-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ok, już jest wszystko w porządku ;]
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Można prosić o re-upload wygasłych zdjęć ?
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Jakiej firmy zawieche założyłeś do swojego wozu ? Możesz napisać jak się na nim jeździ i porównać z seryjnym (komfort, pokonywanie trudności na drodze, itd. ) ?
-
Michael Jackson nie żyje
Nikt nie przeskoczy już poprzeczki, którą postawił w muzyce i tańcu Michael Jackson. Genialny artysta, ale przede wszystkim wspaniała osobowość. Można nawet uwierzyć w mnóstwo bredni, które wypisują brukowce, ale w świetle jego dokonań na tle muzyki należy oddać mu pokłon. Dla mnie numer 1 do końca życia, najlepszy piosenkarz i tancerz na świecie ['] , na szczęście pozostaje nam wciąż jego wiecznie żywa muzyka... http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0&feature=related
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN by rafaello
A mi się bardzo podobają te wycieraczki i czarna ramka grilla z przodu :> Pozatym to auto jak marzenie
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampkę wewnętrzą? Jak wyjąć uchwyty (zatrzaski) trzymające zasłonki?
Musisz złapać z przodu za takie blaszki, odgiąć je i dopiero wtedy przód wyjdzie a później tył. Rozkręcałem to niedawno, myślę, że dobrze zapamiętałem
-
[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)
Bardzo zacne wozidło , silnik AFN również, tylko ta kiera jakoś dziwnie obszyta, nieładnie to wygląda. Zmienisz felgi na jakieś ładne 17" i od razu będzie inne auto. Życzę zadowolenia z jazdy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford ?
-
Jak minęła zabawa sylwestrowa???
Kumpel+flaszka+TV+fajerwerki troche mnie sie już kręci w głowie, chyba pojde już spac
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Szczęśliwego Nowego, życzę wszystkim bezawaryjności i przyczepności :drunk:
-
amerykański test dla pilotów
Nie mogę przekroczyć magicznej bariery 20 sekund , zawsze mam 19 s z kawałkiem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Efekt mojej ciężkiej pracy
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
- Mafia - GTA San Andreas - Counter Strike 1.6 - Kozacy (ze znajomymi przez lana) - H&M&M wszystkie części - NFS Most Wanted - Call of Duty 2 - Contra na pegasusie
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
A spotkał się ktoś może z oponami DIAMONDBACK ? Co to za opony i czy warto się nimi interesować ? http://www.allegro.pl/item472839372_nowe_opony_diamondback_225_40_18_92v_xl_nowe_4_szt.html
-
[ALL B5] Mój pierwszy diesel!!!
Super, wystarczy tylko umyć, założyć fajne kółka i od razu inne auto
thomson2
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta