Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzychu88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gracik z mojego podworka , ale moj itak lepszy
  2. Vw mania 2009 fotki
  3. Krzychu88 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    No tak, a gril od Rs4
  4. Krzychu88 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    A dzieki kolego napewno sie zjawie jakos na spociku w Koscierzynie, i pomyslimy nad spotem w Stezycy
  5. Co tu wiele pisac kolego ladna sztuka , a jakiej wielkosci kolka chcesz zalozyc???? a chromki wokol szyb to najlepiej ori zaloz a nie klej tam zadnymi paskami, lampki przod koniecznie plany dobre masz powodzonka w modach
  6. Kolego jak masz mokry bagaznik z prawej strony, i pompka centralnego zamka ci sie uszkodzila od zalania to dokladnie jak u mnie, z prawej strony na dole w bagazniku masz wywietrznik taka kratke to tamtendy dostala sie woda do pompki zamka mialem tak samo, zawinalem pompke w woreczek podwiesilem wyzej i teraz nie mam juz tego problemu, zobacz tez czy masz uszczelki pod lampkami tylnimi sa suche czy wody nie puszczaja lub sa nieszczelne, bo to tez czesta przyczyna mokrego bagaznika
  7. Krzychu88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jesli chcesz zamalowac odpryski, to daj sobie dorobic troche bazy wedlug nr lakieru z karkti w bagazniku, umyj autko wysusz i zamaz kilka razy np pendzelkiem albo zapalka, ja tak zrobilem i nic sie nie dzieje nawet po kilku mycich autka, a kropki sa prawie niewidzialne
  8. Z wymiana lamp przednich na poliftowe nie jest az tak duzo roboty u siebie sam to zrobilem , jak masz juz te chrom lusterka to grill raczej tez z chromem a nie czrny bez znaczka
  9. grill to najlepiej zaloz od s4 albo rs4 mam u siebie od rs4 wyglada duzo lepiej niz czarny bez znaczka, a lampy przod koniecznie poliftowe, no ale to jest twoje autko
  10. Fajna furka zmieniaj lampki na poliftowe jakis inny grill, no i kolka jakies ladniejsze 16 albo 17 wtedy bedzie odmlodzona i calkiem ladnie bedzie wygladac Powodzonka w modach
  11. Dlaczego w smutnym, tez mam taka audiczke w domu identyczna, zalozylismy do niej chrom pakiecik czili obramoweczki chrom wokol szyb orginalne oczywiscie nie jest to az tak duzo pracy a efekt zadowalajacy poprawia wyglad autka, no ale mozna tez pomalowac dokladki na lakier dac ladne kolka i usunac chrom calkowice tez ladnie wyglada, pomyslow duzo jest bo model B6 fajny jest tutaj przykladowe fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/875567fdc6ff4858.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6353eae9531aba2c.html Powodzonka
  12. Krzychu88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Furka super, lampki tyl tez pasuja nawet ladnie, ale z przodu zaloz koniecznie lampki scalone orginalne po liftingu bo daja lepszy efekt niz czarne, a szybki delikatnie jak juz przyciemniac, ale to jest tylko moje zdanie, powodzonka w modach :>
  13. P.S Krzychu88 Lusterka są w kolorze nadwozia:) a z klamkami to jest trochę zabawy. No troche zabawy z tym bylo bo u siebie tez robilem trzeba wszystkie boczki zdjac, ale efekt jest naprawde super wogole w srebrnym kolorze , ale blende to chyba podarowalbym sobie i nie zakladal jej, poza tym fajne plany masz
  14. No ladna furka kolego zadbana widac :>, a co planujesz w niej zrobic????, ja bym proponowal wymienic lampki na A4 po II lifcie i jakies kolka inne, aha no i klameczki i lusterka na lakier koniecznie Powodzonka w modach
  15. Lampki na poczatku mialem depo, ale swiatlo bylo jakies dziwne rozproszone, zmienilem na Valeo i teraz jestem zadowolony, silniczki oczywiscie musisz wymienic bo sa innej dlugosci w lampach po lifcie, a orginalne lampki to mialem bez halogenow te najprostrze Valeo, co do klameczek to jest troche pracy bo raczej trzeba je zdemontowac a to oznacza demontarz wszystkich tapicerek z drzwi no ale efekt jest naprawde duzy takze warto sie pobawic a klameczki i lusterka malowal lakiernik i nawet kolor dobrze dobrany,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.