Treść opublikowana przez thomson2
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ok, już jest wszystko w porządku ;]
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Można prosić o re-upload wygasłych zdjęć ?
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Jakiej firmy zawieche założyłeś do swojego wozu ? Możesz napisać jak się na nim jeździ i porównać z seryjnym (komfort, pokonywanie trudności na drodze, itd. ) ?
-
Michael Jackson nie żyje
Nikt nie przeskoczy już poprzeczki, którą postawił w muzyce i tańcu Michael Jackson. Genialny artysta, ale przede wszystkim wspaniała osobowość. Można nawet uwierzyć w mnóstwo bredni, które wypisują brukowce, ale w świetle jego dokonań na tle muzyki należy oddać mu pokłon. Dla mnie numer 1 do końca życia, najlepszy piosenkarz i tancerz na świecie ['] , na szczęście pozostaje nam wciąż jego wiecznie żywa muzyka... http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0&feature=related
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN by rafaello
A mi się bardzo podobają te wycieraczki i czarna ramka grilla z przodu :> Pozatym to auto jak marzenie
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampkę wewnętrzą? Jak wyjąć uchwyty (zatrzaski) trzymające zasłonki?
Musisz złapać z przodu za takie blaszki, odgiąć je i dopiero wtedy przód wyjdzie a później tył. Rozkręcałem to niedawno, myślę, że dobrze zapamiętałem
-
[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)
Bardzo zacne wozidło , silnik AFN również, tylko ta kiera jakoś dziwnie obszyta, nieładnie to wygląda. Zmienisz felgi na jakieś ładne 17" i od razu będzie inne auto. Życzę zadowolenia z jazdy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford ?
-
Jak minęła zabawa sylwestrowa???
Kumpel+flaszka+TV+fajerwerki troche mnie sie już kręci w głowie, chyba pojde już spac
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Szczęśliwego Nowego, życzę wszystkim bezawaryjności i przyczepności :drunk:
-
amerykański test dla pilotów
Nie mogę przekroczyć magicznej bariery 20 sekund , zawsze mam 19 s z kawałkiem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Efekt mojej ciężkiej pracy
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
- Mafia - GTA San Andreas - Counter Strike 1.6 - Kozacy (ze znajomymi przez lana) - H&M&M wszystkie części - NFS Most Wanted - Call of Duty 2 - Contra na pegasusie
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
A spotkał się ktoś może z oponami DIAMONDBACK ? Co to za opony i czy warto się nimi interesować ? http://www.allegro.pl/item472839372_nowe_opony_diamondback_225_40_18_92v_xl_nowe_4_szt.html
-
[ALL B5] Mój pierwszy diesel!!!
Super, wystarczy tylko umyć, założyć fajne kółka i od razu inne auto
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Tak, Bugatti Veyron Pegaso Edition, Nowak_zg dajesz nstępne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To jest mój pierwszy raz więc macie coś łatwego :
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Corrida
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Może jakaś mała podpowiedź ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Interceptor ?
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
Ta kierownica raczej nie jest od tego modelu. Ktoś wcześniej musiał sobie wymienić oryginalną kierownicę na taką i może była już ona wtedy dość mocno zużyta. Ogólnie całe wnętrze dość mocno wytarte, fotele z przodu też nieoryginalne, ale nie ma się czym przejmować
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
Właśnie zamówiłem te pierwsze kierunki, rzeczywiście będą ładniej wyglądać na aucie. Kierownica jak widać nie jest w najlepszym stanie (na zdjęciu widać jak zakleiłem taśmą małą dziurę w obszyciu ), ale nie jest to dla mnie szczególnie denerwujące. Cały czas odkładam kasę na inne rzeczy, dopiero potem pomyśli się o jakiś poprawkach wewnątrz. Auto kupiłem od prywatnego gościa, który kiedyś sprowadził je sobie z Niemiec. Przebieg w momencie kupna to 206 tys. km .
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
Zapodaję (z lekkim opóźnieniem) zdjęcia środka. Wyglądem nie powala, ale tragedii też nie ma : I od razu małe pytanko do was : które kierunki boczne ładniejsze ? czy Chyba, że macie jakieś inne propozycje
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
No właśnie, boczne kierunki bardzo dobry pomysł ( i niedrogi) Zdjęcia środka wrzucę w najbliższym czasie, a co do gleby to raczej nie mam tego w planach na razie. Wiem, że auto wyglądałoby fajniej, ale jednak względy praktyczne biorą górę Nie dałbym rady wjechać nawet do garażu mojego
-
[ALL B5] Moje skromne wozidło A4 1.9 TDI 110 KM AFN
Witam ! Przedstawiam moją furmankę W skrócie : Audi A4 B5 1996 r. 1.9 TDI AFN 110 HP Przebieg licznikowy : 214.000 km + ~100k = przebieg rzeczywisty Z ciekawszych rzeczy to : - 2x elektryczne szyby, elektryczne lusterka - klimatronik - tempomat - szyberdach - felgi 16" - zmieniarka na 6 płyt w bagażniku Co dotychczas zostało zrobione w aucie : - wymiana amortyzatorów z tyłu - wymiana intercoolera - zaślepiony zawór EGR - wymiana rozrządu i wszystkich płynów - zmiana kierunków bocznych na białe - zdjęcie haka - zdjęcie oznaczenia 1.9 TDI z tylniej klapy - wymiana termostatu - wymiana kilku wahaczy z przodu + końcówki drążków i łożyska - wymiana klocków hamulcowych przód + tył Zdjęcia : Wszelkie sugestie oczywiście mile widziane