Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kto zna opony WANLI ????


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jakas chiszczyzna,ale dosyc ciekawy wzor bieznika i wysoki index predkosci bo 240km/h

http://www.allegro.pl/item328717907_hit_cena_sport_205_55r16_nowe_hurtownia_wa_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak , gdybym miał furę która ma maxa do 150 to może bym kupił ale jeśli chcesz pocisnąć 160-260 to sobie odpuść.

Stary nawet nie znajdzie Twoja rodzina winnego w ich kraju jak ich jest 1 000 000 000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ja właśnie chciałem kupić na próbę Wanli 225/40/18 bo komplet wyszedł tyle co jeden michał, aleeee znalazłem Pirelli P Zero Rosso :>

Co do chińszczyzny to jedyne co warto spróbować to INTERSTATE :) Wagowo są zbliżone do opon europejskich producentów cenowo nie najgorzej. Lepiej to niż Dębica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie probuje wymyslic co dobrego produkuja w chinach i kiepsko mi to wychodzi... chinskie zarcie nie jest najgorsze :kox: (jesli nie jest z gotowanych kotów itd :naughty:)

a odnosnie opon to na wiele bym nie liczyl i ciezko by mi bylo im zaufac zeby pojechac szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie probuje wymyslic co dobrego produkuja w chinach i kiepsko mi to wychodzi... chinskie zarcie nie jest najgorsze :kox: (jesli nie jest z gotowanych kotów itd :naughty:)

a odnosnie opon to na wiele bym nie liczyl i ciezko by mi bylo im zaufac zeby pojechac szybciej

To nawet nie jest kwestia tego, żeby jechać szybciej.

Podstawowy minus chińskich opon to ich waga :) Większa waga , większe opory toczenia szybciej lecą łożyska, przeguby itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wklejełem fotkę z testu opony chińskiej .. parę minut przy predkości 200Km/h i opona pękła jak balonik ..a dziura dość spora :thumbdown:

Lepiej kupić dobre używki.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wanli tez mam w ofercie cenowo te opony to rewelacja, ale tak jak chlopaki pisza jest troche ciezsza od GY czy Dunlopa, jest tez glosniejsza , ale zawsze powtarzam kazdy kupuje to na co go stac, sprzedaje tej opony bardzo duzo ze wzgledu na jej niska cene i bieznik chodzi mi o wanli s1088 -robiona jest na licencji dunlopa. (bieznik sp9000). I powiem szczerze ze mam ja w ofercie od roku i nie mialem na nia zadnej reklamacji , jesli chodzi o ta opone peknieta to chodzi pewnie o ling long -fakt przy tescie przy predkosci 220kmh wybuchla , opona jeszcze tansza od Wanli.

Szczerze powiem ze osobiscie jej nie bede testowal bo stac mnie na lepsze gumki ale jesli ktos jest chetny to poswiece jeden komplet po kosztach do celow testowych forum A4.

Pewne jest ze chinczycy z roku na rok sa coraz lepsi, szybko sie ucza i zobaczycie ze za kilka lat beda liczacym sie producentem opon.

Juz teraz powinnismy byc im wdzieczni bo dzieki tanim oponom z chin zeszly takze ceny firmowych gumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexen to opony trochę lepsze od Wanli, ale też średnio rewelacyjne :wink4:

Dębica to jest fajna opona dla dziadka, który mało i wolno jeździ. Bo właściwości nie ma żadnych, a ściera się szybko :)

A wracając do Wanli to model s1088 rzeczywiście ma idealnie zrobiony bieżnik sp9000, ale jakość mieszanki gumy jest parę klas niżej od sp9000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli ktos jest chetny to poswiece jeden komplet po kosztach do celow testowych forum A4.

Ja moge być chętny ale 225 / 45 / 17 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat pech wanli s1088 nie ma jeszcze w tej rozmiarowce 225/45/17 jest za to w 235/45/17 , jakosc gumy oczywiscie nieporownywalna z sp9000 , ale cena !!!! Co do nexen/roadston to nie sa to chiny , to korea , opony ktore pomalu zdobywaja zaufanie , ale tez cena ich rosnie z roku na rok. Jesli ktos jest chetny na przetestowanie Wanli S1088 w rozmiarze 235/45/17 lub 215/45/17 , to prosze pisac na priva podam dokladne koszty do celow testowych forum, a ten watek bedzie kontynuowany na biezaco i beda pisane wlasciwosci tych opon, scieralnosc, deszcz..... :mysli: najlepiej jak by sie zglosilo 2 chetnych wtedy wyniki beda wiarygodne poparte przez 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtusania , nie ma 225/45R17 ??

Nie zauważyłem , bo ja szukałem 225/40R18 :D

A tak jak pisałem miałeś doczynienia z Interstate ?? Cenowo wychodzą najdrożej z tej całej chiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam letnie właśnie wanli tylko minimalny inny bieżnik o taki

41641419kt4.jpg

i powiem tak daruj sobie te opony ja będe chciał je zmienić na jakieś inne droga mokra deszcze przyczepność super natomiast jak jest sucha to już jest inaczej daruj sobie takie opony ciężar i tp :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś kolejny wynalazek. Na oponach nie ma co oszczędzać dlatego kup coś dobrej firmy a nie takie wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...