Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qrfa,czasem ,po jakiejs podrozy,jak sie dotkne auta przez przypadek,to mam bardziej spodnie ujebane niz auto-na srebrnym nic nie widac brudu...

Opublikowano

qrfa,czasem ,po jakiejs podrozy,jak sie dotkne auta przez przypadek,to mam bardziej spodnie ujebane niz auto-na srebrnym nic nie widac brudu...

no to Cię ładnie koncern wyj....ał :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wiedzialem,zeby czarnego nie sprzedawac-przerzucilbym silnik i tez bym mial 1,8T i wygralbym...moze... :wallbash:

Opublikowano

nic się nie martw , na czarnym widać a i tak się zawsze ubrudzę :decayed:

Opublikowano

najbardziej lubie dotykac bagaznik-wszedzie jest syf...

Opublikowano

ty stary masz załamkę jak ten twój ufoludek z kibla xD szczęśliwego nowego yeara :evil:

Opublikowano

a zebys wiedzial...qrfq szczotka do zgarniecia,a tu co?srebrny kolor i jeszcze sucho ,wczoraj troche w dzien popadalo,a jak wrocilem-wyschlo...i wez tu qrfa wygraj cos... :disgust:

Opublikowano

ale jedziemy na tym samym wózku, bo u mnie też hu*a widac :evil:

Opublikowano

Noo, muszę przyznać, że ja mam z górki, bo moja A4 jest czarna. :decayed: Najfajniejszy brud to jak karoseria robi się biała od soli - uwielbiam ten widok. :decayed:

Panowie, nie załamujcie się - samochody trudne do ubrudzenia będą miały specjalne fory.. :wink4::decayed:

Opublikowano

a tak, że się wtrące - Flyer - mógłbyś pozbierac focie i wrzucic do first wątka... :chytry:

pozdro dla brudasów i ich właścicieli

Opublikowano

samochody trudne do ubrudzenia będą miały specjalne fory

...bedzie oceniany styl i poziom upierdolenia felg i opon,plus podwozie... :naughty:

Opublikowano

poziom upierdolenia felg

a kołpaki :rolleyes:

Opublikowano

fury z kołpakami dostają rocznego bana :decayed::tongue4:

Opublikowano

fury z kołpakami dostają rocznego bana :decayed::tongue4:

:polew: Popieram :good::polew::kox: sorry za OT

Opublikowano

..alu są dodatkowo punktowane :kox:

Opublikowano

jest-qrfa pada caly dzien- :good:

Opublikowano

Jeśli ktoś upieprzy czarne felgi tak, żeby wyglądały jak białe alusy to automatycznie wygrywa konkurs. :D

Opublikowano

Jeśli ktoś upieprzy czarne felgi tak, żeby wyglądały jak białe alusy to automatycznie wygrywa konkurs. :D

ja mam czarne kołpaki a wyglądają jak białe kołpaki :decayed:

Opublikowano

Chłopaki teraz to nic, ale jak budowali Zkopiankę w Pcimiu to jechałem do pracy przez środek budowy. Jak było mokro to sobie wyobrażacie... Jak było sucho to wypucowałem auto, jade patrzę a tu myjka na mokro jedzie błoto/ziemię z asfaltu. To ja ją delikatnie z lewej i jadę powolutku przez ten mokry odcinek. A tu z naprzeciwka przycina autobus i prosto w kałużę na przeciwko mnie... Wniosek - miałem auto co dziennie przez 8 miesięcy jakbym niem jeździł na OFF-ROAD

Opublikowano

Chłopaki teraz to nic, ale jak budowali Zkopiankę w Pcimiu to jechałem do pracy przez środek budowy. Jak było mokro to sobie wyobrażacie... Jak było sucho to wypucowałem auto, jade patrzę a tu myjka na mokro jedzie błoto/ziemię z asfaltu. To ja ją delikatnie z lewej i jadę powolutku przez ten mokry odcinek. A tu z naprzeciwka przycina autobus i prosto w kałużę na przeciwko mnie... Wniosek - miałem auto co dziennie przez 8 miesięcy jakbym niem jeździł na OFF-ROAD

zdrowo :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.