Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

qrfa,czasem ,po jakiejs podrozy,jak sie dotkne auta przez przypadek,to mam bardziej spodnie ujebane niz auto-na srebrnym nic nie widac brudu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrfa,czasem ,po jakiejs podrozy,jak sie dotkne auta przez przypadek,to mam bardziej spodnie ujebane niz auto-na srebrnym nic nie widac brudu...

no to Cię ładnie koncern wyj....ał :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem,zeby czarnego nie sprzedawac-przerzucilbym silnik i tez bym mial 1,8T i wygralbym...moze... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty stary masz załamkę jak ten twój ufoludek z kibla xD szczęśliwego nowego yeara :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zebys wiedzial...qrfq szczotka do zgarniecia,a tu co?srebrny kolor i jeszcze sucho ,wczoraj troche w dzien popadalo,a jak wrocilem-wyschlo...i wez tu qrfa wygraj cos... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jedziemy na tym samym wózku, bo u mnie też hu*a widac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, muszę przyznać, że ja mam z górki, bo moja A4 jest czarna. :decayed: Najfajniejszy brud to jak karoseria robi się biała od soli - uwielbiam ten widok. :decayed:

Panowie, nie załamujcie się - samochody trudne do ubrudzenia będą miały specjalne fory.. :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, że się wtrące - Flyer - mógłbyś pozbierac focie i wrzucic do first wątka... :chytry:

pozdro dla brudasów i ich właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochody trudne do ubrudzenia będą miały specjalne fory

...bedzie oceniany styl i poziom upierdolenia felg i opon,plus podwozie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś upieprzy czarne felgi tak, żeby wyglądały jak białe alusy to automatycznie wygrywa konkurs. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś upieprzy czarne felgi tak, żeby wyglądały jak białe alusy to automatycznie wygrywa konkurs. :D

ja mam czarne kołpaki a wyglądają jak białe kołpaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki teraz to nic, ale jak budowali Zkopiankę w Pcimiu to jechałem do pracy przez środek budowy. Jak było mokro to sobie wyobrażacie... Jak było sucho to wypucowałem auto, jade patrzę a tu myjka na mokro jedzie błoto/ziemię z asfaltu. To ja ją delikatnie z lewej i jadę powolutku przez ten mokry odcinek. A tu z naprzeciwka przycina autobus i prosto w kałużę na przeciwko mnie... Wniosek - miałem auto co dziennie przez 8 miesięcy jakbym niem jeździł na OFF-ROAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki teraz to nic, ale jak budowali Zkopiankę w Pcimiu to jechałem do pracy przez środek budowy. Jak było mokro to sobie wyobrażacie... Jak było sucho to wypucowałem auto, jade patrzę a tu myjka na mokro jedzie błoto/ziemię z asfaltu. To ja ją delikatnie z lewej i jadę powolutku przez ten mokry odcinek. A tu z naprzeciwka przycina autobus i prosto w kałużę na przeciwko mnie... Wniosek - miałem auto co dziennie przez 8 miesięcy jakbym niem jeździł na OFF-ROAD

zdrowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...