Treść opublikowana przez L3Vy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak się wyrobie to po pracy podjade tam do Was.. mam nadzieje ze mnie nie wygonicie jesli przyjade bez znaczka OOOO z przodu ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:hi:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak pierwsza jak październik jeszcze mamy... :PPP
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jerzyk idz już spać bo późno,,,,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i elegancko ... jak bedziesz wieczorem w domu to sie zbiore i przywioze Ci ładoware i zlookam znaczek na grill2...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no fakt ostatnio to tylko doraźnie zaglądałem na forum ale postaram się poprawić
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:tongue4: a to moja wina że robocie spoty w takich godzinach ze ja siedze wtedy w robocie ... ??? jak bedzie w piątek to dotre z małym opóźnieniem....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze cos u nas ruszyło z frekfencją.. ok ide w kime bo jutro robota... :P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale ja kończe robote o 19... ;( mam nadzieje ze o mnie pomyslicie.... i poczekacie zanim dojade... :P:P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
teraz wszyscy chetni a jak przyjdzie co do czego topojawi sie jak zwykle stara ekipa... moze byśmy cos zmodzili w ten weekend ???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to git... a można wiedziec ile dałeś ???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sprawdz sam... KLIK
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
patrzyłem i są po 240... ale niewiem jak to bedzie świecić... ykk jakie Ty miałeś w swojej B5, pamietasz ??? zapodał bym zespolone poliftowe ale ojciec niechce sie zgodzic na rezanie błotnika.. ;( i lipa... ale te tez beda spoko wygladać... tak mysle...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
aha.... Pany szukam czegos takiego...: jakby ktos cos wiedział pisać...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale czasem ulega to zmianie.. i przestawiamy terminy...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Siema grzesiek88 ... szkoda że wczesniej sie nie odezwałeś to zabralibysmy Cie po drodze do Kazimierzy... następny spocik.. hmmm trudno powiedzieć, ale śledz temat napewno damy znać gdzie i kiedy...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hahahha :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jerzu.. no nie dziwie się że ciezko.. [3.15 marsz po plantach ] hahaha
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
15 robi.. jak najbradziej... to do zboachy...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no spoko.... sie tam mozna spiknąć... i wyruszyc... w razie czego dzwońcie za mną jakbym zaspał..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
teee.. to jak każdy z osobna czy jakaś większa kolonia wyruszymy ??? no i która droga ??? prom w Borusowej czynny ??? chyba ze jest gdzies jakiś za free ???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jo tyż bede... ino klacz musze umyc hahahahha YKK, NORBI, LELUS o której z DT wyruszamy ???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk Ty szyderco.. hehe :P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
aaale są z Was "dupyyyy"... jak tak dalej bedzie to nigdy sie na spocie nie pojawie... ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a to czemu... ??? Czaki amsz na stanie jakieś lampki przód Valeo poliftowe ??? bo bym se moze wyrezał moje... i grill od polifta... by tez pasował...