Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krismikolow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krismikolow

  1. Ja poleciłbym nikona Robiłem właśnie taki fotki i są rewelacyjne. Oczywiście obydwie firmy są bardzo dobre i olympusa sam posiadam (ale nie lustra) ale jednak skusiłbym sie na nikona :> Pozdrawiam
  2. krismikolow odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Widziałem czarna i ma tablice zaczynające się na SCI xxx niestety dalej nie pamiętam...
  3. Dzięki wielkie za życzenia wszystkim forumowym kobietom (dużo udanego sexu )
  4. Ja już nie pale tydzień :> I mnie nie ciągnie :> No i się ciesze Pozdrawiam
  5. Ja zacząłem palić chyba w szóstej klasie podstawówki...I tak do 29 stycznia 2006 roku Teraz około miesiąca temu znowu sobie zacząłem "popalać"......Wtedy rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych plastrów, tabletek itd. Poprostu powiedziałem koniec i tyle Teraz też się musze zmobilizować i zakończyć tą przygode i życzę Wam wszystkim którym przeszkadza ten nałóg a nie umieją z nim skończyć powodzenia
  6. 90% chodziło mi o to że blachy które były naciągane są osłabione w tych miejscach w których uległy zniszczeniu...Jak auto ma uszkodzone podłużnice to jest źle...Nie ma co ukrywać..Owszem..Da się uratować ale to już nie to samo Ja jak by mi było szkoda auta to bym wymienil na Twoim miejscu uszkodzone elementy na nowe. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie! Żeby nie było..Wiadomo większy koszt i trzeba naprawde porządnego warsztatu, ale będzie napewno lepiej niż naciąganie..Jak Ci to poleci z ubezpieczenia to koszt nie powinien Cię przestraszyć bo i tak Ci za to zapłacą (jak rzeczoznawca to wyceni do porządku) W ogóle to ciężko będzie Ci sprzedać auto no chyba że zbijesz z ceny albo znajdzie się jakiś łoś Musisz zadecydować sam
  7. Jak Ci ktoś zrobi dobrze to auto to da się nim jeździć Tylko kwestia czy sie przyłoży do swojej pracy..Mam styczność z takimi samochodami, naciągają albo nawet "przeszczepiają" połowy samochodów do kupy i jeżdżą Tylko czy Ty akurat chcesz takim jeździć?? Dla mnie jak jest auto dobrze zrobione i wiem jak wyglądało przed wypadkiem to może być..Oczywiście lepiej żeby było bezwypadkowe tylko teraz więcej jeździ tych pierwszych i ciężko znależć te drugie..Ogólnie jak auto zaliczy kolejnego dzwona 90% że złoży się tak samo :>
  8. Mówiłem że lajtowe To przecież najszybszy samochód świata (seryjny) Dajesz SNOWBOARDER[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 16:10 _________________________________________________ Nie zgadłeś
  9. To teraz takie lajtowe :>
  10. ups.... nie doczytałem :gwizdanie: hehe spoko
  11. BRAWO Moro99 To było moje marzenie jak byłem młodszy heheh No a znaleźć było trudno :> Twoja kolej Jak by nie było podpowiedzi to by było ciężko :>
  12. Dla ułatwienia prawdopodobnie pierwszy przed Veyron-em 16-sto cylindrowiec
  13. nie wiem jak dodać zdjęcie
  14. krismikolow odpowiedział(a) na pawelmienko temat w Audi A4 B5
    Ja kupiłem takie http://www.allegro.pl/item403483158_zarowki_xenon_2_przetwornice_pod_zarowki_h4_h_i_d.html Sprzedającym jest mój znajomy (oczywiście nie ma wystawionego teraz zestawu H7 trzeba spytać czy ma) i u mnie działa bez problemu i nic nie zakłuca Zadzwoń i zapytaj napewno odpowie na pytania
  15. Ja polecam okład z młodych piersi Napewno przejdzie
  16. ładna ta Twoja furmanka Pozdrawiam
  17. żółta już rozbita ona nie jest rozbita - tylko to jest taki "t i u n i n g stary t i u n i n g !!!" To są delikatnie źle spasowane części
  18. Czytałem ten artykuł i napisałem Ci przecież że jest dużo zdań na ten temat..Jak przekraczasz prędkość też łamiesz prawo i psiarnia jak Cię namierzy to będziesz ponosił takie same konsekwencje jak posiadanie HID No chyba że nie przekraczasz prędkości i zawsze jeździsz zgodnie z przepisami...no i masz całkowicie sprawny samochód Dowód rejestracyjny możesz stracić nie tylko za taki zestaw ale za byle jaką inną pierdołe do której doczepi się smerf...(opony,pęknięta szyba itp. itd.) Ale nie o to chodzi..Rób jak chcesz..Ja poprostu napisałem co myśle na ten temat Pozdro
  19. Napewno nie bedzie lepiej świecic... i dobrze o tym wiem jednak... czy zestawy HID sa całkowicie leglane ?? i maja homologacje ?? z tego co wiem to przy ksenonach powinien byc układ samopoziomujący i wysokocisnieniowe spryskiwacze lamp ?? Jak wygląda taka lampa i jej odbłyśniki po powiedzmy 2 latach używania HIDow... ? A próbowałeś chociaż że tak mówisz :gwizdanie: Ja owszem A czy to legalne czy nie to są miliony wątków których nawet nie chce poruszać bo mnie to nie obchodzi Ja mam i tyle..Jeszcze nigdy nie spotkałem się znikim (nawet na stacji diagnostycznej) żeby mi się ktoś do tego doczepił A za dwa lata to będę miał inne auto A jak nie to kupie nowe lampy skoro twierdzisz że się wypalą..Nie zmienia to faktu że HID nie zamienie na żarówki
  20. Ja HID mam teraz..Takie chyba za 270zł..I nikt mi nie powie że żarówka np. philips będzie lepiej świecić od takiego zestawu Sprawdzone i myśle że koledzy którzy używają tego "świecidełka" się ze mną zgodzą
  21. Ja też myśle że lepiej pojechać Napewno nie zaszkodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.