Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko 600 km :kox:

355a0ed0f08c39c7.jpg

Opublikowano

f3ad33ab4fcf1ac7m.jpg

f4dbfd6ee08df0edm.jpg

21bcc2a3c35e3795m.jpg

puchacz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Konkurs trwa :tongue4:

Opublikowano

b1.JPG

b2.JPG

b3.JPG

Opublikowano

po 3 dniach jazdy tylko do pracki niby czysta autostrada ;)

175a6bce56336c17m.jpg

b4e45c5984be2279m.jpg

Opublikowano

Jakieś 400 km po naszych drogach :kox:

dscn3137qc9.jpg

dscn3137qc9.1646266713.jpg dscn3141zs6.jpg

dscn3141zs6.c0cff95255.jpg dscn3144qh9.jpg dscn3148mt4.jpg

Opublikowano

parę razy wycieczka do wawy ;)

81351fe382b15c3d.jpg

d74c5dc0fc42418d.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odswiezam temat, co by nie przepadl.. :decayed:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

To co ...reaktywacja tematu ? :decayed:

Opublikowano

A kto wygrał tamtej zimy :mysli:

Opublikowano

I jaka była nagroda ? :decayed::mysli:

Opublikowano

Ludwik i szczotka do zębów ..zjechana po 4 lata używania studenckiego :polew:

Opublikowano

raggaman

Ludwik i szczotka do zębów ..zjechana po 4 lata używania studenckiego

oplułem monitor :polew: :polew:

Opublikowano

A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie :polew:

Opublikowano

raggaman

Ludwik i szczotka do zębów ..zjechana po 4 lata używania studenckiego

oplułem monitor :polew: :polew:

To dobry znak :decayed: ... jak wygrasz konkurs..to autor tematu zafunduje Ci komplet pucujący czyszczący do komputera klasy PC :cool1::D

A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie :polew:

Tylko pamiętaj , że Twoje auto musi być umoru...ubrudz... ujebane na maxaaaaaa po sam dach :kox: :kox:

:good:

Ja tez zapuszczam niebieskiego :naughty:

Opublikowano

podoba mi sie ten konkursik,ostatno bylo troche sniegu tutaj,ale nie moglem patrzyc na tak ujebane auto,nie wytrzymalem i w nocy pojechalem umyc,bo rano potrzebowalem gdzies jechac,ale teraz sie powstrzymam-aaaa mam pytanko,czy srodek auta tez sie liczy-mam dwoch synow i oni by zadbali o to,zeby tata wygral-to jak? :naughty:

Opublikowano

Szkoda,że nie można wrzucać zdjęcia busa :cool1: ten mój dopiero wygląda... :wink4:

Opublikowano

A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie :polew:

mnie nikt nie pobije :naughty:
Opublikowano

A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie :polew:

mnie nikt nie pobije :naughty:

to się pochwal

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 20:58_________________________________________________Ja teraz też nie myje budy :naughty:

Opublikowano

to się pochwal

zobacz zdjęcia z tamtego roku, teraz jeszcze nie ma bo za czysty :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.