Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI Quattro z Brodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że kolega z brodnicy :)

ładna furka

Opublikowano
  • Autor

na forum polecają motula a ja osobiście leje valvoline durablend i nie mogę powiedzieć że to zły olej :good:.... ale co osoba to inne zdanie :przebiegly:

No ja leję tego Motulka, a wcześniej lałem Mobila1[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________

widzę że kolega z brodnicy :)

ładna furka

Dzięki :) ale wypasiona to jest dopiero Twoja :) Nowy nabytek?

Pozdrawiam.

Opublikowano

widzę że kolega z brodnicy :)

ładna furka

Dzięki :) ale wypasiona to jest dopiero Twoja :) Nowy nabytek?

Pozdrawiam.

jeżdzą nią od sierpnia jak się nie myle ;)

a czy wypasiona to nie mnie oceniać... jest kilka pomysłów na zmianę ale z czasem je ogranę :)

Opublikowano
  • Autor

widzę że kolega z brodnicy :)

ładna furka

Dzięki :) ale wypasiona to jest dopiero Twoja :) Nowy nabytek?

Pozdrawiam.

widzę że kolega z brodnicy :)

ładna furka

Dzięki :) ale wypasiona to jest dopiero Twoja :) Nowy nabytek?

Pozdrawiam.

jeżdzą nią od sierpnia jak się nie myle ;)

a czy wypasiona to nie mnie oceniać... jest kilka pomysłów na zmianę ale z czasem je ogranę :)

jeżdzą nią od sierpnia jak się nie myle ;)

a czy wypasiona to nie mnie oceniać... jest kilka pomysłów na zmianę ale z czasem je ogranę :)

Wg mnie wygląda świetnie, co tam jeszcze zmieniać? :)

Jakbyś chciał kiedyś podpiąć pod kompa to ja się polecam;)

Opublikowano

jeżdzą nią od sierpnia jak się nie myle ;)

a czy wypasiona to nie mnie oceniać... jest kilka pomysłów na zmianę ale z czasem je ogranę :)

Wg mnie wygląda świetnie, co tam jeszcze zmieniać? :)

Jakbyś chciał kiedyś podpiąć pod kompa to ja się polecam;)

planuje zderzak przód, gril i licznik od S4, poza tym szukam siatki tzn tego plastiku co ją trzyma bądź całego kompletu za fotel pasażera, myślałem o RNS-E ale to dużo roboty oraz chciałem zmienić koła ale chyba zostaną jednak te tylko nie wiem na jaki kolor pomalować :) więcej zmian nie przewiduje ;)

jeśli zaś chodzi o kompa to jak najbardziej można kiedyś się dogadać :)

Opublikowano

fajne cacko:) i na 4 napęd :kox: mój następny też będzie miał na 4 kółka :evil:

Opublikowano
  • Autor

jeżdzą nią od sierpnia jak się nie myle ;)

a czy wypasiona to nie mnie oceniać... jest kilka pomysłów na zmianę ale z czasem je ogranę :)

Wg mnie wygląda świetnie, co tam jeszcze zmieniać? :)

Jakbyś chciał kiedyś podpiąć pod kompa to ja się polecam;)

planuje zderzak przód, gril i licznik od S4, poza tym szukam siatki tzn tego plastiku co ją trzyma bądź całego kompletu za fotel pasażera, myślałem o RNS-E ale to dużo roboty oraz chciałem zmienić koła ale chyba zostaną jednak te tylko nie wiem na jaki kolor pomalować :) więcej zmian nie przewiduje ;)

jeśli zaś chodzi o kompa to jak najbardziej można kiedyś się dogadać :)

Z tą siatką masz ten sam problem co ja :) I niestety Cię zmartwię bo to raczej jest niewymienialne..., ja też szukałem, szukałem aż w końcu wywaliłem obie a otworki zaślepiłem kołeczkami. Swoją drogą tam jest za mało miejsca na te siatki i wysiadający z tyłu, chcąc nie chcąc obijają te siatki nogami. A nie daj... jak trafi się kobitka w szpilkach, to po siatce :)

:hi:

Opublikowano

niby te siatki można dowrać w serwisie ale ceny niestety nie znam...

wiesz gdzie w b-ca jest jakiś dobry tapicer samochodowy?

mam siedzisko pięknięte, a chciałbym wymienić skórę na całym fotelu albo tylko na siedzisku ;)

bym zapomniał... koles od którego kupiłem auto wyprał podsufitkę i trochę dynda z tyłu :P

nie wiem czy kupić drugą czy kupić materiał i oklejać czy tą da się jakoś podkleić wiesz może?

Opublikowano

niby te siatki można dowrać w serwisie ale ceny niestety nie znam...

wiesz gdzie w b-ca jest jakiś dobry tapicer samochodowy?

mam siedzisko pięknięte, a chciałbym wymienić skórę na całym fotelu albo tylko na siedzisku ;)

bym zapomniał... koles od którego kupiłem auto wyprał podsufitkę i trochę dynda z tyłu :P

nie wiem czy kupić drugą czy kupić materiał i oklejać czy tą da się jakoś podkleić wiesz może?

macie może numerki tych pleców od siedzeń z siatkami?

Grzesiek ładny polifcik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

niby te siatki można dowrać w serwisie ale ceny niestety nie znam...

wiesz gdzie w b-ca jest jakiś dobry tapicer samochodowy?

mam siedzisko pięknięte, a chciałbym wymienić skórę na całym fotelu albo tylko na siedzisku ;)

bym zapomniał... koles od którego kupiłem auto wyprał podsufitkę i trochę dynda z tyłu :P

nie wiem czy kupić drugą czy kupić materiał i oklejać czy tą da się jakoś podkleić wiesz może?

Co do tapicera to Ci nie pomogę, nie wiem czy jest ktoś taki w B-cy. Co do podsufitki to na pewno da się podkleić, dobry klej dwuskładnikowy i wstrzyknąć przez igłę w kilku miejscach.

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 00:17_________________________________________________Dzięki Pawcio :good:

screenhunter01dec140021.jpg

screenhunter02dec140022.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.