Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Przedstawiam moją furmankę :tongue4:

W skrócie :

Audi A4 B5 1996 r.

1.9 TDI AFN 110 HP

Przebieg licznikowy : 214.000 km + ~100k = przebieg rzeczywisty :wink4:

Z ciekawszych rzeczy to :

- 2x elektryczne szyby, elektryczne lusterka

- klimatronik

- tempomat

- szyberdach

- felgi 16"

- zmieniarka na 6 płyt w bagażniku

Co dotychczas zostało zrobione w aucie :

- wymiana amortyzatorów z tyłu

- wymiana intercoolera

- zaślepiony zawór EGR

- wymiana rozrządu i wszystkich płynów

- zmiana kierunków bocznych na białe

- zdjęcie haka

- zdjęcie oznaczenia 1.9 TDI z tylniej klapy

- wymiana termostatu

- wymiana kilku wahaczy z przodu + końcówki drążków i łożyska

- wymiana klocków hamulcowych przód + tył

Zdjęcia :

dscn6220.th.jpg dscn6222w.th.jpg dscn6225.th.jpg dscn6228h.th.jpg dscn6229s.th.jpg

Wszelkie sugestie oczywiście mile widziane :)

Opublikowano

Ładna maszynka :good: Jak będziesz zakładał większe felgi to proponuję ją trochę obniżyć (-20/-30) Bo trochę wysoko stoi i na większych felgach będzie wyglądała jak "koza" :tongue4: Plany masz bardzo dobre, przednie lampy proponuję takie jak ori poliftowe Valeo soczewkowe :good: Albo identyczny zamiennik Depo :good: Powodzenia w modyfikacjach :wink4:

Opublikowano

1. felgi

2. gleba

3. kierunki boczne na biale

4. przednie lampy na valeo/depo/fk

5. sciema szyb

6. chip

7. zdjecie haka

;) ja bym radzil tych 7 modow na poczatek ....

jak wykonasz to to dam nastepna liste :polew:

a tak serio :) to ladna ... pokaz wnetrze

Opublikowano
  • Autor

1. felgi

2. gleba

3. kierunki boczne na biale

4. przednie lampy na valeo/depo/fk

5. sciema szyb

6. chip

7. zdjecie haka

;) ja bym radzil tych 7 modow na poczatek ....

jak wykonasz to to dam nastepna liste :polew:

a tak serio :) to ladna ... pokaz wnetrze

No właśnie, boczne kierunki bardzo dobry pomysł ( i niedrogi) :)

Zdjęcia środka wrzucę w najbliższym czasie, a co do gleby to raczej nie mam tego w planach na razie. Wiem, że auto wyglądałoby fajniej, ale jednak względy praktyczne biorą górę :confused4: Nie dałbym rady wjechać nawet do garażu mojego :rolleyes:

Opublikowano

autko super :good:.. Ale faktycznie, Hak :thumbdown:.... Tagedia :decayed:..

Opublikowano

jesli hak taka tragedia to chetnie przygarne go do siebie bo niestety nie posiadam :thumbdown: sprzedajacemu bardzo sie spodobal, a czesto jest mi potrzebny i lipa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Zapodaję (z lekkim opóźnieniem) zdjęcia środka. Wyglądem nie powala, ale tragedii też nie ma :

7b4f4947a5dff023m.jpg a08432acfe4c151am.jpg 3f9267370e2284f1m.jpg 99dc3a18708271e0m.jpg

I od razu małe pytanko do was : które kierunki boczne ładniejsze ?

dfe3c1981d53e0cbm.jpeg czy 8caf5910ab9a730cm.jpeg

Chyba, że macie jakieś inne propozycje :)

Opublikowano

Kieruneczki te pierwsze całe białe :good: Te drugie typu clear daruj sobie... Nie wyglądają ładnie, te pierwsze są tanie i ładniejsze :tongue4: Ja mam te pierwsze :wink4: Czy Twoje autko pochodzi z Włoch? :rolleyes: I jaki masz tam przebieg podany :decayed: Bo kierownicę masz wytartą masakrycznie :confused4: Wybierz się do kogoś niech Ci ją ładnie obszyje, za 100 będziesz miał ładnie obszytą kierę - najlepiej bierz perforowaną :good:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zamówiłem te pierwsze kierunki, rzeczywiście będą ładniej wyglądać na aucie. Kierownica jak widać nie jest w najlepszym stanie (na zdjęciu widać jak zakleiłem taśmą małą dziurę w obszyciu :rolleyes:), ale nie jest to dla mnie szczególnie denerwujące. Cały czas odkładam kasę na inne rzeczy, dopiero potem pomyśli się o jakiś poprawkach wewnątrz.

Auto kupiłem od prywatnego gościa, który kiedyś sprowadził je sobie z Niemiec. Przebieg w momencie kupna to 206 tys. km .

Opublikowano

Ładny Avant, ale ten przebieg to :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo ładnie utrzymana

Opublikowano

ładne autko:) avanty maja cos w sobie:D:) ale cos z tym przebiegiem nie teges.... u mnie przy 195tys kiera jak nowa.

Opublikowano

ta kiera ma lekko nalatane powyzej 400 000 - 500 000km

ja obstawiam miedzy 500 a 600 tys km :)

Opublikowano

ja uwazam tak samo... sam kiedys cofalem o 200tys licznik:)

Opublikowano

ja mam nalatane niby 180 tys i kiery tez nie mam zbytnio zurzytej wiem ze przy przebiegach około 200-240 tys piepszy sie ta siatka na tłumiku tutaj przy silniku sprawdz jej stan i bedziesz miał tez jakis tam poglad na to

Opublikowano

heheh a jak sprawdzisz jej stan kolego??:):cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ma nalatane 1-2,5mln.

A może Ktos poprostu jezdzil z sygnetami....Może mial szorstkie ręce... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ta kierownica raczej nie jest od tego modelu. Ktoś wcześniej musiał sobie wymienić oryginalną kierownicę na taką i może była już ona wtedy dość mocno zużyta. Ogólnie całe wnętrze dość mocno wytarte, fotele z przodu też nieoryginalne, ale nie ma się czym przejmować :wink4:

Opublikowano

moze byc:) oby tak bylo:) zobacz po kodach jaka miales pierwotnie kierownice:)

Opublikowano

Coś jest nie tak bo manetka od biegow jak nowka, gumki na pedalach wytarne jak przy przebiegu 200tys a kierownica :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.