Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, jaki garaż dla resoraków polecasz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Od jutra ma być ciepło.
-
SPOTY RADOMSKIE
"Radom - siła w precyzji" to oficjalne hasło miasta, a w podpisie mam oficjalne logo. "Siła w precyzji", ponieważ Radom słynie z przemysłu opartego o technikę precyzyjną. Ja, jako chory na perfekcjonizm, utożsamiam się z tym hasłem. Szerszy opis na ten temat znajdziesz tu: http://www.radom.pl/page/417,strategia-marki-radom.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro ma już świecić słońce.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze, że nie Białobrzegami Europy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Duda już zamydla, że występuje z PiSu. Ciekawe czy to gra, żeby znieczulić ludzi do jesieni, czy faktycznie chce się odciąć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wg mnie daliśmy d*py z tymi wyborami. Ludzie koniecznie chcieli wysłać Bronka na emeryturę, nie zdając sobie sprawy z tego, że teraz wchodzimy z deszczu pod rynnę. Poza tym to wina moskala, bo nie był na wyborach.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli to nie tajemnica - zamierzasz oddać nieważny głos?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze tylko 2 dni, wytrzymaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, kto będzie głosował w niedzielę i dlaczego na Dudę...?
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemasz. Słuchaj , w necie , tv , gazetach wielkie halo , polowania , sranie w banie a ja jeżdże dosyć dużo i w Radomiu nie zauważyłem wielkich zmian... Ja w sumie też nie widzę na mieście tej nagonki. Ale mimo wszystko trzeba się pilnować. Mam kilka ulubionych zakrętów i szykan, ale od teraz muszę na nich zmienić styl jazdy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Współczuję! W kontekście surowych przepisów oczywiście.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma Pany. Czy wszyscy wciąż mają swoje prawa jazdy?
-
SPOTY RADOMSKIE
Już rozumiem, po co mam w samochodzie ogranicznik prędkości. Od poniedziałku, jeżdżąc po mieście, mam ustawiony kaganiec na 99 km/h.
-
SPOTY RADOMSKIE
Poleciłbym Ci swojego kolegę, ale on zaczyna działalność usługową dopiero w sierpniu. Tak czy siak widziałem jego prace i każde auto wygląda świetnie. Na razie prosił o nie podawanie numeru.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mirek, reasumując, jeśli auto Ci się podoba wizualnie i pod względem wyposażenia to chyba nikt lepiej go nie sprawdzi jak Ty sam. Poświęć swój czas i pieniądze na oględziny tego auta. Jeśli uznasz, że to trup to przynajmniej zostanie Ci nowe doświadczenie. A może się okaże, że to przyzwoite auto. A jeśli szukasz auta bez skazy to chyba tylko ASO, chociaż w tym przedziale cenowym, wybór masz praktycznie zerowy. Tak czy siak powodzenia i pochwal się jak już coś kupisz - nieważne czy w Radomiu czy gdzie indziej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, oszuści są wszędzie. Idąc Twoim tokiem myślenia, jeśli chciałbym tak generalizować, to musiałbym powiedzieć, że nie rozmawiam z nikim, kto mieszka w Białobrzegach, bo tam są sami pesymiści życiowi. Sam osobiście też bym nie kupił auta z komisu. Wiem, że w komisach często stoją ulepy, ale generalizowanie, że tylko w radomskich komisach, to lekka przesada. Realia są takie, że żeby handlarze zarabiali na autach to muszą kręcić i nieważne czy mieszkają w Radomiu, Warszawie czy w innym mieście. Ale jak ktoś bardzo chce nabyć auto z komisu to w Radomiu ma przynajmniej duży wybór.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, Skoro Ty widzisz te mankamenty to opowiedz o nich. Wtedy będę wiedział o czym rozmawiamy. Odnoszę wrażenie, że zaciąłeś się na hejtowanie Radomia i robisz to z automatu. A może czas zastanowić się nad swoim miastem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, nie bardzo wiem o co chodzi. Podaj konkrety - co widzisz na tych zdjęciach, bo ja się nie znam. Samochód kosztuje 19.900 zł, więc czego chcieć więcej za te pieniądze? Podaj konkrety, bo po prostu nie wiem o czym mówimy. Chodzi o to, że za bardzo się świeci jak na trzynastolatka?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tym razem też nie masz argumentów?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tu każdy pisze coś głupiego, więc się nie martw.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na spot rowerowy zawsze jestem chętny! Chociaż w ten weekend będę na uczelni. Od poniedziałku do czwartku mogę wychodzić na rower po 20:00.