Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. Kiedyś przyjadę, może Audi.- SPOTY RADOMSKIE
Nakręć coś to przyjedziemy.- SPOTY RADOMSKIE
To daj jednego, przyjedziemy dwoma.- SPOTY RADOMSKIE
No dobra, to czym teraz przyjeżdża się na spoty?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam serdecznie szanownych Panów z pięknej stolicy. Dawno mnie tu nie było i taka jedna rzecz mnie nurtuje... CZY BEEMĄ NA RADOMSKICH TO MOŻNA TAM U WAS CIAPA USMAŻYĆ???- SPOTY RADOMSKIE
Widzę trzymasz się marki, brawo. Ja się nie trzymam, ale może za jakiś czas wrócę.- SPOTY RADOMSKIE
Daj chociaż jakiś mały kadr.- SPOTY RADOMSKIE
Tęskniłem za tymi emotkami!- [S4 B5] Nogaro Blue by emay
emay, masz jeszcze to cudo? Jeździłbym!- SPOTY RADOMSKIE
Poka to swoje Audi.- SPOTY RADOMSKIE
Że co?? ? Co tu tak dużo reklam? Co tu się dzieje? Kiedy był ostatni spot? Kto jeździ Audi?- SPOTY RADOMSKIE
Sie ma! Ale się pozmieniało.- SPOTY RADOMSKIE
Od pół roku juz niestety nie :/ O maasz, to co teraz robisz?- SPOTY RADOMSKIE
moskal, a Ty jeszcze w Radomiu mieszkasz?- SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jakiego typu silniki masz na myśli, ale ja kupuję szczotki do szlifierek ręcznych w Elkocie na 25-go czerwca albo w SERVI-GWARANT na ul. PCK.- SPOTY RADOMSKIE
U mnie ostatnio piątki trudne, ale jak się umówimy to coś wymyślę.- SPOTY RADOMSKIE
Witam witam, Ja mechaników nie znam, ale na pewno zaraz tu dostaniesz listę... do kogo nie jechać i że tylko w Warszawie się naprawia auta. Nie słuchaj ich.- SPOTY RADOMSKIE
To wybrałeś dwie najlepsze ulice.- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki Panowie, zrobię tak jak moskal mi podpowiedział - wyciągnę komisanta za ryj i on mi powie.- SPOTY RADOMSKIE
Tym razem ja szukam fachury - potrzebny mi ktoś, kto wyciąga wgniecenia bez lakierowania. Ktoś coś?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pogadam z Pucharem - on na pewno będzie wiedział.- SPOTY RADOMSKIE
Sie ma. Kiedy spocimy? Zjadłbym kebaba. - SPOTY RADOMSKIE