Treść opublikowana przez Korzeń
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
Hej Andy! Kope lat! Ale mamy podobne auta, felgi, hebel. No dobra tyle ;D (Aha, felga nie wymaga dystansu, trzeba szlifierką spiłować 1mm rogu zacisku :D) Miło się patrzy na Twoje auto. Kurczaki ciekawe jak to audio gra, muszę posłuchać bo ja też mocno pomodziłem, ale nie B&O...
-
Błąd 00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540)
Co było?
-
Auto nie odpala - awaria hamulca, ESC i ciśnienia w oponach.
Co było?
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
CDUC Chip u Rogala. Spalanie od 5,9 emeryta do 8,5 pałując na trasie. Zimą po mieście od 8 do 12 litrów. Chipuj w ciemno
-
Wymiana oleju w multi ASO czy gdzie?
Podbijam ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Zestaw zaciski 344 licz 550zł Zestaw zaciski 356mm 1000zł Tarcze klocki to już od zależy TRW Bosch najtaniej, ATE drożej, lepsze marki cena w górę
-
Zacisk z a6 c7 356mm a wielkość i model felgi.
Hej Orientujecie się czy pod zacisk od A6/A7 przód pod tarczę 356 podejdzie ta 17 calowa felga od A5 8T0 ET28? https://allegro.pl/oferta/felgi-audi-a5-8t0-17-6843307302 Montuje coś takiego w tym tygodniu i nie wiem czy awaryjnie wrzucać letnie koła do bagażnika....
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Co raz częściej można znaleźć zestaw zacisków z osłonami od allroada na 356mm Zaciski mają pasować, tarcze niestety nie bo jest inna piasta.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Muszę kupić nowe koła na lato 19" felga Rotar Obecnie mam 255/35/19 czy mogę zamienić na 245/40/19?- Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Zamontowałem i ja, te od Audi A7. Ale czy one są mgiełkowe jak w Peżocie czy innym aucie? Po prostu leją w 5 miejscach a nie w 3 jak poprzednie... Ale i tak warto Wymiana zajmuje 4 minuty bez żadnych narzędzi - nic nie jest potrzebne.- Która wiązka do QQ1
Dziękuję ślicznie- Która wiązka do QQ1
Czy pierwsze i drugie zdjęcie nie ma różnej brązowej wtyczki?- Która wiązka do QQ1
To jak realizuje się podświetlenie nóg kierowcy? Byłem przekonany, że pierwsza lampka schowek druga nogi pasażera trzecia nogi kierowcy W takim razie którą wziąć do schowka i nóg pasażera?- Która wiązka do QQ1
Pierwsze zdjęcie owszem. A pozostałe 3 wiązki widać pod spodem?- Która wiązka do QQ1
Kupiłem najpierw lampki do QQ1 ale coś mi się nie zgadza. Dwie czarne LED z wąskim wejściem i jedną białą Halogen na szerokie złącze. Znalazłem aukcję z numerem wiązki 8K0971679A ale Kobita nie wie, która będzie pasowała. Wszystkie mają ten sam numer. A jak dobiera niby do A4 to coś kostki się nie zgadzają do tego co kupiłem. Zerknijcie proszę do polifta 2014 która pasuje. Dzięki- Skąd to cieknie olej ? CDUC
Auto po leasingu do sprzedania stoi Także nie wiem- Skąd to cieknie olej ? CDUC
Zdjęcie zrobione z góry, nie zdejmowałem osłony nie widziałem silnika od spodu i od miski Przewody całe w zaschniętym oleju. Na całej szerokości silnika. Po kliknięciu w zdjęcie więcej widać (lepsza rozdzielczość)- A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
True No i wyciszenie drzwi- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
podawanie wysokości pensji w brutto to jak podawanie długości członka razem z kręgoslupem- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Dwa lata temu Polskę obiegła wieść o grupie Polaków, która została oskarżona o to, ze psuje duński rynek pracy. Dlaczego? Zgodzili się bowiem pracować przy układaniu chodników za wynagrodzenie wynoszące, w przeliczeniu na złotówki, 72 zł za godzinę. Już wtedy mówiono, że dla Duńczyka jest to kwota ośmieszająca, bo nie da się za nią wyżyć Dania ma najwyższe średnie zarobki w całej Unii Europejskiej, zaraz po Luksemburgu. Duńska średnia krajowa wynosi 4 561euro brutto miesięcznie (18 244 zł brutto). Dla porównania w Polsce w kwietniu tego roku było to 4 123 zł brutto.- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Co tu rekompensować? Niemiec ma płacić za błedy naszego rządu? Auto kupi Litwin albo Ukrainiec i tyle.- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Czy ja dobrze rozumiem. Do tej pory, kupując auto za 20 000 Euro (Audi A4 B8 3.0 TDI) trzeba bylo zapłacić 16084.54 PLN akcyzy Teraz tylko 3592 PLN http://r-scale-e2.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/89f03f7d02720160f1b04cf5b27f5ccb/a8547a85-2e15-4ef9-879f-3297814a6a96.png?type=1&srcmode=4&srcx=0%2F1&srcy=0%2F1&srcw=940&srch=940&dstw=940&dsth=940- [QUATTRO]Jakie symbole/rozmiar uszczelniaczy dyferencjału
uszczelniacze półosi x2 016409399B – zamienniki oryginalne Corteco CO12017270 - Temat odnośnie kół do Audi A4 B8