Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj w Radomiu popołudniu nawet lunęło nie pamiętam takiej pogody w te wakacje Żeby zasilić zieleń, deszcz musiałby nawalać cały dzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Deszczu, nawalaj!
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę po prostu, że fajnie będzie, jeśli spadnie deszcz. http://www.bialapodlaska.pl/1356-biala-podlaska-pozary-na-ukrainie-i-bialorusi-u-nas-swad-nie-ma-powodow-do-niepokoju http://centrum.fm/przykry-zapach-nad-lublinem-to-efekt-pozarow-na-ukrainie/ http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,18585982,czujesz-swad-w-powietrzu-to-dym-z-pozarow-torfowisk-na-ukrainie.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj u nas też ok, ale wiem, że w Magdalence pod Wawą w lesie też od kilku dni nad ranem było czuć spaleniznę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno każdy z Was zauważył, że od kilku dni, szczególnie nad ranem, czuć swąd spalenizny w mieście. Jak się okazuje nie tylko w Radomiu, bo smród czuć też w lubelskim, w okolicach Warszawy i pewnie w wielu innych miejscach. Wiadomo, że w Rykach spaliło się jakieś składowisko opon. Do tego dochodzi fakt, że na Ukrainie jest jakiś wielki pożar w okolicach Czarnobyla. Czy to znaczy, że grozi nam katastrofa ekologiczna? Władze niby twierdzą, że wszystko jest ok, ale czy można im wierzyć? Smród jest okropny - jakby palonego plastiku. Poza tym czy możliwe jest, żeby przyszła do nas chmura po tym wielkim pożarze materiałów wybuchowych w Chinach?
-
SPOTY RADOMSKIE
Parę dni mnie nie było i spot mnie ominął.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mijaliśmy się gdzies i wstydziłeś się zagadać ? Nie, po prostu widziałem Twój wpis na Assbook'u, że smażysz się w Chłapowie. Od razu spakowałem manele i przyjechałem do Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, co Ty robisz w Chłapowie? Następnym razem zapytaj czy możesz jechać tam gdzie ja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega przebąkiwał, że szuka. Dowiem się dokładnie i w razie czego dam znać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, garsonierę teraz masz wolną?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja we wtorek zrywam się na urlop.
-
SPOTY RADOMSKIE
Regularne spoty się u nas skończyły jak za bardzo zaczęliśmy szaleć w dawnej Fregacie. Teraz spotykamy się tylko jak mcm powie. Trzeba śledzić wątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widać, że na darmo do Bukowiny nie jeździł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trochę zimno. A jak u Was?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, nie jestem w kursie. Byłem tam ostatnio z 6 lat temu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oszalałeś? W Radomiu? A tak serio to możesz spróbować przy rondzie na Limanowskiego. Wjazd zaraz przy zjeździe z ronda w stronę Narutowicza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co jest? O samochodach rozmawiacie? To nie ten dział!
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojna Twoja rozczochrana. Wiem więcej, niż Ci się wydaje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno są dobre warsztaty, ale akurat ja się nie orientuję w temacie, a z kolei Kali S4 lobbuje podwarszawskie warsztaty swoich kolegów, więc na razie pozostajesz w punkcie zerowym.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno chodzi o odcinek na Potkanowie, przy przejeździe kolejowym - tam są barierki zwalniające dla rowerzystów. Też mi absurd.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówili o czymś konkretnym, czy tylko darli tego łacha?
-
SPOTY RADOMSKIE
Sonar Auto Max.
-
SPOTY RADOMSKIE
To przecież Subaru.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, wszystkiego najlepszego na dzień dziecka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki. Zastanawiałem się czy lepszy jest plastikowy czy drewniany, ale te drewniane chyba są po prostu trwalsze.