Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Twoja A4 może być największym brudasem* tej zimy... :kox:

Wrzucajcie fotki swoich aut, ktore dzieki otaczajacej nas aurze zmieniaja nieco swoj look & feel :cool:

Jednym slowem - wygrywa najbrudniejsza sztuka!

* czyt. paździochem

**************************************************************************************

UWAGA:

1) Prosze postować tylko zdjecia aut, zadnych komentarzy zeby nie zamiescac watku.

2) Mile widziane fotki naprawde brudnych aut

3) Zdjecia powinny pokazywac wieksza czesc auta - maksymalnie zamieszczamy 3

4) Wszystkie fotki przechodza u mnie maly retusz :P

**************************************************************************************

1. Flyer, 3000km bez mycia :)

a4flyerir8.jpg

2. Diego

diegozs4.jpg

3. hhacek

hhacekyk3.jpg

4. Trzeniu :bicz3: za jakość foty!

trzeniekic7.jpg

5. Rubio

rubiocy3.jpg

6. L3vy

l3vydg2.jpg

7. sokolnh

sokolnhie6.jpg

8. staniek

staniekdh8.jpg

9. tropico

tropicorx1.jpg

10. STO_PROCENT

100procentqd6.jpg

Opublikowano

Proponuje zmienić paździocha na brudasa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko... konkurs trwa do wiosny :decayed:

Dawac foty!

wit.s czekam na obiecana fotke... :naughty: Wszystkie dodane bede wrzucal do pierwszego posta w temacie.

Opublikowano

014rx0.jpg

po zlocie w Tarnowie :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh, nie postarales sie cos :P Jakbys mogl to zmniejsza ta fote i pusc mi linka, to wstawie do pierwszego posta.

Opublikowano

hmm.. no to i ja nie bede gorszy:D

przed:dsc04719xl6.th.jpg Po:dsc04720rs1.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

No Panowie, trzaskac foty! W weekend zrobie update pierwszej strony i wrzuce Wasze foty w tych samych rozmiarach :)

Opublikowano

slaweq mysle ze autko Hauzera tez by moglo miec szanse.. :polew: szczegolnie z tymi lampami.. :polew:

Jak ktoś ma zdjęcie mojej furki ze spotu w Tarnowie i widać na nim lampki to może wkleić, może coś wygram :decayed:

Dzieki ykk za zdjęcie

img0228ss31gm9.th.jpg

Opublikowano
zdjcie024mb0.jpg
Opublikowano

za***isty temat, (wiciu i flyer macie u mnie piwko w Wisle) szkoda ze nie widzialem wczesniej bo naprawde uwielbiam zimowo ubrudzone autko , zrobilem wlasnie traske wawa - londyn i wygladalo wszystko pieknie niestety w angli jest +10 i pada deszcz wiec efetk juz nie bedzie ten sam.

trasa wawa- londyn

05012008735bt4.jpg

05012008736hp8.jpg

05012008738ie4.jpg

Opublikowano

heheh jutro wstawie swoje foto, panowie i panie tylko nie oszukiwac i nie jeździć specjalnie po błocie :polew:

Opublikowano

Przodek:

pazdzioch01jf6.jpg Boczek: pazdzioch02rb9.jpg

Dupka:

pazdzioch03nn7.jpg Zoom in: pazdzioch04mg4.jpg

Opublikowano

A ja sobie umylem w tygodniu :decayed: Nie ma co meczyc blachy piachem i solą :bicz::tongue4:

Opublikowano

No to i ja pokaże na co mnie stać :D

Trasa Zamość-Puławy-Zamość

trasamn0.th.jpg

trasatm0.th.jpg

Opublikowano

zdjcie031om6.jpg

zdjcie007du8.jpg

może na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jest bardzo brudny... pozatym na tym kolorze słabo widać brud :)

Opublikowano

Ojjj gdybym tylko ja miał dostęp do fotek z zeszłej zimy :thumbup: a tak troszki bidniej, ale jak nie patrzec, to czysta nie jest :quattro:

25b277e9796507c1m.jpg98d8cb20284b8c43m.jpg8ca11fccf570a6d1m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zrobilem update pierwszej strony. Wszystkie foty przeszly mala edycje zeby nie bylo balaganu.

Opublikowano

no to jak obiecałem wklejam swoje:

6a908fa606d5f967.jpg

be0e23476d1f5c75.jpg

8afede9880768f1f.jpg

9647042e3d78d6a7.jpg

Opublikowano

Niech żyją Brudne Paździochy :D:thumbup:

35847814px9.jpg

85536843ga0.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.