Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygrywa fura u której spod brudu nie da się rozpoznać, że to A4 :) Ja dałem ciała bo ma myjce byłem w sobotę :(

Opublikowano

No to zaczynamy :naughty:

5417d79fce6f9dc9med.jpg

Na następny raz sie bardziej postaram :decayed:

Opublikowano

Wystarczy 100km i auto uwalone po dach. To powinien być konkurs na najładniejszy brud. Czasem naprawdę wychodzi ładnie. :)

Opublikowano

To powinien być konkurs na najładniejszy brud. Czasem naprawdę wychodzi ładnie. :)

Dobry pomysł :good:

ładny brudzik :kox:

Opublikowano

p10600311053x703sd3.jpg

UWAGA!

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistego stanu samochodu, w rzeczywistości jest ono dużo ładniej ubrudzone.

Na serio panowie... to wszystko przez ten mój kolorek... nie widać na nim brudu... :cool1:

P.S. Znamy się na tyle długo, że chyba zauważyliście, że moje auto musi być zawsze czyste, chociażby w środku, to jest mój rekord, ale postaram sie go pobić w tym roku :rolleyes:

Opublikowano

muszę wygrać - nie będę mył moją A4 przez całą zimę :polew:

potem fotka i miejsce na podium :tongue4:

Opublikowano

To co ...reaktywacja tematu ? :decayed:

ja jestem za :P nie myje auta :P

Opublikowano

To co ...reaktywacja tematu ? :decayed:

ja jestem za :P nie myje auta :P

moje juz calkiem syfiasto wyglada ... :kox:

Opublikowano

no mysle ze pomysł dobry ;P

Opublikowano

no ja też furki na razie nie myje

Opublikowano

kurcze umyłem na święta ale już więcej nie będę :decayed:

znaczy się na wszystkich świętych :polew:

Opublikowano

Panowie ...niech brud będzie z Wami

:decayed::cool1::kox: :kox: :good:

Opublikowano

Ja to tylko przetre szybe ..bo piach juz mam za uszczelką i jak otwieram to mi tak skrzypi ..że *ujozy można dostać :angry::decayed:

Opublikowano

Panowie, ale na święta zawieszamy konkurs :naughty:

Opublikowano

Panowie, ale na święta zawieszamy konkurs :naughty:

Miękka buła ? :polew::decayed:

Nie ma co zawieszać ..tu nie chodzi o to kto nie umyje autka ..tylko o to kto ma najbrudniejszy fur :kox:

Wiadomo...prawdziwy syf ..rodzi sie z czasam :polew:

Opublikowano

Ale się dziś zapieniłem. :angry:

Zatrzymałem się na Orlenie, żeby zatankować i gdy poszedłem do kasy to facet z obsługi poprzecierał mi szyby, lusterka i światła. Podziękowałem mu grzecznie, ale myślałem, że go rozerwę. Nieznoszę jak ktoś myje mi szyby. Miałem taki lekki, ale za***isty brud, a on mi wszystko zmazał. I żeby jeszcze ładnie poprzecierał to nie - rozmazał mi szyby, lusterka chyba tylko zmoczył, bo później nic w nich nie widziałem i jeszcze dobrał się do tablicy rejestracyjnej - całą klapę mi rozmazał. :wallbash:

To był Orlen w Tarczynie w kierunku Radomia - nie zatrzymujcie się tam... :decayed:

Opublikowano

no chyba ze ktos pusci sie swoja a4 na off-road :decayed:

Opublikowano

Ale się dziś zapieniłem. :angry:

Zatrzymałem się na Orlenie, żeby zatankować i gdy poszedłem do kasy to facet z obsługi poprzecierał mi szyby, lusterka i światła. Podziękowałem mu grzecznie, ale myślałem, że go rozerwę. Nieznoszę jak ktoś myje mi szyby. Miałem taki lekki, ale za***isty brud, a on mi wszystko zmazał. I żeby jeszcze ładnie poprzecierał to nie - rozmazał mi szyby, lusterka chyba tylko zmoczył, bo później nic w nich nie widziałem i jeszcze dobrał się do tablicy rejestracyjnej - całą klapę mi rozmazał. :wallbash:

To był Orlen w Tarczynie w kierunku Radomia - nie zatrzymujcie się tam... :decayed:

Spoko spoko te zacieki z gąbki jeszcze będą dodatkowo punktowane :polew::tongue4::polew:

Opublikowano

no chyba ze ktos pusci sie swoja a4 na off-road :decayed:

Zapraszam na Głębocką - koło małej przepompowni jest takie pobocze, że... off-road to pestka.

(Skróty sobie sąsiednie osiedle robiło)

Zastanawiam się, czy nie wpaść tam swoim :polew:...

A co było/jest nagrodą za najlepsze zdjęcie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.