Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale się dziś zapieniłem. :angry:

Zatrzymałem się na Orlenie, żeby zatankować i gdy poszedłem do kasy to facet z obsługi poprzecierał mi szyby, lusterka i światła. Podziękowałem mu grzecznie, ale myślałem, że go rozerwę. Nieznoszę jak ktoś myje mi szyby. Miałem taki lekki, ale za***isty brud, a on mi wszystko zmazał. I żeby jeszcze ładnie poprzecierał to nie - rozmazał mi szyby, lusterka chyba tylko zmoczył, bo później nic w nich nie widziałem i jeszcze dobrał się do tablicy rejestracyjnej - całą klapę mi rozmazał. :wallbash:

To był Orlen w Tarczynie w kierunku Radomia - nie zatrzymujcie się tam... :decayed:

Spoko spoko te zacieki z gąbki jeszcze będą dodatkowo punktowane :polew::tongue4::polew:

Bonusa dostał i jeszcze narzeka :polew:

Opublikowano

A co było/jest nagrodą za najlepsze zdjęcie?

Szczota do kibla zakoszona z Akademika Politechniki Warszawskiej :polew:

Nagroda za drugie miejsce to buziak od pomysłodawcy tematu :polew: :polew: ( Sorry Michał ..ale wiesz , że klub to wielkie poświęcenie :D )

Opublikowano

Proponuję nagrodę - każdy się zrzuci na super mycie auta dla zwycięscy .( czyli pełen wypas - środek - zew - woskowanie te sprawy ) :tongue4:

Opublikowano

a czy jakieś zasady już ustalone?

proponuje taką zasadę że światła i szyby (przynajmniej 3 przednie) muszą być czyste!!! -to ze względów BEZPIECZEŃSTWA naszego i innych

Opublikowano

a czy jakieś zasady już ustalone?

proponuje taką zasadę że światła i szyby (przynajmniej 3 przednie) muszą być czyste!!! -to ze względów BEZPIECZEŃSTWA naszego i innych

no wiesz, mi sie wydaje ze o tym nie trzeba przypominac... [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 16:35_________________________________________________a nagrowa np to cale czyszczenie auta to gdzie by byla do "odebrania"?

Opublikowano

(przynajmniej 3 przednie) muszą być czyste!!!

słuszna uwaga :decayed:

to cale czyszczenie auta to gdzie by byla do "odebrania"?

W pobliskim salonie Forda :naughty:

Opublikowano

W Kaliszu jest taka fajna myjnia ręczna... myją tam panie i zostawiasz autko na kilka godzin... zapisy są na kilka tygodni w przód :decayed:

Opublikowano

myją tam panie i zostawiasz autko na kilka godzin.. :decayed:

:kox:

Jakieś fajne ? :naughty:.. ale to nie te co myją szyby piersiami ? :decayed::D

Opublikowano

myją tam panie i zostawiasz autko na kilka godzin.. :decayed:

:kox:

Jakieś fajne ? :naughty:.. ale to nie te co myją szyby piersiami ? :decayed::D

Za dużo pisać nie mogę, bo wiecie... Ale myjnię polecam :kox::evil: :gwizdanie:
Opublikowano

myją tam panie i zostawiasz autko na kilka godzin.. :decayed:

:kox:

Jakieś fajne ? :naughty:.. ale to nie te co myją szyby piersiami ? :decayed::D

myją stanikami :wink4:

Opublikowano

Za dużo pisać nie mogę, bo wiecie..

:polew: :polew:

myją stanikami :wink4:

Na bank nie ..przecie stanikami to mogą lakier porysować :tongue4:

Myślę ..ze to wszystko naturalne metody ..pośladki i piersiątka :kox::polew:

Opublikowano

myją stanikami :wink4:

Na bank nie ..przecie stanikami to mogą lakier porysować :tongue4:

Myślę ..ze to wszystko naturalne metody ..pośladki i piersiątka :kox::polew:

łukaszu masz lakier na szybkach? :mysli:

Opublikowano

łukaszu masz lakier na szybkach? :mysli:

Jasne , że nie :decayed: ...ale przecie one myją całe auto a nie tylko szyby :tongue4:

Opublikowano

Jasne , że nie :decayed: ...ale przecie one myją całe auto a nie tylko szyby :tongue4:

no ale karoserie myją stringami, polerują obcisłymi bluzeczkami a szybki myją stanikami :evil: (bez obrazy dla wszystkich dziewczynek :hi: )

the end topic :gwizdanie:

Opublikowano

Ale wy macie fantazję :polew: :polew: :polew:

Ja tylko napisałem, że tam panie myją :gwizdanie:

Opublikowano

no ale karoserie myją stringami, polerują obcisłymi bluzeczkami a szybki myją stanikami :evil: (bez obrazy dla wszystkich dziewczynek :hi: )

Nie nie nie ... to wszystko nie tak :decayed:

:D

Ale wy macie fantazję :polew: :polew: :polew:

Ja tylko napisałem, że tam panie myją :gwizdanie:

No taka to rozmowa 100 latka z 21 latkiem ..

100 latka podnieca juz tylko bielizna ..a 21 latek ciągle lubi full nagość :polew: :polew:

Opublikowano

no chyba ze ktos pusci sie swoja a4 na off-road :decayed:

Zapraszam na Głębocką - koło małej przepompowni jest takie pobocze, że... off-road to pestka.

(Skróty sobie sąsiednie osiedle robiło)

Na dopingu sie nie liczy :tongue4:

Opublikowano

no ale karoserie myją stringami, polerują obcisłymi bluzeczkami a szybki myją stanikami :evil: (bez obrazy dla wszystkich dziewczynek :hi: )

Nie nie nie ... to wszystko nie tak :decayed:

:D

Ale wy macie fantazję :polew: :polew: :polew:

Ja tylko napisałem, że tam panie myją :gwizdanie:

No taka to rozmowa 100 latka z 21 latkiem ..

100 latka podnieca juz tylko bielizna ..a 21 latek ciągle lubi full nagość :polew: :polew:

może mam 100 lat ale wcale bym nic nie powiedział jakby dziewczyny "szczotkowały"...

i tak jak powiedziałem :offtopic: erotomani...

Opublikowano

nic nie powiedział jakby dziewczyny "szczotkowały"...

Jak dobra "szczota" to czemu nie :polew:

i tak jak powiedziałem :offtopic: erotomani...

:good:

Wracamy do tematu ...słać foty uświnionych A4-rek :good: :good:

..mogą być w towarzystwie Pań :P

Opublikowano

on nie może się powstrzymać... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.