Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrywa fura u której spod brudu nie da się rozpoznać, że to A4 :) Ja dałem ciała bo ma myjce byłem w sobotę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy :naughty:

5417d79fce6f9dc9med.jpg

Na następny raz sie bardziej postaram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy 100km i auto uwalone po dach. To powinien być konkurs na najładniejszy brud. Czasem naprawdę wychodzi ładnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinien być konkurs na najładniejszy brud. Czasem naprawdę wychodzi ładnie. :)

Dobry pomysł :good:

ładny brudzik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p10600311053x703sd3.jpg

UWAGA!

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistego stanu samochodu, w rzeczywistości jest ono dużo ładniej ubrudzone.

Na serio panowie... to wszystko przez ten mój kolorek... nie widać na nim brudu... :cool1:

P.S. Znamy się na tyle długo, że chyba zauważyliście, że moje auto musi być zawsze czyste, chociażby w środku, to jest mój rekord, ale postaram sie go pobić w tym roku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ...reaktywacja tematu ? :decayed:

ja jestem za :P nie myje auta :P

moje juz calkiem syfiasto wyglada ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze umyłem na święta ale już więcej nie będę :decayed:

znaczy się na wszystkich świętych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ...niech brud będzie z Wami

:decayed::cool1::kox: :kox: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko przetre szybe ..bo piach juz mam za uszczelką i jak otwieram to mi tak skrzypi ..że *ujozy można dostać :angry::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale na święta zawieszamy konkurs :naughty:

Miękka buła ? :polew::decayed:

Nie ma co zawieszać ..tu nie chodzi o to kto nie umyje autka ..tylko o to kto ma najbrudniejszy fur :kox:

Wiadomo...prawdziwy syf ..rodzi sie z czasam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dziś zapieniłem. :angry:

Zatrzymałem się na Orlenie, żeby zatankować i gdy poszedłem do kasy to facet z obsługi poprzecierał mi szyby, lusterka i światła. Podziękowałem mu grzecznie, ale myślałem, że go rozerwę. Nieznoszę jak ktoś myje mi szyby. Miałem taki lekki, ale za***isty brud, a on mi wszystko zmazał. I żeby jeszcze ładnie poprzecierał to nie - rozmazał mi szyby, lusterka chyba tylko zmoczył, bo później nic w nich nie widziałem i jeszcze dobrał się do tablicy rejestracyjnej - całą klapę mi rozmazał. :wallbash:

To był Orlen w Tarczynie w kierunku Radomia - nie zatrzymujcie się tam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dziś zapieniłem. :angry:

Zatrzymałem się na Orlenie, żeby zatankować i gdy poszedłem do kasy to facet z obsługi poprzecierał mi szyby, lusterka i światła. Podziękowałem mu grzecznie, ale myślałem, że go rozerwę. Nieznoszę jak ktoś myje mi szyby. Miałem taki lekki, ale za***isty brud, a on mi wszystko zmazał. I żeby jeszcze ładnie poprzecierał to nie - rozmazał mi szyby, lusterka chyba tylko zmoczył, bo później nic w nich nie widziałem i jeszcze dobrał się do tablicy rejestracyjnej - całą klapę mi rozmazał. :wallbash:

To był Orlen w Tarczynie w kierunku Radomia - nie zatrzymujcie się tam... :decayed:

Spoko spoko te zacieki z gąbki jeszcze będą dodatkowo punktowane :polew::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze ktos pusci sie swoja a4 na off-road :decayed:

Zapraszam na Głębocką - koło małej przepompowni jest takie pobocze, że... off-road to pestka.

(Skróty sobie sąsiednie osiedle robiło)

Zastanawiam się, czy nie wpaść tam swoim :polew:...

A co było/jest nagrodą za najlepsze zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...