Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To już czas na nowy wózek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, rozbraja mnie Twoja błyskotliwość. Nie umiem Ci zripostować, bo trudno mi się zniżyć do Twojego poziomu. Tak czy siak widzę, że hejtowanie sprawia Ci dużo radości. Pamiętaj tylko, że sa też inne sposoby na leczenie kompleksów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba się pilnować.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nareszcie nie będziesz musiał wjeżdżać do Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli dzięki temu poczujesz się dowartościowany to może być nawet Kraków - Warszawa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mam zwyczaju jeździć na zakupy do Warszawy - robię je w Radomiu. Ale rzeczywiście masz rację - Białobrzegi kojarzą mi się z miasteczkiem na trasie Radom - Warszawa.
-
SPOTY RADOMSKIE
zaraz Cie Oszust dojedzie Nie dojadę. Rozmawiałem z Reggim na privie i podobnie mu powiedziałem. Z tą różnicą, że nie tylko w radomskich komisach są oszuści. W Białobrzegach też nie ma czego szukać. Po prostu w Radomiu komisów jest sporo.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, nie wiedziałem, że tak było.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprawdzam czy jesteś grzeczny... Wiedziałem, że będziesz sprawdzał, dlatego byłem grzeczny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna. W sumie to nigdy nie jeździłem TTką. Oziu, co Ty tu robisz??? Dobra Pany, wesołości życzę. Przechodzę na off-line.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko tak Ci się wydaje. Na następnym spocie nie odpuszczę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja w tym roku mam plastikową, więc akurat tej tradycji nie podtrzymam. Ale spota rzeczywiście można zrobić.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie. Teraz już tylko można piąć się w górę.- SPOTY RADOMSKIE
Drą łacha, a maniacy mają pożywkę. Drą łacha, a maniacy mają pożywkę. W piątek, całkiem przypadkiem, dowiedziałem się, że moskal skończył psuć i opuszcza Radom.- SPOTY RADOMSKIE
Kali, to nie załapałeś się na ten samolot? A już miałem nadzieję.- SPOTY RADOMSKIE
Sie ma chłopy. A Wy nadal o tych samochodach?- SPOTY RADOMSKIE
czyżbyś lubił pedałować? Lubię jeździć na rowerze.- SPOTY RADOMSKIE
Ciebie nie pytam, bo już wiedziałem jaką dasz odpowiedź.- SPOTY RADOMSKIE
Sie ma, kto dziś jeździ autem, a kto nie?- SPOTY RADOMSKIE
Sie ma. Co myślicie o uchodźcach? Powinniśmy ich przyjąć, czy olać?- SPOTY RADOMSKIE
Oj tam narzekacie na to lotnisko. Skoro już jest uruchomione to trzeba się cieszyć i kibicować, żeby się rozwijało. Ja się cieszę z tego lotniska. A swoją drogą to jest szansa na przyspieszenie budowy trasy S12. Jeśli zobaczę rozpoczęcie budowy to będzie jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/wyczekana-s12-radom--piotrkow-trybunalski-blizej-realizacji-50765.html- SPOTY RADOMSKIE
No to jeszcze lepiej. Drzewa mi schną na działce. - SPOTY RADOMSKIE