Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój pierwszy diesel!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich,

od stycznia tego posiadam a4, 96rok, ze starym silniczkiem 1z 90ps!

wyposazenie:

- dwie poduchy

- klimatronic

- podgrzewane siedzenia

- 4x el szyby

- spryskiwacze na lampy

- domykanie szyb z pilota

- seryjny alarm z czujnikami wnetrza

wykonane:

- amortyzatory (sachs) + sprezyny -30mm (lowtec)

- przód i tyl lozyska (fag),tarcze (brembo), klocki (jurid)

- poduchy pod silnikiem i skrzynia (boge)

- dolne przednie wahacze

- rozrzad, napinacz, pompa wodna, napinacz klima, paski

- maglownica

- drazki kier

- sprzeglo (sachs)

- skrzynia (afn) - - - zauwazylem ze ma troszeczke dluzsze przelozenie:)

- wymiana uszczelek pompy wtryskowej

- wymiana uszczelki misy

- wtryski (afn)

- chip (117ps + 297nm)

- org. grill

- podswietlana galka

- ringi na liczniku

- tyl glosniki magnat + wzmacniasz magnat

planowane:

- lampy lift + xsenon

- org. zderzak rs

- kierownica po lift (juz zakupiona tylko brak tasmy i schematu podlaczenia)

- org navi

autko kupilem okazyjnie ale w oplakanym stanie, ale pomalu pomalu doprowadzam je do porzadku!!!!

tak wygladalo na poczatku

d40d62aed8c1cc5fmed.jpg

teraz autko tak wyglada

276952cdcfddc915med.jpg

ab2c4059263f8eaamed.jpg

fcc553b68bd0b07emed.jpg

Opublikowano

wszystkie mody na plus;) jednak brewki nie w moim stylu;) ale calkiem ok:)

Opublikowano

Super, wystarczy tylko umyć, założyć fajne kółka i od razu inne auto :naughty:

Opublikowano

postępy na +, ładny sedanik, niech się dobrze sprawuje

Opublikowano

fajna furka , sporo zrobiłeś juzz tego co wymieniłeś , fele w stylu cos jak bmw m3 heh ale spox wygladają :good: powodzonka.

Opublikowano

extra, grill widze że poliftowy również, piekna i czarny jest czarny :good:

Opublikowano

elegancki sprzęcik :good: zdejmij tylko te brewki bo zupełnie nie pasuja do autka :thumbdown: tylne lampki miodzio :decayed::good:

Opublikowano

Autko super, brewki tez mi sie troche nie podobaja, moze lampki scalone do przodu???? :> tylne jak moje, calosc ogolnie super

Opublikowano

Jedyne co mi sie nie widzi to brewki..., reszta :good:

Opublikowano

fajna :good:.........................................

Opublikowano

Fajny, bardzo elegancka stylistyka :cool1:

i fajnie skomponowane obniżenie w stosunku do rozmiaru felg.

Jak sie zawieszenie sprawuje na zakretach (kombinacja spreżyn lowtec i amorek sachs) w porównaniu do seryjnego??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.