . NOWE MODY LAMPY OD LIFTA ... jeszcze brakuje xenonów ale to mi sie nie pali wiem ze na 100 % bedą
-
felgi 18" S-LINE JAKIE OPONY NA TO DO A4
witam ma audi a4 b5 i chce felgi 18" s-line moje pytanie jakie opony na to mozna zarzucic . chodzi mi o wysokosc opony a nie o szerokosc
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy
felgi z audi są na sprzedaz jakby ktos chciał są to 16" z oponami 205/55R16 dwie opony z przodu nowki nawet jeszcze nie załozyłem bede na dniach zakładał a z tyłu na sezon , brakujący kapsel w feldze tez jest . Cena okolo 1100 zl do negocjacji
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy
O samym aucie powiem tyle , ładne , ładne skóry , nowe nie jest wiec wiadomo ze jakies tam ryski posiada , zawieszenie nie wybite . Auto z 1997 roku , wersja 110 konna 1.9 TDI na wyposarzeniu posiada : ABS , el regulowane reflektory , podgrzewane siedzenia , el szyby przód , el lusterka , klimatronic , skory , rolete , relingi , 4 x airbag i alufelgi 16" . w planach FELGI 18" S-LINE ! reflektory przod od 99 rok z soczewką + xenon mozliwe iz zaciemnic szybki Plany zrealizowane : kierunki małe na błotnik wymienione na białe nowe radio Pioneer DEH-4000 , wzmacniacz MAGNAT , tuba BLAUPUNKT GT seriess czas na fotki i zapraszam do komentowania : AUTO JEST JUZ NA POLSKICH TABLICACH , wiecej pod adresem http://tkaudi.org/forum/viewtopic.php?t=5442 . Pozdrawiam i zapraszam do komentowania .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Darek , mieszkam w Malborku jezdze A4 Avant 1.9 TDI 110 ps w skórach z klimatronickiem itd itp
dario_spider
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta