Treść opublikowana przez Krzychu88
-
[B5 1Z] my A4:) sedan
Gracik z mojego podworka , ale moj itak lepszy
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
Vw mania 2009 fotki
-
Spoty Kościerzyna
No tak, a gril od Rs4
-
Spoty Kościerzyna
A dzieki kolego napewno sie zjawie jakos na spociku w Koscierzynie, i pomyslimy nad spotem w Stezycy
-
[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)
Co tu wiele pisac kolego ladna sztuka , a jakiej wielkosci kolka chcesz zalozyc???? a chromki wokol szyb to najlepiej ori zaloz a nie klej tam zadnymi paskami, lampki przod koniecznie plany dobre masz powodzonka w modach
-
[ALL B5] Woda w środku
Kolego jak masz mokry bagaznik z prawej strony, i pompka centralnego zamka ci sie uszkodzila od zalania to dokladnie jak u mnie, z prawej strony na dole w bagazniku masz wywietrznik taka kratke to tamtendy dostala sie woda do pompki zamka mialem tak samo, zawinalem pompke w woreczek podwiesilem wyzej i teraz nie mam juz tego problemu, zobacz tez czy masz uszczelki pod lampkami tylnimi sa suche czy wody nie puszczaja lub sa nieszczelne, bo to tez czesta przyczyna mokrego bagaznika
-
[ALL] Odpryski
Jesli chcesz zamalowac odpryski, to daj sobie dorobic troche bazy wedlug nr lakieru z karkti w bagazniku, umyj autko wysusz i zamaz kilka razy np pendzelkiem albo zapalka, ja tak zrobilem i nic sie nie dzieje nawet po kilku mycich autka, a kropki sa prawie niewidzialne
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
Z wymiana lamp przednich na poliftowe nie jest az tak duzo roboty u siebie sam to zrobilem , jak masz juz te chrom lusterka to grill raczej tez z chromem a nie czrny bez znaczka
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
grill to najlepiej zaloz od s4 albo rs4 mam u siebie od rs4 wyglada duzo lepiej niz czarny bez znaczka, a lampy przod koniecznie poliftowe, no ale to jest twoje autko
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
Fajna furka zmieniaj lampki na poliftowe jakis inny grill, no i kolka jakies ladniejsze 16 albo 17 wtedy bedzie odmlodzona i calkiem ladnie bedzie wygladac Powodzonka w modach
-
[ALL B6] Standardzik w smutnym kolorze blue ;)
Dlaczego w smutnym, tez mam taka audiczke w domu identyczna, zalozylismy do niej chrom pakiecik czili obramoweczki chrom wokol szyb orginalne oczywiscie nie jest to az tak duzo pracy a efekt zadowalajacy poprawia wyglad autka, no ale mozna tez pomalowac dokladki na lakier dac ladne kolka i usunac chrom calkowice tez ladnie wyglada, pomyslow duzo jest bo model B6 fajny jest tutaj przykladowe fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/875567fdc6ff4858.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6353eae9531aba2c.html Powodzonka
-
[B5 1Z] Moja audi A4 [markar]
Furka super, lampki tyl tez pasuja nawet ladnie, ale z przodu zaloz koniecznie lampki scalone orginalne po liftingu bo daja lepszy efekt niz czarne, a szybki delikatnie jak juz przyciemniac, ale to jest tylko moje zdanie, powodzonka w modach :>
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
P.S Krzychu88 Lusterka są w kolorze nadwozia:) a z klamkami to jest trochę zabawy. No troche zabawy z tym bylo bo u siebie tez robilem trzeba wszystkie boczki zdjac, ale efekt jest naprawde super wogole w srebrnym kolorze , ale blende to chyba podarowalbym sobie i nie zakladal jej, poza tym fajne plany masz
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
No ladna furka kolego zadbana widac :>, a co planujesz w niej zrobic????, ja bym proponowal wymienic lampki na A4 po II lifcie i jakies kolka inne, aha no i klameczki i lusterka na lakier koniecznie Powodzonka w modach
-
[B5 1Z] Moja Audiczka :D
Lampki na poczatku mialem depo, ale swiatlo bylo jakies dziwne rozproszone, zmienilem na Valeo i teraz jestem zadowolony, silniczki oczywiscie musisz wymienic bo sa innej dlugosci w lampach po lifcie, a orginalne lampki to mialem bez halogenow te najprostrze Valeo, co do klameczek to jest troche pracy bo raczej trzeba je zdemontowac a to oznacza demontarz wszystkich tapicerek z drzwi no ale efekt jest naprawde duzy takze warto sie pobawic a klameczki i lusterka malowal lakiernik i nawet kolor dobrze dobrany,
-
[B5 1Z] Moja Audiczka :D
Fajna furka , drzwi daj naprawic i przy okazji klameczki i lusterka na kolor nadwozia pomaluj, no i lampki na poliftowe koniecznie ja w moim tez robilem , a jesli chodzi o felgi to racja sa z B6 Powodzonka w modach
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
Nowa fotka z niedzielnego spociku w Borsku
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
Druga audiczka nie quattro tylko znaczek na grillu zostal jak wymienial :>, a dane juz zmienilem dzieki kolego
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
Fotki nie przerabiane , sa dwie audiczki identyczne w rodzince hehe, no moze jedna ma lampki czarne z tyl i grill od lifta, a moja lampki czerwono biale i grill od RS4
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
Vw Mania 2009 <img src="http://images46.fotosik.pl/174/ee512d5f566cfe10.jpg"> <br> <img src="http://images38.fotosik.pl/170/e1e48c144f48e738.jpg"> <br> <img src="http://images40.fotosik.pl/170/e8a52bcfdc1ba524.jpg"> <br><br><br> Sesja wiosenna <img src="http://images48.fotosik.pl/107/144b27ab16e94b9c.jpg"> <br> <img src="http://images47.fotosik.pl/107/b234ff7313a53e5d.jpg"> <br> <img src="http://images43.fotosik.pl/106/cdba3e374aaa1fdf.jpg> <br> <img src="http://images40.fotosik.pl/102/db69c00231ee23be.jpg> <br> <img src="http://images44.fotosik.pl/107/4f39bed661f3baa3.jpg"> <br> <img src="http://images49.fotosik.pl/106/ed464fc09253b550.jpg"> <br> <img src="http://images49.fotosik.pl/106/d1326aac064a4169.jpg"> Pozdro dla wszystkich klubowiczow
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Piekna furka super kolorek, hak zdjac :>
-
[B5 ADR] Moja plebania:)
Ładna furka, gril na przodzik inny najlepiej s4 czy rs4, klamki i lustra w kolor nadwozia Powodzenia w modach :> Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Autko piekne, a zwlaszcza kolorek. lotki nie zakladaj zadnej, koniecznie lampki na przodzik i wieksze kolka, a i listewki u dolu dzrzwi widac do wymiany, poza tym super furka, powodzonka w zmianach :>
-
[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)
Ladna furka kolorek ten sam co moj, lampki przod mogly byc inne poza tym ok http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec5a0b2d270a991d.html A tak wygladaja te drugie proponowane czarne lamki tylnie na autku w tym kolorze :> lub daj takie lampy tez ladnie wygladaja: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ba5502323c5d062.html
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
grill wymien na jakis inny s4 lub rs4, koniecznie lampki poliftowe na przodzik , malowanie dwukolorowe odpusc, bo ladny kolorek autka masz, wymiana zderzakow jak juz to od s4 ale chyba sa dosyc drogie, powodzonka w modach :>